Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Sensodyne Fluoride zubná pasta 75ml

4.35  s DPH
Sensodyne zubná pasta Fluoride slúži k účinnej ochrane citlivých zubov. Účinná látka obsiahnutá v zubnej paste Sensodyne Fluoride preniká hlboko do zubov a chráni nervy pred pôsobením podnetov, ktoré spôsobujú citlivosť zubov.

Sensodyne Pronamel Whitening zubná pasta svieža mäta, 75ml

4.97  s DPH
Pri čistení zubov dvakrát denne pomáha: - Chrániť pred poškodením kyselinami - Obnoviť prirodzenú belosť - Efektívne čistiť - Osviežiť dych - Chrániť pred zubným kazom - Udržať zuby a ďasná zdravé Pronamel je tiež vhodný pre ľudí s citlivými zubami. Každý deň, kyseliny v ovocí, víne a perlivých nápojoch, môžu oslabiť povrch zubnej skloviny a spôsobiť jej eróziu.

Sensodyne Pronamel Zubná pasta s príchuťou mäty, 75ml

4.97  s DPH
Pri čistení zubov dvakrát denne pomáha: - Chrániť pred poškodením kyselinami - Chrániť pred zubným kazom - Udržať zuby a ďasná zdravé - Vyčistiť a osviežiť vaše ústa Pronamel je tiež vhodný pre ľudí s citlivými zubami. Každý deň, kyseliny v ovocí, víne a perlivých nápojoch, môžu oslabiť povrch zubnej skloviny a spôsobiť jej eróziu.

SENSODYNE Sensitivity & Gum Whitening 75 ml

4.89  s DPH
Zubná pasta SENSODYNE Sensitivity & Gum Whitening tlmí bolesť a znižuje citlivosť zubov. Vďaka fluoridu vám prinesie nielen svieži dych, ale aj efektívnu ochranu pred vznikom zubného kazu.

Sensodyne Sensitivity&Gum zubná pasta, 75ml

5.73  s DPH
Sensodyne Sensitivity & Gum je fluoridom zubná pasta, ktorá bola špeciálne vvyvinuta pre úľavu od bolesti citlivých zubov a starostlivosť o ďasná. Zubná pasta vytvára ochrannú vrstvu v citlivých miestach zubov a cielene odstraňuje baktérie.

Sensodyne Zubná kefka Gentle Care, mäkká 1ks

2.79  s DPH
Máte citlivé zuby či ďasná? Špeciálne vyvinutá zubná kefka Sensodyne Gentle Care s extra jemnými, postupne sa zužujúcimi štetinami jemne čistí povrch zubov a oblasť pozdĺž ďasien. Malá hlava kefky sa dostane aj na ťažko dostupné miesta.

Sensodyne Zubná pasta Kompletná ochrana 75ml

5.67  s DPH
SENSODYNE kompletná ochrana zubná pasta 75 ml.  Prémiová zubná pasta pre náročných, ktorí chcú kompletnú starostlivosť o svoje zuby.

Sensodyne zubná pasta proti zubnému kazu 75ml

3.89  s DPH
proti zubnému kazupre citlivé zubys fluóromodstraňuje zubný povlakZubná pasta Sensodyne Anti Caries je určená proti zubnému kazu. Vaše zuby posilní a zároveň ich ochráni pred vznikom kazu.