Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ATAS Candivetro Čistiaci prostriedok na sklo 750ml

5.29  s DPH
Candivetro 750 ml čistič skla je určený na čistenie, odstraňovanie mastnoty a nečistôt zo skla, zrkadiel a ďalších hladkých povrchov. .

Atas Maky Leštenka 500ml

7.05  s DPH
Odstraňuje matnosť lakov, obnovuje lesk a chráni pred nežiadúcimi atmosferickými vplyvmi. .

Atas Netins Odstraňovač mušiek 750ml

4.87  s DPH
Špeciálny prípravok určený k jednoduchému a rýchlemu odstráneniu zvyškov hmyzu z karosérií, skiel, nárazníkov a pod. .

ATAS Penetrus Uvoľňovač skrutiek 400ml

8.58  s DPH
UVOLŇUJE skrutky, čapy a iné zhrdzavené alebo dlho nepoužívané mechanické súčasti. PRENIKÁ do skorodovaných mechanizmov a zanecháva ich pohyblivé, odstraňuje trenie a škrípanie pásov, zámkov a reťazov a zabraňuje ďalšiemu zablokovaniu aj pri teplotách pod bodom mrazu.

ATAS Plak Vinet Čistič plastov 750ml

5.65  s DPH
Vinet univerzálny čistiaci prostriedok bezpečne odstraňuje nečistoty a odmasťuje plastové a gumové povrchy, sklo, kov, imitáciu kože, mechanické diely, smaltovaný a lakovaný povrch a iné materiály. .

ATAS Waxy Cream Tvrdý Vosk so špongiou 250ml

6.49  s DPH
Waxy Cream 250 ml je leštiaci vosk obsahujúci ochranné zložky a silikóny pre dlhodobú ochranu autolakov proti poveternostným vplyvom. Je vhodný na klasické aj metalické autolaky, jednoducho sa nanáša a poskytuje vysoký lesk.

Cross Spray Silikónová leštenka 400ml

5.50  s DPH
Silikónová leštenka v spreji Cross - Jedinečný leštiaci vosk v spreji s výhodou veľmi jednoduchej použiteľnosti. Vyčistí, obnoví stratenú farbu, zanechá ochrannú vrstvu a šetrí Váš čas a ruky.

Isol sprej na ochranu elektrických častí

5.23  s DPH
Ochranný prípravok pre elektrické komponenty. Odstraňuje vlhkosť, chráni pred koróziou a škodlivými poveternostnými podmienkami.

PLAK ochraňujúci matný 600ml

5.28  s DPH
Ochraňujúci produkt s matným efektom založený na cenných látkach, ktoré vyživujú a obnovujú plastové povrchy interiérov automobilov bez leštenia. Antistatický, zabraňuje vnikaniu prachu a chráni akýkoľvek povrch pred slnečným žiarením a starnutím.