Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Orion Fragrance štipce proti moliam s vôňou čistej bielizne 2ks

2.45  s DPH
Štipce proti moliam dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti, a navyše zaistia príjemné osvieženie pre vašu šatníkovú skriňu. Štipce proti moliam ORION sa vkladajú priamo medzi oblečenie či zavesia do šatníkovej skrine, a predstavujú tak skutočne spoľahlivú ochranu pre vaše oblečenie.

Orion lep na mole/mololapka 1ks

0.38  s DPH
Lep na mole orion je závesný pás, ktorý spolahlivo odchytáva potravinové mole. Feromón obsiahnutý na páse účinkuje na samcov molí, čo zabraňuje ďalšiemu rozmnožovaniu.

Orion lep na muchy/mucholapka 1ks

0.36  s DPH
Orion lep na muchy je spoľahlivým prípravkom na odchyt múch v miestnosti. POUŽITIE:V chladnom prostredí pred otvorením zľahka zohrejte.

Orion Mololapka závesné pásky na potravinové mole

1.01  s DPH
Orion Natural Moľolapka je závesná forma lapača. Kombinuje dva účinky zneškodnenia potravinových molí.

Orion mucholapka pásky na okná 4ks

2.41  s DPH
Lapač hmyzu ORION TOTAL ATTACK okenná mucholapka je obojstranne lepiaci pásik vhodný na umiestnenie na okno. Je opatrený lákavou návnadou, ktorá priláka muchy domáce, mäsiarky domáce a osy.

ORION Nástraha na potravinové mole 2ks/bal.

3.29  s DPH
Slúži na monitoring ich výskytu. Obsahujú feromón, ktorý vábi samčekov molí, ktorí sa prilepia na lepivú časť, a tým dôjde k ukončeniu rozmnožovania molí.

Orion Total Attack návnada na mravce so silnými lákadlami 2ks

3.16  s DPH
Mravce sa občas vyskytujú na miestach, kde nie sú vítané. Na tento účel slúži lapač hmyzu Orion Total attack, ktorý spoľahlivo pritiahne mravca do pasce.

Orion Total attack okenná mucholapka – samolepka s vyobrazením motýla 4ks

4.60  s DPH
účinnosť 6 mesiacovmotýle na oknodekoratívne nálepky do interiérovslúžiace k účinnej kontrole výskytu múchSpôsob účinku: samolepka je napustená návnadou na muchy určená na nalepenie na vnútornú stranu okenných skiel. Muchy sa dostanú ku kontaktu s aktívnou látkou a umierajú.

Orion Total Attack prípravok na hubenie mravcov

3.10  s DPH
Insekticídny prípravok ORION Total attack je účinný prostriedok na hubenie mravcov, ktorý vám pomôže zabezpečiť ochranu vášho domova proti nežiaducemu lezúcemu hmyzu. Je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie, takže proti mravcom môžete zakročiť ako doma, tak aj na terase, či na chodníku.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – čisté prádlo 20ks

2.82  s DPH
Guličky proti moliam ORION dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti a nezanechávajú škvrny na bielizni ani na rukách. Jedna kulička pritom ochráni priestor o veľkosti 0,07 m3.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – levanduľa 20ks

3.86  s DPH
ORION guličky proti moliam chráni odevy po celú sezónu, bez toho aby došlo k zašpineniu oblečenia alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor až 0,07 m3 po dobu 3 mesiacov.

Orion Totálna ochrana závesný štipec proti moliam s vôňou levandule 2ks

3.03  s DPH
Insekticídny prípravok ORION Total protection je účinný prostriedok na hubenie šatníkových molí, ktorý vám pomôže zabezpečiť ochranu vašich odevov až na 4 mesiace. Ide o novú generáciu štipcov proti moliam, ktoré ochránia vaše oblečenie pred všetkými vývojovými fázami tohto nepríjemného hmyzu.