Zobrazených 1–32 z 43 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Syoss Balancing šampón na vlasy 500ml

4.86  s DPH
 posilňuje ochrannú vrstvu pokožky hlavys extraktom zo ženšenu, s pantenolom a alantoínompodporuje silu a pružnosť vlasovs príjemnou vôňouPre profesionálne ošetrené vlasy ako zo salónu je tu šampón Syoss Balancing! Je navrhnutý tak, aby udržiaval rovnováhu prirodzenej ochrannej vrstvy pokožky hlavy a vlasov. Jemné zloženie s pantenolom, alantoínom či extraktom zo ženšena podporuje silu a pružnosť vlasov.

SYOSS Blond Cool Blonds 10-55 Ultra platinová blond, 50ml

4.89  s DPH
Farba na vlasy – kryštalická blond ako zo salónu, zosvetlenie až o 4 odtiene, dlhotrvajúca. .

Syoss Blond Cool Blonds farba na vlasy, Chladný Platinový Blond 12-59

4.89  s DPH
Hľadáte produkt, ktorý Vám dodá platinový blond výsledok ako zo salóna, pričom sa stará o vlasy, ktoré vyzerajú zdravo? Syoss Blond Cool Blonds - ultra chladný platinový blond s kryštalickým leskom - zosvetlí až o 4 odtiene - až o 70% menšia lámavosť vlasov a zdravo vyzerajúce vlasy Blond SalonPlex Technológia: Ultra chladné blond výsledky so zosvetlením až o 4 odtiene vďaka receptúre profesionálnej kvality s mixom chladných blond pigmentov. Receptúra s blond SalonPlex technológiou Vám dodá úžasné kryštalické blond výsledky s až o 70% menšou lámavosťou vlasov v porovnaní s neošetrenými vlasmi.

Syoss Blond Lighteners Platinový zosvetlovač 13-5

4.89  s DPH
Hľadáte kvalitné platinové zosvetlenie ako od kaderníka so žiarivými krištáľovými výsledkami, zatiaľ čo sú vaše vlasy ošetrené a zdravo vyzerajúce? Syoss Lighteners na plavé vlasy - Žiarivá blond s krištáľovým leskom ako od kaderníka - Zosvetlí až o 9 odtieňov - až o 70 % nižšia lámavosť vlasov a zdravý vzhľad Salonplex technológia na plavé vlasy Krištáľovo jasné blond výsledky so zosvetlením až do 9 odtieňov a zdravý vzhľad vlasov vďaka receptúre profesionálnej kvality s technológiou Salonplex na plavé vlasy pre dosiahnutie až do 70% lámavosti vlasov v porovnaní s neošetrenými vlasmi. .

Syoss color 13-0 ultra zosvetlovac

4.89  s DPH
Syoss zosvetľovač na vlasy vytvorí dokonalú blond farbu ako od profesionála. Vlasy vyzerajú zdravo a vďaka obsiahnutému nutri-oleju umožňuje zosvetlenie až o 9 odtieňov.

Syoss Color 3-3 tmavofialovy

4.89  s DPH
Koncentrované farebné pigmenty, Farebné pigmenty prenikajú hlboko do vlákna vlasu pre intenzívnu farbu až na 10 týždňov a profesionálne krytie šedí. Profesionálna starostlivosť proti poškodeniu Technológia SalonPlex obnovuje poškodené vlasové väzby a regeneruje vlas zvnútra.

Syoss color 4-15 popolavý chrom

4.89  s DPH
odtieň: 4-15 popolavý chrómtechnológia SalonPlex obnovuje poškodené vlasové väzby a regeneruje vlas zvnútra - až o 70 % menej lámavosti vlasovfarebné pigmenty prenikajú hlboko do vlákna vlasu, intenzívna farba až na 10 týždňov!receptúra s keratínom pre hebké a hladké vlasypresná aplikácia bez stekania pre profesionálny farebný výsledok, dôkladné krytie šedínDlhotrvajúca farba pre intenzívne odlesky! Farba na vlasy Syoss sa intenzívne a šetrne stará o vlasy a zmierňuje ich lámavosť až o 70 %. Technológia SalonPlex s obsahom keratínu poskytuje vlasom ochranu pred poškodením a po procese farbenia na nich vytvorí ochrannú bariéru.

