Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ambi Pur 3Volution Flowers & Spring NN 20ml

6.49  s DPH
Vonné náplne osviežovača vzduchu Ambi Pur 3Volution s technológiou Odourclear nepretržite odstraňujú ťažké nepríjemné zápachy a zanechávajú jemnú sviežu vôňu až 90 dní (ak sa používa 12 hodín denne pri nastavení najnižšej úrovne odparovania). Vôňa Flowers & Spring naplní váš domov jasnou a osviežujúcou vôňou, ktorá vám pripomenie prvé lúče jarného slnka a pučanie nových kvetov.

AMBI PUR 3Volution Spring Awakening + NN 20ml

6.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Automatický osviežovač s neodolateľnou vôňou jari vám v byte vydrží až 90 dní.

Ambi Pur 3Volution vonná náplň do odparovača Gold Orchid 20ml

5.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Osviežovač obmieňa tri vône, ktoré sa dokonale dopĺňajú.

Ambi Pur BATHROOM 7,5ml Flower & Spring

5.49  s DPH
Neelektrický osviežovač vzduchu do kúpeľne Ambi Pur Flowers & Spring. dodáva sviežu jarnú vôňu kvetovodstraňuje zo vzduchu pachy, zabraňuje ich usadzovaniutechnológia Odour Clear zaistí nepretržitú sviežosť až po dobu 45 dnífunguje bez nutnosti použitia batérií či elektrickej energie Rozvoňajte vašu kúpeľňu s osviežovačom vzduchu Flowers & Spring od Ambi Pur.

Ambi Pur Bathroom Cotton Flower Kúpeľňový osviežovač vzduchu

4.71  s DPH
Kúpeľňový osviežovač vzduchu eliminuje pachy a zanecháva sviežu vôňu. Ambi-Pur Bathroom Osviežovač Vzduchu Cotton Flower predchádza usadzovaniu pachov a vydrží až 45 dní.

AMBI PUR Bathroom Japan Tatami osviežovač vzduchu 75ml

5.09  s DPH
AMBI PUR Bathroom Japan Tatami prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane či sprchové závesy.

Ambi Pur Bathroom Lenor Lavender gélový osviežovač 75ml

4.99  s DPH
AMBI PUR Bathroom Lenor Lavender prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane či sprchové závesy.

Ambi Pur elektrický 3 volution NN Spring 2x20ml

8.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Osviežovač obmieňa tri vône, ktoré sa dokonale dopĺňajú.

Ambi Pur Febreze Gold Orchid Sprejový Osviežovač Vzduchu 300 ml

4.99  s DPH
Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s osviežovačom vzduchu Ambi Pur. Osviežovač v spreji môžete použiť v akejkoľvek miestnosti vášho bytu a pohodlne ho rozstrieknuť páčkou s dostatočne veľkým rozptylom.

Ambi Pur Febreze Lenor Spring osviežovač vzduchu 300ml

4.99  s DPH
Osviežovač vzduchu Febreze Lenor s technológiou Odourclear odstraňuje zápach a zanecháva svetlo sviežej vône. Spring Awakening je ľahká zelená vôňa inšpirovaná jarnou prírodnou sviežosťou značky Lenor.

Ambi Pur Osviežovač vzduchu freshelle flower 300ml

4.99  s DPH
Ambi pur osviežovač flower účinne odstraňuje pachy, a vďaka svojej receptúre zaručuje krásnu a kvalitnú vôňu na dlhý čas. Neutralizuje a odstraňuje pachy vo vzduchu.

Ambi Pur Osviežovač vzduchu freshelle ocean 300ml

4.99  s DPH
Ambi pur osviežovač oceán účinne odstraňuje pachy, a vďaka svojej receptúre zaručuje krásnu a kvalitnú vôňu na dlhý as. Neutralizuje a odstraňuje pachy vo vzduchu.

Ambi Pur spray Fresh 300ml Higs Tatras

3.89  s DPH
Osviežovač vzduchu v spreji Ambi Pur AIRjedinečná technológia Odourclearzanechá nádhernú jemnú a sviežu vôňunehorľavý s prírodnou hnacou látkouvôňa: High Tatras Breeze - prírodný vánok Vysokých Tatier  .