Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Korekčná ceruzka na opravu laku

11.99  s DPH
Originálny opravný lak určený na opravu hlbokých škrabancov a poškodnia laku od kamienkov. Na veľmi hlboké škrabance zasahujúcich do základnej farby, ktoré už nemožno odstrániť  špeciálnym odstraňovačom škrabancov Quixx Scratch Remover je potrebné použiť Quixx Repair Pen.

Quixx Headlight sada na svetlomety

18.27  s DPH
Súprava na obnovu svetlometov. Matné svetlomety budú jasné a transparentné.

Quixx Leather & Vinyl repair kit

15.49  s DPH
Súprava na opravu kože a vinylu v špičkovej kvalite Jednoduchá a rýchla aplikácia. Odstraňuje stopy po opotrebení, slzy, zárezy a malé otvory na volantoch, kožených / vinylových sedadlách a na palubných doskách.

Quixx Metal Restoration Kit sada na leštenie kovu a chrómových líšt

14.32  s DPH
Sada Quixx Metal Restoration Kit je dokonalým produktom, ktorý obnovuje špinavé alebo poškriabané kovové povrchy do ich pôvodného vzhľadu. Sada je vhodná pre lesklé i matné kovové povrchy ako zlato, striebro, platina, chróm, titán, nerezová oceľ, hliník, horčík, mosadz, meď a nikel.

Quixx odstraňovač škrabancov akrylát

10.16  s DPH
Prostriedky Quixx však nemusíte nutne využívať iba pri údržbe auta. Ďalšou novinkou je praktický odstraňovač škrabancov z akrylového skla (sklolaminátu) a plexiskla.

Quixx Odstraňovač škrabancov lak

14.49  s DPH
Spoľahlivo odstráni škrabance, drobné ryhy, farebné škvrny- vhodný na lak, aj metalizovaný balenie obsahuje:tuba Quixx Polish č. 1tuba Quixx Polish č.

Quixx Tyre Shine Colour

22.45  s DPH
QUIXX Tyre Shine Colour – Farba na pneumatiky Sada špeciálnych prípravkov na dlhodobé obnovenie vzhľadu pneumatík až na dobu dvanáctich mesiacov. Podľa spôsobu aplikovania je možné zvoliť lesklý alebo matný efekt.

QUIXX Windshield Repair Kit 2ml

15.64  s DPH
SYSTÉM NA OPRAVU POŠKODENIA OD KAMIENKOV NA OKNÁCH AUTAOprava čelného skla je teraz jednoduchá pre každý typ autosklaOdstraňuje malé poškodenia ako sú praskliny od kamienkovZabraňuje rozširovaniu prasklín na skleStabilizuje a zakonzervuje poškodenú oblasťMôže vám ušetriť peniaze za drahú opravu čelného sklaRýchla a jednoduchá aplikáciaPrvotriedny výsledok vďaka LGT (technológia tekutého skla)Prakticky neviditeľná oprava prasklínŽivica na opravu “Made in Germany” .