Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Softlan Aviváž Svieža jar zelená 1l

2.42  s DPH
Soflan aviváž FruhlingsfrischAviváž s vôňou jarnej sviežosti, koncentrát, vyrobené v Nemecku.  Táto Aviváž je prevažne v Nemecku jedna z najobľúbenejších avivážou súčasnosti.

Softlan aviváž Svieži vánok 1l

2.69  s DPH
Softlan 1L = 28 pracích dávokUžite si nekonečný pocit mäkkosti. Softlan sa postará o vaše oblečenie a prevonia ho na dlhý čas.

Softlan aviváž vanilka orchidea žltá 1l

2.69  s DPH
Avivážny prostriedok Softlan s vôňou vanilky a orchidei 1l. .

Softlan Magnólia a levaduľa aviváž 650ml

2.44  s DPH
Aviváž SOFTLAN s novým zložením a plná esenciálnych olejov zanechá Vašu bielizeň dlhodobo svieže a voňavé, navyše mu dodá mäkkosť a tým pádom uľahčuje žehlenie.  Vôňa:  magnólie a levandule Vystačí až na 27 praní!Obsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosť.

Softlan Traumfrisch aviváž 1l

2.69  s DPH
Softlan sen, kombinuje jedinečný pôžitk s osviežujúcou vôňouUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vôneObsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosťUľahčuje žehlenieUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vône. Obsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosť.

Softlan Tropische Frische aviváž 650ml

2.44  s DPH
novinka od Softlanu, s nádhernou sviežou vôňou viac koncentrovaná nová kolekcia od Soflanu udrží vaše prádlo dlho svieže a plné vôneUdrží vaše prádlo dlho svieže a plné vône. Obsahuje látky šetrné k tkaninám, dáva prádlu mäkkosť a dlho trvajúcu sviežosť.

Softlan Ultra Weich&Mild Sensitiv 1l biela

2.69  s DPH
SOFTLAN - Zachováva hodvábne jemný pocit a dlhotrvajúcu sviežosť po celý deň. Softlan zanecháva oblečenie prijemne mäkké s jemnou vôňou.

Softlan, aviváž s vôňou kokosu, 650ml

2.44  s DPH
Softlan dodá svieži pocit, bielizeň je teraz ešte jemnejšia a vonia čerstvo. Vaše prádlo bude veľmi mäkké a ľahko sa žehlí, tak ako by ste očakávali od Softlanu.