Zobrazených 1–32 z 36 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Persil Color Odor Neutralization prací gél 2,25l/45 pracích dávok

11.09  s DPH
Persil Premium gel vďaka svojej zosilnenej receptúre nastavuje nový rozmer čistoty. Obsahuje správne vybranú kombináciu odstraňovačov škvŕn a zjasňovačov na zaistenie ešte účinnejšieho odstraňovania škvŕn a novú vôňu, ktorá zaistí čerstvosť vašej bielizne do 4 týždňov.

Persil Color prací prášok, 45PD, 2,925kg

11.09  s DPH
Persil prášok s technológiou Deep Clean Technology obsahuje starostlivo vybrané účinné látky, ktoré odstránia najodolnejšie škvrny. Vnikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie škvrny, aby sa dosiahli vynikajúce výsledky pri umývaní.

Persil Deep Clean, Prací prášok na pranie, 2,925kg, 45PD

11.09  s DPH
Hľadáte prací prášok, ktorý vaše oblečenie zbaví zašlých škvŕn? PERSIL Prací prášok je vhodný ako univerzálny prostriedok. S týmto pracím práškom vyperiete úplne čokoľvek, pretože obsahuje zložky na farebnú, bielu a ďalšiu bielizeň.

Persil disc Regular, 28PD

10.45  s DPH
Persil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil Discs Color 28 praní, 700g

10.45  s DPH
Marketing produktuKoncentrovaný prací prostriedok na farebnú bielizeň pre všetky typy práčok. Príprava a použitiePre množstvo bielizne> 4,5 kg alebo veľmi znečistenú bielizeň použite 2 kapsule.

PERSIL Discs Color 4v1 Deep Clean pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok Persil Discs Colorskvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotáchpre odstránenie škvŕn a žiarivú farbu bieliznejedinečná kombinácia aktívnych látok poskytuje kompletné riešenie pre vašu bielizeňPracie kapsuly Discs Color 4v1 Deep Clean zaistia skvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotách. Technológia 360° Deep Clean s unikátnym spojením účinných látok sa postará o dokonalý vzhľad vašej bielizne.

Persil Discs Regular Box 4v1, pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
vhodný na bielu a stálofarebnú bielizeň a pre všetky typy práčiekúčinný už od 20 °Cpreniká do hĺbky vlákienpre žiarivú bielizeňPersil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil Duo-Caps Color 36 praní, 828g

10.99  s DPH
Persil Duo-Caps prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil Duo-Caps Color prací gél na farebnú bielizeň 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps sú špeciálne vyvinuté kapsuly na farebnú bielizeň pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil Duo-Caps Lavender Color kapsuly na pranie s vôňou levandule 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

PERSIL Duo-Caps Regular 36ks/36 praní- pracie kapsuly

10.99  s DPH
Pracie kapsuly Persil Duo-Caps predstavujú účinnú kombináciu tekutého odstraňovača škvŕn a zložiek pre žiarivo bielu a dokonale čistú bielizeň. Odstraňovač škvŕn pôsobí dokonca aj **na tie najodolnejšie škvrny.

Persil DuoCaps Lavender Color gélové kapsuly na farebné prádlo 36PD

10.99  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil DuoCaps Regular, 50PD

14.26  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Regular sú špeciálne vyvinuté kapsuly pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil Expert Color koncentrovaný prací prostriedok 20 praní / 1460ml

5.39  s DPH
Persil Color ColdZyme s nemeckou technológiou je perfektné riešenie pre vaše farebné oblečenie - dokonalá čistota a žiarivosťuž od 20 °C v modernej gélovej forme. Nový Persil ColdZyme s nemeckou technológiou odstráni škvrny ešte účinnejšie a to už od 20 °C.

