Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Gaia Cup, menštruačný kalíšok L

21.62  s DPH
Menštruačný kalíšok je vyrobený z najkvalitnejšieho lekárskeho silikónu. Má dokonalý nadčasový dizajn, ľahko sa používa a má dlhú životnosť.

Gaia Cup, menštruačný kalíšok S

21.62  s DPH
Menštruačný kalíšok je vyrobený z najkvalitnejšieho lekárskeho silikónu. Má dokonalý nadčasový dizajn, ľahko sa používa a má dlhú životnosť.

Sieťovka z biobavlny s dlhým uchom, cyan modrozelená

5.71  s DPH
Priestranná sieťovka Tierra Organica v trendových farbách. Vhodná ako drobný darčekPraktická a skladateľná .

TIERRA VERDE Bambusové tyčinky do uší 200ks

2.99  s DPH
100% rozložiteľné a kompostovateľnékrabička z recyklovateľného papieraTierra Verde bambusové tyčinky do uší sú vyrobené z bambusu a bio bavlny a zabalené v krabičke z recyklovateľného papiera. Jedná sa o skvelú alternatívu klasickým plastovým tyčinkám.

TIERRA VERDE Lufa drsná

3.43  s DPH
Na telo i do kuchyne. Pevná, hrubá vlákna tejto lufy sú perfektné pre starostlivosť o stvrdnutú kožu.

TIERRA VERDE Lufa oválna malá

2.39  s DPH
Na telo aj do domácnosti. Táto egyptská lufa s jemnými vláknami má naozaj široké využitie.

TIERRA VERDE Sada plátených vreciek 40x30cm 3ks

10.28  s DPH
Vrecko z tenkého plátna je najmä vhodné na celý bochník chleba alebo viac kusov pečiva. Nahradí všetky mikroténové sáčky, v ktorých pečivo tak rado plesnivie.

TIERRA VERDE Sieťovka s dlhým uchom černica

5.75  s DPH
Sieťovka na nákup z biobavlny je praktická, ľahká, skladná a zmestí sa aj do vrecka. Hlavne veľa unesie a vydrží naozaj dlho.

Yellow & Blue aktivátor septiku 500g

18.67  s DPH
Biologicky aktívny prípravok k rozkladu organických látok v septikoch, odpadových nádržiach, domových čistiarňach vody a suchých záchodoch. Pravidelné používanie napomáha udržiavať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozkladu organických odpadových látok, papiera a rastlinných materiálov.

Yellow&Blue Prací prostriedok na bielu bielizeň a plienky 850g

9.73  s DPH
Prací prášok bez parfumácie, s bieliacim účinkom a antimikrobiálne prísadou sa postará o váš biely a stálofarebný textil. A pozor, jeho receptúra prešla inovácií.

Yellow&Blue Prací prostriedok na farebnú bielizeň 850g

9.73  s DPH
Prací prášok bez parfumácie sa postará o čistotu vášho farebného prádla. Vďaka jeho jemnej receptúre mu môžete zveriť aj textil najmenších škvrny, alergikov a ekzematikov.