Syoss Color Blond 9-52 Farba na vlasy svetlo ružovozlatý blond

4.89  s DPH
Metalické ružové nádychy v hnedých a blond odtieňoch sú jedným z najväčších hitov v salónoch. Zákazníci milujú tento trend kvôli jemnému a veľmi zaujímavému twistu, ktorý to Vašim vlasom dodá!” Syoss Classic s technológiou Salonplex Starostlivosť proti poškodeniu vlasov funguje v dvoch krokoch: 1.

Syoss Color šampón 500ml

5.29  s DPH
Šampón Color Luminance & Protect dôkladne čistí a spoľahlivo regeneruje vlasové vlákna. Prípravok patrí do prémiového radu vlasovej starostlivosti pre farbené vlasy.

Syoss Full Hair 5 šampón 500ml

5.29  s DPH
Šampón Full Hair účinne posilňuje vlasy, dodáva im prirodzený lesk, zvyšuje plnosť účesu a viditeľne zväčšuje ich objem. Bohaté zloženie šampónu sa o vlasy jemne stará, perfektne ich umýva a posilňuje ich štruktúru aj obranyschopnosť.

Syoss lak 300ml color protect

4.99  s DPH
Lak na vlasy Color Protect dodáva vlasom extra silnú fixáciu, ktorá vydrží až po dobu 48 hodín. Lak je určený na zafixovanie zložitejších účesov alebo neposlušných vlasov, ktoré klasický lak neudrží pod kontrolou.

Syoss lak 300ml SHINE&HOLD

4.99  s DPH
Lak na vlasy Shine & Hold je určený pre extra silnú fixáciu veľmi náročných účesov a účesov, ktoré potrebujete zafixovať na dlhú dobu. Prípravok má šetrné zloženie, ktoré vlasy nezaťažuje a dodáva im hydratáciu aj potrebnú výživu.

Syoss lak na vlasy max hold 300ml

5.22  s DPH
Syoss Max Hold lak na vlasy pre mega silnú fixáciu. Lak je vhodný aj pre náročné účesy.

Syoss Men Clean & Cool šampón na vlasy 500ml

4.81  s DPH
 perfektné odstránenie stylingových prípravkovhĺbkovo čistí, chladí, osviežuje vlasy a pokožku hlavys chladivým mentholomvýsledok: perfektne čisté vlasy, zbavené mastnotyPre profesionálne ošetrené vlasy ako zo salóna je tu šampón Syoss MEN! Šampón na vlasy Clean & Cool je navrhnutý tak, aby dôkladne odstránil zvyšky stylingových prípravkov a zároveň vlasy zjemnil a hydratoval. Jemné zloženie s pantenolom a keratínom podporuje silu a pružnosť vlasov.

Syoss Micelárny šampón pre normálne vlasy Pure Fresh 500ml

4.89  s DPH
vlastnosti:hĺbkovo umýva a čistí vlasy,osviežuje vlasy i vlasovú pokožku,bez silikónov, parabénov, minerálnych olejov a umelých farbív. Ako používať:Aplikujte na mokré vlasy a potom dôkladne opláchnite.

SYOSS Moisture Kondicionér 440ml

5.79  s DPH
Zásluhou tohto kondicionéra zostanú vaše vlasy zdravé a krásneObjem kondicionéra SYOSS: 440 mlPriamo určené na všetky typy vlasov, poškodené, suché a nepoddajné a krepovité vlasyDokonale sa postará o výživu a regeneráciu vašich vlasovVlasy budú hydratovanéZaručí výnimočný leskBez problémov si vytvoríte dokonale hladký účes .

Syoss Oleo 1-10 Intenzívny čierny

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku. Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a 100% profesionálne krytie šedín.

Syoss Oleo 9-10 Žiarivý blond

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku. Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a zosvetlenie až o 3 odtiene.

Syoss Oleo Int.3-82 Jemny mahagon

6.99  s DPH
Syoss Oleo Intense 3-82 Jemný mahagónový, trvácna intenzívna olejová farba na vlasy- Mimoriadne intenzívne farby- Trvácnosť s profesionálnym krytím šedín - až do 90 % viac lesku- zdravo vyzerajúce a silné vlasy počas 6 týždňovJedinečná nestekajúca olejovo krémová receptúra je obohatená o 100 % čisté oleje, ktoré umocnia farebný výsledok. Vyvinutá a testovaná v spolupráci s kaderníkmi a expertmi na vlasové farby.

