Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Vademecum 2v1 Menthol Fresh zubná pasta – Fluoridová zubná pasta a antibakteriálna ústna voda 75ml

1.93  s DPH
Vademecum 2v1 Menthol Fresh zubná pasta - Fluoridová zubná pasta a antibakteriálna ústna voda. Tekutá konzistencia sa jednoducho dostane aj do ťažko dostupných miest v ústach a zbaví ich bakterií.

Vademecum Advanced Clean zubná pasta 75ml

1.97  s DPH
Ak hľadáte kvalitnú starostlivosť o vaše zuby a ďasná, tak univerzálna zubná pasta Vademecum Advanced Clean je tá pravá. Pasta bola testovaná expertmi na dentálnu hygienu s výsledkom, že dokáže zredukovať baktérie v ústach až o 99 %.

Vademecum Anti-caries Natural zubná pasta so šalviou a mätou 75ml

1.60  s DPH
Receptúra zubnej pasty Vademecum Anti Caries + Naturel s výťažkom z byliniek a klinicky overovaná kombinácia vitamínov upokojuje podráždené ďasná a pomáha pri prevencii zápalu ďasien. Zároveň poskytuje zubom odolnosť voči zubnému kazu.

Vademecum Junior Fresh Mint Taste-detská zubná pasta 75ml

2.03  s DPH
Zubná pasta Junior Spearmint od spoločnosti Vademecum je vhodnou voľbou pre vaše ratolesti. Odporúčame ju používať deťom starším ako 6 rokov na umývanie chrupu.

Vademecum Junior Fresh Strawberry Flavor detská zubná pasta 75ml

2.03  s DPH
So sviežou príchuťou jahody, chráni pred zubným kazom a bojuje až 12 h proti škodlivému vplyvu cukrových kyselín. .

Vademecum Junior Jablko zubná pasta 50ml

1.61  s DPH
Vademecum Junior jablko - špeciálne vyvinuté pre detské zúbky a poskytujú zubom účinnú ochranu proti zubnému kazu a povlaku. Pre silné a zdravé detské zúbky! Obľúbené príchute zubnej pasty Vademecum Junior budú vaše deti milovať! Vademecum Junior obsahuje primerané množstvo fluóru (500 ppm) odporúčané zubnými lekármi pre deti od 0-6 rokov.

Vademecum Junior Zubná pasta 50ml

1.65  s DPH
Vademecum detská zubná pasta s jemnou jahodovou príchuťou je vhodná pre prvé detské mliečne zúbky, a to až do veku 6 rokov. Zloženie s obsahom fluoridu je prispôsobené potrebám.

Vademecum Natural White zubná pasta 75ml

1.60  s DPH
Vademecum White & Fresh zubná pasta s PRO White komplexom: Jemne odstraňuje škvrny a biely vaše zuby po 10 dňoch. Dodáva svieži dych až na 12h, má osviežujúci mätovú & citrónovú príchuť.

Vademecum Pro Vitamin 75ml Whitening

1.97  s DPH
Zubná pasta Vademecum Pro Vitamin Whitening obsahuje špeciálny PRO Vitamin komplex, ktorý je kombináciou Pro Vitamínu E a extraktu zo šalvie. Táto bylinka je známa pre svoje blahodarné účinky v zubnej hygiene.

VADEMECUM Pro White & Fresh zubná pasta 75 ml

1.97  s DPH
Prvá Vademecum pasta obohatená o 100% prírodný extrakt z mäty a citrónu, efektívne a šetrne vybieli zuby už za 10 dní. Vademecum White & Fresh zubná pasta s Pro White komplexom jemne odstraňuje škvrny a bieli vaše zuby po 10 dňoch.

Vademecum White & Strong zubná pasta 75ml

1.55  s DPH
PRO Strength komplexbieli zuby už po 10 dňochposilňuje zubnú sklovinupre silnejšie zubyVademecum White & Strong zubná pasta s PRO Strength komplexom: jemne odstraňuje škvrny a viditeľne bieli vaše zuby už po 10 dňoch. Navyše pomáha posilňovať zubnú sklovinu a tým aj vaše zuby posilní.