Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Rexona Active Protection+ Invisible antiperspirant 150ml

2.59  s DPH
Antiperspirant Rexona Active Protection+ Invisible optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.

Rexona Aloe vera Fresh stick 40ml

3.18  s DPH
Tuhý antiperspirant Rexona Aloe Vera s jemnou a harmonickou vôňou poskytuje spoľahlivú, až 48 hodinovú ochranu podporenú technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje funkčnosť prípravku a uchováva pocit sviežosti počas celého dňa. .

Rexona antiperspirant white flower&lychee, 150ml

2.59  s DPH
- 48 hodinová ochrana proti potu- s jemnou kvetinovou vôňou litchi- pre svieži pocit- technológia MotionSenseRexona antiperspirant sprej Stay Fresh White Flowers & Lychee je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeným zápachom. Tento antiperspirant spája jemnú kvetinovú vôňu s tónmi liči, vďaka ktorému sa môžete cítiť sebavedome, hýbať sa celý deň a stále sa cítiť svieži.

Rexona AP 150ml Invisible Fresh Power

2.59  s DPH
Dámsky antiperspirant Rexona invisible fresh power. poskytuje 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a potením7 x ochrana proti: poteniu, zápachu, bielym a žltým škvrnám, podráždeniu, lepkavostinová, svieža a ľahká vôňatechnológia MotionSense - aktivuje sa pri pohybe a uvoľňuje väčšie množstvo vône pre dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu Zostaňte svieža po celých 48 hodín! Dámsky antiperspirant v spreji Rexona Invisible Fresh Power vám poskytuje 48-hodinovú ochranu pred tvorbou potu a následne zápachom.

Rexona AP stick 40ml Inv.Fresh&Power

2.59  s DPH
Dámsky tuhý antiperspirant Rexona invisible fresh power. poskytuje 48-hodinovú ochranu pred potom a následným zápachom7 x ochrana proti: poteniu, zápachu, bielym a žltým škvrnám, podráždeniu, lepkavostitechnológia MotionSense - aktivuje sa pri pohybe a uvoľňuje väčšie množstvo vône pre dlhotrvajúcu sviežosť a ochranunová kvetinová vôňa Zostaňte svieža po celých 48 hodín! Dámsky tuhý antiperspirant Rexona invisible fresh power vám poskytuje 48-hodinovú ochranu pred tvorbou potu a následne zápachom.

REXONA Body Wash Orchid Fresh, Sprchový gél, 250ml

1.99  s DPH
Nemôžete sa ráno prebudiť? Už nikdy viac! Nič neosvieži tak ako ranná sprcha. Aby bolo prebudenie ešte sviežejšie, vyskúšajte nové sprchové gély Rexona, ktoré vám zaistia ten najlepší štart do nového dňa.

Rexona Clear Aqua deo 150ml

2.59  s DPH
Rexona antiperspirant v spreji Invisible Aqua poskytuje 48 hodinovú ochranu. Jeho špeciálne zloženie ochráni vaše oblečenie pred vznikom škvŕn.

Rexona deo 150ml Cobalt

2.74  s DPH
Mimoriadne výkonný antiperspirant Men Motionsense Cobalt Dry perfektne chráni proti poteniu aj zápachu až na 48 hodín. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najvypätejších momentoch.

Rexona deo 150ml Quantum

2.73  s DPH
Nájdite svoju rýchlosť s dezodorantom Rexona Men Quantum Dry Antiperspirant. Až 48 hodín ochrany pred potením a zápachom a bohatou, drevitou vôňou.

Rexona deo 150ml show.clean

2.59  s DPH
Antiperspirant v spreji Rexona Shower Clean má čistú vôňu plnú sviežosti. Poskytuje až 48 hodinovú ochranu pred zápachom a potením podporenú technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje funkčnosť prípravku a uchováva pocit sviežosti počas celého dňa.

Rexona deo 150mlP-Extreme Dry

3.49  s DPH
Rexona Men antiperspirant v spreji advanced protection Extreme Dry.  s technológiou MotionSense - aktivácia voňavých mikrokapsúl pri pohybe72-hodinová ochrana pred potením a zápachomprípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mužskej pokožkys intenzívnou príťažlivou vôňou Najúčinnejšie spreje od Rexony s unikátnym zložením! Rexona Men pánsky antiperspirant v spreji advanced protection Extreme Dry 72h vám poskytne skvelú ochranu aj počas športových aktivít.

Rexona deo Active Shield 150ml

2.59  s DPH
Rexona antiperspirant v spreji Active Shield Fresh je jedinečný svojimi prírodnými zložkami, ktoré majú antibakteriálne účinky. Limetkový olej, eukalyptus a pomarančový terpén zabraňujú množeniu baktérií, ktoré stoja za vznikom nepríjemného zápachu.

Rexona deo AP 150ml Clear Pure

2.59  s DPH
Antiperspirant v spreji Rexona Invisible Pure vyniká ovocnou vôňou jablka a hrušky. Poskytuje 48 hodinovú ochranu pred potením a zápachom podporenú technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje funkčnosť prípravku a uchováva pocit sviežosti.

Rexona deo AP 150ml Diamond Black

2.59  s DPH
REXONA Women Crystal Clear Diamond, antiperspirant - sprej bez zanechania bielych stôp na oblečení so 48-hodinovou ochranou 150 ml. REXONA Women Crystal Clear Diamond je tou najlepšou ochranou proti bielym škvrnám na čiernom oblečení.

