Zobrazuje sa všetkych 31 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 102ks, 1785g

14.49  s DPH
nové tablety do umývačky riadu Cif Complete Clean All-in-1 Lemonvýhodné balenie Giga Pack - 102 tablietodstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riadobsahujú 70 % prírodne odvodených zložieks účinkami soli a leštidla Ekologicky čistá domácnosť a žiarivý riad so značkou Cif! Tablety do umývačky riadu Cif Complete Clean All-in-1 poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami. S obsahom 70 % prírodne odvodených zložiek a príjemnou citrusovou vôňou.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 46ks

8.99  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 70ks

11.49  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

CIF Brilliance Ocean Čistiaci prípravok na podlahy 1000ml

2.69  s DPH
Čistiaci prípravok Brilliance Ocean od značky Cif výborne vyčistí podlahy a umývateľné povrchy. Vaša domácnosť bude žiariť čistotou a sviežo voňať po dlhú dobu.

Cif čistiaci prostriedok v spreji na nerez 435ml

4.69  s DPH
CIF Perfect Finish Nerez čistiaci sprej 435ml. Cif Nerez spej s obsahom leštiacej formuly odstraňuje nielenže hlboko usadenú špinu ako vodný kameň, šmuhy, otlačky prstov a mastnotu, ale tiež sa stará o Vaše povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé.

Cif cream 750ml

2.89  s DPH
Cif krémový abrazívny čistiaci prípravok so 100 % prírodnými čistiacimi časticami odstraňuje najodolnejšie nečistoty, ako je pripálený tuk, pripálené zvyšky jedla, alebo škvrny od vodného kameňa. Testované na modelových kuchynských a kúpeľňových nečistotách.

CIF Cream citrus 500ml

2.29  s DPH
Tekutý piesok Cif so sviežou vôňou citrónu ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif cream tekutý čistiaci prostriedok original biely 500ml

2.29  s DPH
Cif Cream biely sa vyznačuje vysokou účinnosťou a šetrnosťou k čistenému povrchu. Cif je vďaka svojmu zloženiu jemný, nepoškriabe smalt ani sklokeramiku.

Cif Cream ultra bieliaci čistiaci prostriedok 750ml

2.89  s DPH
Tekutý piesok Cif s príjemnou vôňou ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif Expert Kuchyň prostředek na podlahy 750ml

2.59  s DPH
Vyskúšajte nový čistič na kuchynské podlahy Cif Floor Expert Kitchen. Skvele sa hodí na linoleum, vinyl alebo keramické dlaždice.

Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej, 435ml

3.43  s DPH
Cif Náhrobné kamene šetrne čistí a je navrhnutý tak aby nepoškodzoval žiadny z typov kameňov, ktoré sa bežne používajú na vonku umiestnené náhrobky, vrátane bieleho lešteného mramoru. Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej je navrhnutý na jednoduché odstraňovanie nečistôt, ktoré sa môžu objavovať na náhrobných kameňoch, ako napr.

Cif Nature čistiace obrúsky do kúpeľne 36ks

4.70  s DPH
Čistiace utierky do kúpeľne Cif vašu kúpeľňu pohodlne a bez námahy vyčistia a prežiaria. Špeciálne zloženie s jedinečnou technológiou odpudzuje vodu, vďaka čomu sa neusádza vodný kameň a nečistoty.

Cif Nature kuchyňa čistiaci sprej s vôňou citróna 750ml

3.64  s DPH
100% čistiacich zložiek na prírodnej bázeodstraňuje mastnotu a nečistotys obsahom citrónuúčinný sprej s účinnými látkamiČistiaci sprej do kuchyne s obsahom citrónu Nature´s zn. Cif sa postará o dokonalú čistotu vašej kuchyne.

Cif Nature spray Kúpelňa 750ml

4.09  s DPH
100 % zložiek proti vodnému kameňuna prírodnej bázes obsahom octuodstraňuje nečistotyz recyklovaného plastuČistiaci sprej do kúpeľne s obsahom octu Nature´s zn. Cif sa postará o dokonalú čistotu vašej kúpeľne.

