Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Oral B natural Fresh zubná kefka 1+1ks

2.19  s DPH
Oral-B 3 Effect Natural zubná kefka zabezpečuje maximálnu odstránenie povlaku v najkratšom čase. .

Oral B Ústna voda Pro-Expert Profesional Protect 500ml

4.29  s DPH
Extrémne svieža ústna voda Pro-Expert Professional Protection je jemná a nevzniká pocit pálenia. Ničí baktérie a mikróby spôsobujúce zubný povlak a nepríjemný zápach z úst.

Oral B voda ústna D White Luxe 500ml

3.39  s DPH
Ústna voda Oral-B 3D White Luxe Perfection v kombinácii s čistením zubov vybieli vaše zuby do 7 dní odstránením farebných škvŕn z povrchu zubov a zanechá vaše ústa so sviežim pocitom bez pálenia alkoholu. Spôsob použitia Uzáver naplňte po rysku označujúcu 20 ml.

Oral B zubná kefka Ultra Thin Silver, 1ks

4.88  s DPH
Ultratenké štetinky jemné k ďasnámMalá hlavica na lepší dosahKoncentrovaná oblasť štetiniek pre intenzívne čistenie zubovBakteriálny ochranný štít na udržanie sviežosti a čistoty štetiniek medzi čisteniami zubov .

Oral B zubná pasta Sensi & gum Gentle Whitening 75ml

2.59  s DPH
Svieži a jemne bieliace zubná pasta vytvára ochrannú vrstvu okamžite uľavuje od bolesti spôsobenej citlivosťou zubov, upokojuje ďasná. Oral-B zubná pasta Professional Sensitivity & Gum Calm Gentle Whitening poskytuje okamžitú úľavu od bolesti spôsobenej citlivosťou zubov a upokojuje ďasná pre príjemný pocit v ústach.

Oral-B Gum & Enamel Repair, zubná pasta, jemné bielenie 75ml

3.60  s DPH
Oral-B Gum & Enamel Repair je zubná pasta na každodenné použitie, ktorá pomáha revitalizovať ďasná a obnoviť zubnú sklovinu. Vlastnosti:Pomáha obnovovať zubnú sklovinuZnižuje podráždenie ďasien a má antibakteriálny účinok na ďasnáNeutralizuje škodlivé baktérieRemineralizuje zubnú sklovinuChráni zuby pred eróziou spôsobenou kyselinamiVhodná pre každodenné použitieZloženie:Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, PEG-6, Propylene Glycol, Aqua, Zinc Lactate, Sodium Gluconate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Chondrus Crispus Powder, Sodium Saccharin, CI 77891, Trisodium Phosphate, Stannous Fluoride, Stannous Chloride, Xanthan Gum, Cinnamal, Sodium Fluoride, Eugenol, Limonene, CI 74260, CI74160.

Oral-B Stages Detská zubná kefka

2.89  s DPH
Prvá detská kefka určená pre masáž detských ďasien a prvých zubov. .

Oral-B Zubná kefka Medium 40

0.99  s DPH
Zubná kefka sa používa na mechanické čistenie zubov pri každodennej ústnej hygiene Používa sa na čistenie zubov ako prevencia zubného kazu a zápalov ďasien Pružná hlava pre lepšie čistenie Spôsob použitia Zubná kefka sa používa na manuálne čistenie zubov pri každodennej ústnej hygiene, minimálne 2 krát denne. .