Persil expert gél universal 20 pracích dávok

5.39  s DPH
Gélová alternatíva pre žiarivo biele oblečeniePersil s nemeckou technológiou je univerzálnym riešením pre perfektnú čistotu a žiarivé farby vášho oblečenia už od 20 °C aj v modernej gélovej forme. Šetrnejší k vášmu oblečeniu!Nižšie teploty ponechávajú farby žiarivé a vlákna v nezmenenom tvare dlhší čas.

Persil gél Color Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Persil Odor Neutralization Color.

Persil gél Regular Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Unikátna technológia pre neutralizáciu zápachuÚčinné zloženie enzýmov a tenzidov pre perfektne čistú a sviežu bielizeňTechnológia 4v1: odstránenie škvŕn, zachovanie žiarivých farieb, dlhotrvajúca sviežosť a hĺbková ochrana vlákienDeep Clean zloženie preniká do hĺbky vlákien a tam odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrnyPre všetky druhy oblečenia: biele, bavlnu, syntetiku, športové oblečenie .

Persil Odor Neutralization pracie kapsule 38PD

14.49  s DPH
Persil DISCS 4v1 sú prvé štvorkomorové pracie kapsule na svete! Každá pracia komora prepožičia vášmu oblečeniu jedinečný benefit. Vďaka účinnému zloženiu enzýmov a tenzidov dosiahnete perfektné odstránenie škvŕn, žiarivých farieb, dlhotrvajúcu sviežosť a ochrany vlákien.

Persil Power-Gel prací gél na bielu bielizeň 5,11 l / 70 praní

15.90  s DPH
Vhodný pre všetky druhy práčok i na ručné pranie. Najnovšie receptúra ​​Persil ColdZyme s nemeckou technológiou s novou kombináciou enzýmov teraz prináša výsledky pri odstraňovaní škvŕn už od 20 ° C.

PERSIL prací gel 2.5l color

11.04  s DPH
PERSIL Color prací gél 50 praní 2. 5L O 40% koncentrovanejší v porovnaní s predchádzajúcim farebným gélom.

Persil prací prášok Deep Clean Color 18PD, 1,17kg

5.21  s DPH
Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Výborne sa rozpúšťa a na tkaninách preto nezanecháva nežiaduce stopy.

Persil prací prášok Deep Clean Color Box 90PD, 5,85kg

17.49  s DPH
Persil prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil prášok Lavender 18PD

5.21  s DPH
Prací prášok – dlhotrvajúcu sviežosť, s technológiou Deep Clean. Deep Clean technológia preniká hlboko do vlákienBojuje proti tým najodolnejším škvrnámZanecháva dlhotrvajúcu sviežosť .

Persil prášok Lavender, 45PD, 2,925kg

11.07  s DPH
Príprava a použitiePerte farebnú a bielu bielizeň oddelene. Nepoužívajte na hodvábne a vlnené textílie.

Persil prášok Sensitive 18PD

5.21  s DPH
prací prášok Persil Sensitivejemné zloženie prispôsobené pre citlivú pokožkupredchádza podráždeniu koževhodný pre alergikov a tých najmenšíchpríjemná vôňa prírodného mydla a mandľového olejaPersil Sensitive prací prášok je prispôsobený požiadavkám citlivej pokožky, a tak napomáha predchádzať podráždeniam kože. Vďaka jemnému zloženiu je vhodný aj na pranie bielizne alergikov a tých najmenších.

Persil prášok Sensitive, 45PD 2,925kg

11.09  s DPH
Príprava a použitiePerte farebnú a bielu bielizeň oddelene. Nepoužívajte na hodvábne a vlnené textílie.

Persil Regular Deep Clean Odor prací gél 2,25l/45 pracích dávok

11.08  s DPH
Prací gél Persil Against Bad Bad Zápachy s jedinečnou technológiou neutralizácie zápachu zaisťujú perfektné výsledky prania a neutralizáciu nepríjemných zápachov. Inovatívna formulácia Persilu prenikne hlboko do vlákien, aby odstránila aj tie najtrvalejšie škvrny a neutralizuje pachy pre dokonalú čistotu a sviežosť vášho oblečenia.