Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

NIGRIN Čistič interiéru 400ml

8.49  s DPH
NIGRIN čistič interiérového textilu je vhodný pre všetky typy textílií v automobiloch: čalúnenie, koberce a tiež semiš. Uľahčuje čistenie a dlhodobo chráni proti opätovnému znečisteniu, čím šetrí váš čas na údržbu.

NIGRIN Čistič na reťaze 500ml

5.99  s DPH
Nigrin čistič reťazí 73889 500 ml čistí a odmasťuje reťaze motocyklov. Je vhodný pre O, Z a X-kruhové reťaze.

NIGRIN Gummi-Pflegestift 75ml

3.09  s DPH
Vďaka repkovému oleju dokonale impregnuje gumové tesnenia, ktoré sú opäť pružné, vláčne a plnia svoju tesniacu funkciu. Iba repkový olej sa dokonale spojí s gumovým tesnením a chráni ho pred zamrznutím v zime, chráni gumové časti pred tvrdnutím, drolením, vode a soli.

Nigrin Hubka 20x11x8cm

2.21  s DPH
Vysoko absorbčná, odolná voči ropným látkam. Pri praní znáša teploty do 90°C.

NIGRIN Rukavica na umývanie 2v1

5.89  s DPH
Strana so strapcami z mikrovlákna účinne a šetrne voči laku a chrómovým častiam čistí a absorbuje nečistoty. Modrá strana je vhodná k odstráneniu zvyškov hmyzu, asfaltu a iných odolnejších nečistôt.

NIGRIN Utierka proti zahmlievaniu skiel 30x29cm

2.09  s DPH
Vyparené vnútorné okná utrite navlhčenou utierkou proti zahmlievaniu NIGRIN · Výsledná pena sa rýchlo rozpustí a vytvorí film, ktorý chráni pred novým zahmlievaním · Vnútorné okná pravidelne čistite, najmä v zime · Neumývajte utierku proti zahmlievaniu · 28 x 28 cm. Tento text bol preložený strojovo.

NIGRIN Utierky na palubovku 35x35cm 2ks

3.50  s DPH
Nigrin utierky na cockpit 2 ks výborne absorujú a sú jemné k lešteným povrchom. Utierky sú vhodné na všetky druhy vnútorných plastov a kože.

NIGRIN Utierky univerzálne 5ks

3.18  s DPH
Nigrin utierky univerzálne 5 ks majú všestranné využitie pre auto, domácnosť, dieľňu, na čistenie a leštenie. .

Nigrin Vlhčené utierky na plasty matné 36ks 74646

6.74  s DPH
Clean Nigrin Performance Plastic - matné- sú vlhčené utierky na údržbu a ochranu v jedinej operácii. Čistenie je jemné a ľahké súčasne.

NIGRIN Zinka na odstránenie srsti

5.37  s DPH
Žinka na odstránenie srsti 7133Žínka na odstranění srsti domácích mazlíčků ze všech textílií. Díky speciálnímu povrchu žínky odstraníte zbytky srsti od svých domácích mazlíčků ze všech textilních povrchů.