Cif Power & Shine čistiaci sprej do kuchyne 500 ml

3.69  s DPH
Chcete mať vašu kuchyňu stále čistú bez mastných škvŕn? Kúpte si skvelý odmasťovací čistiaci sprej CIF Power & Shine na kuchyne. Sprej obsahuje oleje z pomaranča a mandarínky, ktoré okamžite prenikajú do odolnej mastnoty.

Cif Power & Shine Kúpeľňa čistiaci sprej do kúpelne 500ml

4.62  s DPH
Chcete mať vašu kúpeľňu stále čistú bez vodného kameňa? Kúpte si skvelý čistiaci sprej CIF Power & Shine na kúpeľne. Sprej je obohatený o technológiu odpudzujúcu kvapky vody a špinu.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Gentle 450ml

2.49  s DPH
prostriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentlevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýso šípkovým a grapefruitovým olejomnedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentle účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s olejom z grapefruitu a šipok účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Pure 450ml

2.49  s DPH
čistiaci prostriedok na riad Cif Nature Purevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýs minerálnou soľou a výťažkom z Aloe veranedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s minerálnou soľou a výťažkom z Aloe vera účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

Cif sprej na kožu 435ml

3.49  s DPH
Čistiaci sprej na kožu od značky Cif Perfect Finish. 100 % čistí, vyživuje a chráni kožené povrchyšetrný k ošetrovaným povrchom - čistí bez poškodeniajednoduché odstraňovanie nečistôt Čistiaci prostriedok v spreji na kožu od značky Cif Perfect Finish je špeciálne navrhnutý tak, aby 100 % odstraňoval nečistoty, vyživoval a chránil vaše obľúbené kožené povrchy.

Cif Tekutý čistiaci prostriedok cream pink flower 720g

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif tekutý čistiaci prostriedok lila flower 500ml

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif Tekutý čistiaci prostriedok tea&mint 500ml

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif Ultrafast sprej 750ml Kuchyňa

4.66  s DPH
Čistiaci prostriedok CIF Kuchyňa Ultrafast sprej skvele slúži na každodenné bežné upratovanie kuchyne.  Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty a špinu a zanecháva všetky povrchy žiarivo čisté.

Čisticí prostředek CIF Ultra Power Trouba & Gril 435 ml

4.62  s DPH
Čistiaci sprej Cif Ultra Power Rúra & Gril ľahko odstráni rôzne nečistoty ako veľmi odolnú mastnotu či pripálené zvyšky jedla.  S týmto sprejom hravo vyčistíte vašu rúru, gril či varnú dosku a jeho účinné zloženie s odmasťovacími zložkami spoľahlivo odstráni aj veľmi odolné nečistoty.

Gél do umývačky Cif Nature All in one 640ml

8.99  s DPH
Gél do umývačky riadu Cif Powered by Nature All in 1 obsahuje 80 % ingrediencií prírodného pôvodu* a zanecháva čisté nielen vaše riady, ale aj svedomie. Gél poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami a je efektívny aj pri použití s kratšími, energeticky menej náročnými programami s nižšou spotrebou vody.

Leštidlo do umývačky Cif Boost 450ml

2.59  s DPH
Tradičná značka CIF neustále inovuje a vylepšuje svoje produkty a snaží sa nájsť lepšie riešenie pre naše životné prostredie a planétu. Teraz prichádza s leštidlom do umývačky riadu CIF Boost, ktoré je zabalené do fľaše zo 100 % recyklovaného materiálu.

Tablety do umývačky Cif Eco All in one Citrón 26ks

5.49  s DPH
Nové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete:.

Tablety do umývačky Cif XL Eco All in one Regular 46ks

8.99  s DPH
Tablety do umývačky riadu Cif Complete Clean All-in-1 poskytuje výnimočné čistenie s prírodnými zložkami. S obsahom 70 % prírodne odvodených zložiek a príjemnou citrusovou vôňou.