Syoss Oleo Int.5-86 Povabny hnedy

6.99  s DPH
Syoss Oleo Intense 5-86 Pôvabná hnedá, trvácna intenzívna olejová farba na vlasy- Mimoriadne intenzívne farby- Trvácnosť s profesionálnym krytím šedín - až do 90 % viac lesku- zdravo vyzerajúce a silné vlasy počas 6 týždňovJedinečná nestekajúca olejovo krémová receptúra je obohatená o 100 % čisté oleje, ktoré umocnia farebný výsledok. Vyvinutá a testovaná v spolupráci s kaderníkmi a expertmi na vlasové farby.

Syoss Oleo Int.5-92 Ziarivy cerveny

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a profesionálne krytie šedín. Ošetrujúce oleje vo farbe podporujú prenikanie farebných pigmentov hlboko do vlasov pre vysokú intenzitu farby a jej trvanlivosť.

Syoss Oleo Int.6-80 Orieskovo plavy

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku. Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a 100% profesionálne krytie šedín.

Syoss Oleo Int.7-10 Prir.plavy

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a 100% profesionálne krytie šedín. Ošetrujúce oleje vo farbe podporujú prenikanie farebných pigmentov hlboko do vlasov pre vysokú intenzitu farby a jej trvanlivosť.

Syoss Oleo Int.8-05 bezovo-plavy

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniaku. Dlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a profesionálne krytie šedín.

Syoss Oleo intense 4-15 Gaštanovo hnedý

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniakuDlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a 100% profesionálne krytie šedín. Ošetrujúce oleje vo farbe podporujú prenikanie farebných pigmentov hlboko do vlasov pre vysokú intenzitu farby a jej trvanlivosť.

SYOSS Oleo Intense 4-18, Hnedá mokka, 50ml

5.99  s DPH
Syoss Oleo Intense dlhotrvajúca olejová farba Technológia dvoch posilňujúcich olejov pre vyššiu intenzitu farby a starostlivosť. Permanentná olejová farba bez amoniaku s technológiou Double Oil Booster pracuje dvoma spôsobmi:1.

Syoss Oleo intense 9-11 Chladná blond

5.99  s DPH
Intenzívna starostlivosť bez amoniakuDlhotrvajúce a šetrné olejové farbenie bez amoniaku a profesionálne krytie šedín. Ošetrujúce oleje vo farbe podporujú prenikanie farebných pigmentov hlboko do vlasov pre vysokú intenzitu farby a jej trvanlivosť.

Syoss Oleo Intense farba na vlasy – pieskový blond 9-60

6.69  s DPH
Syoss Oleo Intense 9-60 Pieskový blond, trvácna intenzívna olejová farba na vlasy bez amoniaku- Mimoriadne intenzívne farby- Trvácnosť s profesionálnym krytím šedín - až do 90 % viac lesku- zdravo vyzerajúce a silné vlasy počas 6 týždňovJedinečná nestekajúca receptúra je obohatená o 100 % čisté oleje, ktoré umocnia farebný výsledok. Vyvinutá a testovaná v spolupráci s kaderníkmi a expertmi na vlasové farby.

Syoss Oleo Intense farba na vlasy 10-50 popolavá blond

5.99  s DPH
Permanentná farba na vlasy Syoss Oleo Intense bola vyvinutá a testovaná v spolupráci s odborníkmi v starostlivosti o vlasy. Jej tajomstvom je špeciálna receptúra, ktorá obsahujú aktivujúci olejový booster, ktorý optimalizuje účinok farby.

Syoss Oleo Intense farba na vlasy Zlatohnedý 4-60

6.99  s DPH
Syoss Oleo Intense dlhotrvajúca olejová farba Technológia dvoch posilňujúcich olejov pre vyššiu intenzitu farby a starostlivosť. Permanentná olejová farba bez amoniaku s technológiou Double Oil Booster pracuje dvoma spôsobmi: 1.

Syoss Permanent Coloration farba na vlasy uhľovo strieborný 3_51

4.89  s DPH
Farebné pigmenty prenikajú hlboko do vlákna vlasu pre intenzívnu farbu až na 10 týždňov a profesionálne krytie šedí. Profesionálna starostlivosť proti poškodeniu.

Syoss Pure Fresh micelárny šampón 500ml

4.79  s DPH
Syoss profesionálny výsledok. Pre krásne vlasy ako zo salóna.