Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Somat All in 1 Extra Tablety do umývačky riadu 76ks

13.49  s DPH
Somat All in 1 Extra tablety na automatické umývanie riadu zaručia dokonalú čistotu vášho riadu vďaka účinnej sile kyseliny citrónovej. Tablety v rozpustnej fólii sa rýchlo rozpúšťajú a pôsobia už pri teplote 40° C.

Somat čistič do umývačky riadu 5ks

6.29  s DPH
tablety na čistenie umývačky riadu Somat DUO Machine Cleaner XXLmožné používať počas bežného umývacieho cykluodstraňuje mastnotu a usadeniny vodného kameňa v umývačkevylepšená receptúra účinne bojuje aj proti zápachu a dodáva sviežu vôňuodporúča sa používať raz mesačneČistič umývačky riadu od značky Somat DUO Machine Cleaner XXL efektívne odstraňuje vodný kameň aj na ťažko dostupných miestach vo vnútri umývačky riadu. Jeho unikátnosť spočíva v aplikácii.

Somat čistič umývačky riadu DUO balenie 2x250ml

8.76  s DPH
SOMAT Duo čistič umývačky riadu 2x250 ml . Balenie obsahuje 2 ks, každý po 250 ml čističa.

Somat Deo Duo-Perls Lemon & Orange duo osviežovač do umývačky riadu 34g

6.46  s DPH
Somat Deo Duo-Perls® s vôňou citrónu a pomaranča poskytuje dlhotrvajúcu sviežu vôňu a neutralizáciu zápachu pri každom otvorení umývačky riadu. Dep Duo-Perls do umývačiek riadu.

Somat DUO Pack Leštidlo do umývačky riadu 2x750ml

8.76  s DPH
Vynikajúci a efektívny leštič je špeciálne vyvinutý pre ochranu skleneného riadu, vďaka ktorému umytý riad rýchlejšie schne a zostane bez usadenín, ktoré pri bežnom schnutí môžu vznikať. Riad dodáva oslňujúci lesk, zmäkčuje vodu, aby stekala rovnomerne po riadu, napomáha rýchlejšiemu schnutia a zabraňuje usadzovaniu nečistôt na už umytom riade.

Somat DUO Pack soľ do umývačky riadu 2x1500g

6.75  s DPH
SOMAT  soľ do umývačky riadu 2x1500 g  je číra a špeciálne granulovaná soľ pre použitie v umývačkách riadu. Jej čistota zaručí, že ochranný systém umývačky riadu proti usadzovaniu vodného kameňa bude účinne fungovať a Vašu umývačku riadu bude aktívne chrániť.

SOMAT Giga All in One, tablety do umývačky riadu, 100ks

16.49  s DPH
Balenie obsahuje 100 ks tablietAktívne pri 40 °C – pre účinné čistenie pri nízkej teplote. Rýchla rozpustnosť – rýchlo sa rozpúšťajú a zaisťujú perfektnú čistotu pri všetkých programoch.

SOMAT Gold Lemon & Lime 36ks

11.66  s DPH
Tablety do umývačky riadu Somat Gold obohatené o silu kyseliny citrónovej účinne pôsobia v boji proti nečistotám a zvyškom jedla. Vďaka ich zloženiu sú rýchlo rozpustné, účinné proti zápachu a aktívne pri 40°C.

Somat Gold Neutra Fresh tekutý prostriedok na automatické umývanie riadu, 2x684ml

13.72  s DPH
Nový Somat Gold Gél - naša najlepšia receptúra Somat gél s technológiou hĺbkového čistenia, ktorá pomáha odstrániť aj odolné nečistoty ako napríklad cereálie. Naviac, jeho unikátna dvojkomorová fľaša zaručí kombináciu dvoch účinných receptúr pre perfektné odstránenie pripálenín a neutralizáciu zápachu.