Rexona deo AP 150ml FM Invisible B&W

2.73  s DPH
Rexona Men pánsky antiperspirant v spreji Invisible Black + Whitenespôsobuje žlté škvrny na bielom oblečení a biele škvrny na čiernom oblečenís technológiou MotionSense, ktorá sa aktivuje pri fyzickej námahe - pomáha udržať si posilnenú ochranu a vôňuposkytuje aktívnu 48-hodinovú ochranu pred potením a spôsobeným zápachompríjemná mužská vôňa Rexona Men Pánsky antiperspirant v spreji Invisible Black + White účinne bojuje proti žltým škvrnám na bielom oblečení a proti bielym škvrnám na čiernom oblečení. Vďaka nemu si zachováte pocit sucha doplnený príjemným sebavedomím až po dobu 48 hodín.

Rexona deo ap.ALOE VERA 150ml

2.59  s DPH
Antiperspirant v spreji Aloe Vera od značky Rexona s technológiou Motionsense poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred potom a zápachom, kedykoľvek ste v pohybe. Vlastnosti:- dlhotrvajúcu sviežosť,- 48-hodinová ochrana proti poteniu,- šetrne stará o pokožku.

Rexona Invisible Pure tuhý antiperspirant 40ml

2.59  s DPH
Tuhý antiperspirant Women Invisible Pure od značky Rexona je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Zaručí Vám 48-hodinovú ochranu proti potu a navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Rexona Lychee Fresh sprchovací gél 250ml

1.99  s DPH
Rexona sprchový osviežujúci gél s vôňou Lychee. Obsah: 250ml .

Rexona Men Active Protection+ Invisible antiperspirant 150ml

2.59  s DPH
Zabráňte nepríjemnému zápachu a poteniu s novým antiperspirantom v spreji Rexona Men Active Protection + Invisible o objeme 150 ml, ktorý chráni nielen vašu pokožku, ale aj vaše oblečenie pred vznikom škvŕn.  Antibakteriálne účinky účinne zamedzia poteniu po dobu 48 hodín.

Rexona Men Citrus antiperspirant sprej pánsky, 150ml

2.59  s DPH
Nový antiperspirant v spreji Rexona Men Active Shield pre mužov poskytuje maximálnu ochranu a príjemný pocit sviežosti až 48 hodín. .

Rexona Men Sport sprchovací gél a šampón 2v1 250ml

1.91  s DPH
Objavte energizujúcu silu guarany a prebuďte sa ako nikdy predtým s novými osviežujúcimi sprchovacími gélmi Rexona. .

Rexona Men Stay Fresh Marine antiperspirant sprej, 150ml

2.49  s DPH
Antiperspirant z produktového radu Rexona For Men. Obsahuje mikrominerály, ktoré účinne ochránia proti poteniu a pôsobia až 48 hodín.

Rexona Men Workout antiperspirant 150ml

2.49  s DPH
 s technológiou MotionSense - aktivácia voňavých mikrokapsúl pri pohybeso 48-hodinovou ochranou pred potením a následnému zápachus intenzívnou príťažlivou vôňouRexona Men pánsky antiperspirant v spreji Workout Hi-Impact vám poskytne skvelú ochranu aj počas športových aktivít. Pánsky antiperspirant poskytuje až 48-hodinovú ochranu a je podporený technológiou MotionSense, ktorá pri zvýšenej aktivite navyšuje funkčnosť prípravku.

Rexona Oxygen Fresh sprchový gél 250ml

1.99  s DPH
So sprchovým gélom REXONA Oxygen Fresh nebude ranné prebudenie už nikdy problém. Zažite maximálne ranné osvieženie, ktoré tento sprchový gél značky Rexona ponúka.

Rexona Sexy deo 150ml

2.59  s DPH
Mimoriadne účinný antiperspirant v spreji z radu Rexona Fragrance. Perfektne chráni pred nadmerným potením aj zápachom.

Rexona Stay Fresh Blue Poppy & Apple tuhý antiperspirant 40ml

2.49  s DPH
48 hodinová ochranavôňa modrý mak & jablkoMotionSense technológiepostupné uvoľňovanie vôneDámsky tuhý antiperspirant REXONA Blue Poppy & Apple stick s objemom 40 ml poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu aj nepríjemnému telesnému zápachu po dobu až 48 hodín. Prinesie vám dlhotrvajúci pocit čistoty a sucha.

Rexona stick AP 40ml Invisible Aqua

2.59  s DPH
Dámsky tuhý antiperspirant Rexona MotionSense Invisible Aqua. poskytuje 48-hodinovú ochranu pred tvorbou potu a nepríjemným zápachomtechnológia MorionSense - uvoľňuje mikrokapsule vône pri pohybenevytvára žlté a biely stopy na oblečení a pokožkesvieža vôňa Rexona tuhý dámsky antiperspirant MotionSense Invisible Aqua poskytuje až 48-hodinovú ochranu.

REXONA stick AP 40ml Sexy Bouquet

2.59  s DPH
Rexona Sexy Bouquet v novom aplikátore stick - jednoduchá aplikácia. poskytuje 48-hodinovú ochranu pred potom a nežiadúcim zápachoms voňavými mikrokapsulamioslnivá vôňa jahôd a čerstvých marhúľ0 % alkoholu Rexona dámsky tuhý antiperspirant Sexy Bouquet poskytuje až 48-hodinovú ochranu.

Rexona Workout sprchovací gél 250ml

1.99  s DPH
Rexona Workout sprchový gél bol vytvorený pre aktívne ženy, ktoré sa neboja nových výziev. Vôňa skrytá v sprchovom géli bola vyvinutá špičkovými odborníkmi.

Rexona Workout sprchovací gél 400ml

2.39  s DPH
Vyskúšajte nové sprchové gély Rexona, ktoré vám zaistia ten najlepší štart do nového dňa. Sprchové gély Rexona sú navrhnuté tak, aby vás (a vašu pokožku) počas rannej sprchy prebudili, dodali energiu a rozhýbali vás.