Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistič na podlahy fresh lemon 1l

1.89  s DPH
Čistič na podlahy fresh lemon obsahuje unikátny systém odstraňovania špiny. Prostriedok zmäkčuje vodu, a nečistoty a špina sa rýchlejšie a jednoduchšie odstraňujú.

Sidolux cisič náhrobného kameňa MR 250ml

3.11  s DPH
Prostriedok s účinnou receptúrou, určený na umývanie náhrobkov vyrobených z moderných materiálov- granitu, mramoru a iných leštených povrchov. Nezanecháva šmuhy, nepoškodzuje povrch.

Sidolux M mlieko na nábytok vôňa Mandľa 300ml

3.19  s DPH
chráni a regeneruje drevočistí a zabezpečuje povrchdodáva hlboký leskzanecháva príjemnú mandľovú vôňuobsahuje prírodný mandľový olejľahko sa aplikuje a leští .

Sidolux rýchločistič na kožené výrobky 200ml

3.17  s DPH
Prostriedok je určený na údržbu a konzerváciu rôznych typov kože. Vďaka obsahu prírodných voskov dodáva koži hodvábny lesk, oživuje ich farbu a udržuje ich elastičnosť.

Sidolux universal Blue Flower univerzálny čistiaci prostriedok 1l

1.89  s DPH
Prostriedok je charakteristický svojou originálnou exotickou vôňou a dokonalými čistiacimi vlastnosťami. Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu.

Sidolux universal pink cream univerzálny čistiaci prostriedok 1l

1.89  s DPH
SIDOLUX UNIVERSAL SODA POWER v sebe spája efektivitu a neobyčajnú vôňu marseillského mydla s prídavkom pomaranča. Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu.

Sidolux Universal Soda Power Jap.Cher.1l

1.89  s DPH
Univerzálny prostriedok na umývanie podláh, PVC, obkladov, dlažieb. Nezanecháva šmuhy, ľahko odstraňuje všetku špinu a nečistoty.