Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Vademecum 2v1 Menthol Fresh zubná pasta – Fluoridová zubná pasta a antibakteriálna ústna voda 75ml

1.93  s DPH
Vademecum 2v1 Menthol Fresh zubná pasta - Fluoridová zubná pasta a antibakteriálna ústna voda. Tekutá konzistencia sa jednoducho dostane aj do ťažko dostupných miest v ústach a zbaví ich bakterií.

Vademecum Advanced Clean zubná pasta 75ml

1.97  s DPH
Ak hľadáte kvalitnú starostlivosť o vaše zuby a ďasná, tak univerzálna zubná pasta Vademecum Advanced Clean je tá pravá. Pasta bola testovaná expertmi na dentálnu hygienu s výsledkom, že dokáže zredukovať baktérie v ústach až o 99 %.

Vademecum Junior Fresh Mint Taste-detská zubná pasta 75ml

2.03  s DPH
Zubná pasta Junior Spearmint od spoločnosti Vademecum je vhodnou voľbou pre vaše ratolesti. Odporúčame ju používať deťom starším ako 6 rokov na umývanie chrupu.

Vademecum Junior Fresh Strawberry Flavor detská zubná pasta 75ml

2.03  s DPH
So sviežou príchuťou jahody, chráni pred zubným kazom a bojuje až 12 h proti škodlivému vplyvu cukrových kyselín. .

Vademecum Junior Jablko zubná pasta 50ml

1.61  s DPH
Vademecum Junior jablko - špeciálne vyvinuté pre detské zúbky a poskytujú zubom účinnú ochranu proti zubnému kazu a povlaku. Pre silné a zdravé detské zúbky! Obľúbené príchute zubnej pasty Vademecum Junior budú vaše deti milovať! Vademecum Junior obsahuje primerané množstvo fluóru (500 ppm) odporúčané zubnými lekármi pre deti od 0-6 rokov.

Vademecum Junior Zubná pasta 50ml

1.65  s DPH
Vademecum detská zubná pasta s jemnou jahodovou príchuťou je vhodná pre prvé detské mliečne zúbky, a to až do veku 6 rokov. Zloženie s obsahom fluoridu je prispôsobené potrebám.

Vademecum Junior, zubná pasta Jahoda, 2in1, 75ml

2.23  s DPH
Obľúbené príchute zubnej pasty Vademecum Junior budú vaše deti milovať! Vademecum Junior 2v1 obsahuje primerané množstvo fluóru (1450 ppm) odporúčané zubnými lekármi pre deti staršie ako 6 rokov. Navyše receptúra zubnej pasty je obohatená o tekutý vápnik (Calcium Glycerophosphate), ktorého ióny hrajú dôležitú úlohu v kombinácii s fluórom v procese remineralizácie skloviny.

Vademecum Natural White zubná pasta 75ml

1.60  s DPH
Vademecum White & Fresh zubná pasta s PRO White komplexom: Jemne odstraňuje škvrny a biely vaše zuby po 10 dňoch. Dodáva svieži dych až na 12h, má osviežujúci mätovú & citrónovú príchuť.

Vademecum Perfection 5 zubná pasta 75ml

1.60  s DPH
Receptúra s výťažkom z mäty poskytuje 10 účinkov pre komplexnú ochranu vašich zubov a ďasien. .

Vademecum Pro Vitamin 75ml Whitening

1.97  s DPH
Zubná pasta Vademecum Pro Vitamin Whitening obsahuje špeciálny PRO Vitamin komplex, ktorý je kombináciou Pro Vitamínu E a extraktu zo šalvie. Táto bylinka je známa pre svoje blahodarné účinky v zubnej hygiene.

Vademecum ZP Bio Junior 50ml

3.19  s DPH
Vhodná pre deti od 1 - 6 rokov. 99 % zložiek prírodného pôvodus prirodzenou jahodovou arómoubez fluóru Detská zubná pasta Vademecum bio je určená pre deti od 1 do 6 rokov.

Vademecum zubná pasta 75ml White Charcoal

1.56  s DPH
Zubná pasta Vademecum White & Charcoal s dreveným uhlím, mätou a kokosovým olejom: bieli zuby, odstraňuje škvrny a koriguje farebné nedokonalosti vďaka receptúre s aktívnym dreveným uhlím. .