Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ria tampony mini 16

1.84  s DPH
Tampóny Ria Mini Comfort poskytujú spoľahlivú ochranu a najvyšší komfort pri nosení pre slabú menštruáciu. Navyše majú zúženú špičku, takže sa veľmi ľahko zavádzajú.

Ria tampony normal comfort 16ks

1.84  s DPH
Normal Comfort - Tampóny zaisťujú spoľahlivú ochranu po celý deň. Úzky tvar a hladký povrch umožňuje ľahké zavedenie.

Ria Ultra Odour Neutral P20

3.09  s DPH
Spoľahlivá ochrana, ultra tenké - 2 mm. účinne pohlcujú zápachanatomický tvar s krídelkamihebký povrch Hygienické vložky Ria Ultra Normal Plus poskytujú spoľahlivú každodennú ochranu počas vašich dní.

Ria Ultra Silk Nigt 8 10ks

1.69  s DPH
RIA Ultra Silk Duo Night sú dámske vložky s extra absorbčným jadrom a hodvábne jemným povrchom s prídavkom vitamínu E. Majú predĺžený tvar, vďaka čomu sú extra vhodné na noc a poskytnú Vám spoľahlivú ochranu počas spánku.

Ria Ultra Super plus 9ks

1.53  s DPH
Priedušné ultra tenké vložky s bočnými krídelkami pre veľmi silnú menštruáciu poskytujú spoľahlivú ochranu bielizne. Vložky majú špeciálne drážky, ktoré dokonale zachytí všetku tekutinu.

RIA VL.SLIP AIR MAXI 16KS

1.46  s DPH
Dlhé slipové vložky majú tenké nasiakavé jadro, ochrannú fóliu a hodvábne jemný povrch. Jedinečný tvar v podobe písmena V sa optimálne prispôsobí telu a chráni presne v tých miestach, kde je treba.

Ria vložky ultra super plus 9ks

1.55  s DPH
ultratenké dámske vložky s extra absorbčným jadrom a hodvábne jemným povrchom s prídavkom vitamínu E. Vieme, že vediete aktívny život a potrebujete vložku, ktorá sa tomu prispôsobí.