Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Always Classic hygienické vložky Maxi, 9ks

1.49  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Maxi vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Dailies Normal To Go Intímky 20ks

1.96  s DPH
Nezáleží na tom, kam vás život zavedie, intímky Always Dailies Normal To Go udržia pocit sviežosti každý deň. Vďaka kompaktnému baleniu ich môžete nosiť so sebou po celý deň a cítiť sa sviežo, kamkoľvek pôjdete.

Always Hygienické vložky classic normal 10ks

1.42  s DPH
Always classic normal sú hygienické vložky s krídelakmi. Balenie obsahuje 10ks.

Always hygienické vložky ultra night duo 14ks

4.20  s DPH
Always nočné hygienické vložky 14ks majú ultra absorbčné jadro kde špeciálny materiál rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom než váži. Krídelká pomáhajú chrániť postranné časti prádla.

Always Hygienické vložky ultra super plus 8ks

2.31  s DPH
Always ultra super plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 8 ks.

Always Infinity Night 10ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Normal 12ks

5.76  s DPH
veľkosť 1 - normalvložky s krídelkamiabsorbujú 10 - násobok svojej hmotnostis technológiou SmartFoamflexibilita a spoľahlivá ochranaDámske hygienické vložky Always Infinity zaistia spoľahlivú ochranu a pocit pohodlia po celý deň. Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke.

Always Ultra Night Menštruačné Vložky S Krídelkami 7ks

2.16  s DPH
Hygienické vložky Always Ultra Night  so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd a uzamknú ju vo vnútri, vďaka čomu vám budú poskytovať 100 % ochranu. Odporúčané na používanie cez deň aj v noci Menštruačné vložky Always Ultra majú technológiu na neutralizáciu zápachu, ktorá zápach nielen prekrýva, ale aj uzatvára.

Always Ultra Secure Night hygienické vložky, 12ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Secure Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.