Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Somat All in 1 Extra Tablety do umývačky riadu 76ks

13.49  s DPH
Somat All in 1 Extra tablety na automatické umývanie riadu zaručia dokonalú čistotu vášho riadu vďaka účinnej sile kyseliny citrónovej. Tablety v rozpustnej fólii sa rýchlo rozpúšťajú a pôsobia už pri teplote 40° C.

Somat čistič umývačky riadu DUO balenie 2x250ml

8.76  s DPH
SOMAT Duo čistič umývačky riadu 2x250 ml . Balenie obsahuje 2 ks, každý po 250 ml čističa.

Somat Deo Duo-Perls Lemon & Orange duo osviežovač do umývačky riadu 34g

6.46  s DPH
Somat Deo Duo-Perls® s vôňou citrónu a pomaranča poskytuje dlhotrvajúcu sviežu vôňu a neutralizáciu zápachu pri každom otvorení umývačky riadu. Dep Duo-Perls do umývačiek riadu.

SOMAT Giga All in One, tablety do umývačky riadu, 100ks

16.49  s DPH
Balenie obsahuje 100 ks tablietAktívne pri 40 °C – pre účinné čistenie pri nízkej teplote. Rýchla rozpustnosť – rýchlo sa rozpúšťajú a zaisťujú perfektnú čistotu pri všetkých programoch.

Somat Gold Grease Cutting Lemon & Lime Gél do umývačky riadu 2×990 ml

17.47  s DPH
Somat Gold Gel Anti-grease Lemon 2 x 990 ml.  Nový Somat Gold Gél s technológiou hĺbkového čistenia, ktoré ničia aj odolnú špinu.

SOMAT Gold Lemon & Lime 36ks

11.66  s DPH
Tablety do umývačky riadu Somat Gold obohatené o silu kyseliny citrónovej účinne pôsobia v boji proti nečistotám a zvyškom jedla. Vďaka ich zloženiu sú rýchlo rozpustné, účinné proti zápachu a aktívne pri 40°C.

Somat Gold lemon prostriedok do umývačky riadu, 990ml

10.33  s DPH
Nový Somat Gold Gél - naša najlepšia receptúra Somat gél s technológiou hĺbkového čistenia, ktorá pomáha odstrániť aj odolné nečistoty ako napríklad cereálie. Naviac, jeho unikátna dvojkomorová fľaša zaručí kombináciu dvoch účinných receptúr pre perfektné odstránenie mastnoty a pripálenín so sviežou vôňou Lemon&Lime.

Somat Gold multifunkčné čistiace tablety do umývačky riadu 40ks

15.35  s DPH
Multifunkčné tablety Somat Gold v sebe kombinujú 12 funkcií vrátane leštidla, soli či odstraňovača zápachu. Výsledkom tak je vždy úplne čistý riad bez námahy a nutnosti predmáčania.

Somat Gold Neutra Fresh Gél do umývačky riadu 990ml

11.64  s DPH
Perfektne čistý riad bez predumývania a drhnutia dokáže zaistiť jedine gél do umývačky SOMAT Gold Neutra Fresh, ktorý disponuje veľkou čistiacou silou a silným odmasťovacím účinkom. Zbavte sa nielen mastnoty a pripálenín, ale aj zaschnutých zvyškov vďaka jedinému prípravku.

Somat Gold Neutra Fresh tekutý prostriedok na automatické umývanie riadu, 2x684ml

13.72  s DPH
Nový Somat Gold Gél - naša najlepšia receptúra Somat gél s technológiou hĺbkového čistenia, ktorá pomáha odstrániť aj odolné nečistoty ako napríklad cereálie. Naviac, jeho unikátna dvojkomorová fľaša zaručí kombináciu dvoch účinných receptúr pre perfektné odstránenie pripálenín a neutralizáciu zápachu.

Somat Gold Tablety na automatické umývanie riadu, 54tabliet

13.72  s DPH
Vaša umývačka riadu má veľmi ťažkú úlohu. Pokiaľ si neustále kladiete otázku, ako jej prácu urobiť ľahšiu, tak je odpoveď úplne triviálna.

SOMAT SOL 1,5KG

3.50  s DPH
Somat soľ 1,5kg. Mäkká voda je predpokladom toho, aby čistiaci prostriedok pôsobil optimálne a aby sa zabránilo tvorbe vápenatých usadenín.