Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bel Family vatové tyčinky 200ks

2.16  s DPH
Vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. Jemná štruktúra vaty s mikrovláknom umožňuje šetrnoupéči, dlhé vlákna bavlny potom zaistí pevné namotaní dostatočného množstva vaty na tyčinke.

Bel Premium vatové tyčinky 300ks

2.19  s DPH
Vatové tyčinky BEL Premium 300 ks sú vhodnou pomôckou pre každodennú hygienu a ošetrovanie. Jemná štruktúra vaty s mikrovláknom zaručí šetrnú starostlivosť, dlhé vlákna bavlny zaistia pevné namotanie dostatočného množstva vaty na tyčinke.

Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom jemná

2.29  s DPH
Náplasť určená na ochranu a zahriatie pokožky. Teplo, ktoré je tvorené kapsaicínom, vytvára príjemný pocit úľavy a relaxácie.

Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom klasická

2.29  s DPH
Náplasť určená na ochranu a zahriatie pokožky. Teplo, ktoré je tvorené kapsaicínom, vytvára príjemný pocit úľavy a relaxácie.

Ria bio tampóny Organic Normal 16ks

3.33  s DPH
tampóny Ria Organic Normalvyrobené z bio bavlny z ekologického poľnohospodárstvamimoriadne šetrné a jemné k telu a životnému prostrediuspoľahlivo chránia a poskytujú vysoký komfort noseniapre stredné dni periódyCíťte sa sebaisto a komfortne aj počas vašich dní. Ria prináša novinku – extra jemné tampóny vyrobené z bio bavlny.

Ria bio tampóny Organic Super 16ks

3.33  s DPH
tampóny Ria Organic Supervyrobené z bio bavlny z ekologického poľnohospodárstvamimoriadne šetrné a jemné k telu a životnému prostrediuspoľahlivo chránia a poskytujú vysoký komfort noseniapre silnejšie dni periódy Cíťte sa sebaisto a komfortne aj počas vašich dní. Ria prináša novinku – extra jemné tampóny vyrobené z bio bavlny.

Vata obväzová skladaná 50g

1.30  s DPH
Buničitá vata, vysoko bielená zvlášť mäkká a savá. .