Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Always Classic hygienické vložky Maxi, 9ks

1.49  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Maxi vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Classic hygienické vložky Normal, 20ks

2.79  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Normal vás starostlivo ochránia pred neželaným pretečením. Vďaka 3 funkčným zónam zahŕňajúcim aj absorpčné jadro, ktoré spoľahlivo uzamyká tekutinu vo vnútri dámskej vložky, sa budete cítiť bezpečne.

Always Classic Long Hygienické Vložky S Krídelkami 18ks

2.79  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Long s krídelkami a 3 funkčnými zónami ponúkajú ochranu s pocitom čistoty, vďaka ktorej sa cítite bezpečne po celý deň. .

Always Classic Standard Hygienické Vložky 10 Kusov

1.49  s DPH
Hygienické vložky Always Classic Standard ponúkajú ochranu s pocitom čistoty s 3 funkčnými zónami, vďaka ktorým sa cítite bezpečne po celý deň. .

Always Discreet Normal Inkontinenčné vložky vhodné aj pre oslabený močový mechúr x44

3.94  s DPH
Pre prípady, keď treba o niečo lepšiu ochranu, je tu inkontinenčná vložka Always Discreet, vhodná aj pre citlivý močový mechúr. Tieto vložky majú technológiu neutralizácie zápachu, vďaka ktorej poskytujú pocit istoty, spoľahlivosti a sviežosti.

Always Extra Protect Large intimky 52 ks

3.80  s DPH
ALWAYS Extra Protect Large intimky  Tenké hygienické intímky pre pocit sviežosti po celý deň. Popis: Zaručia Vám čistotu a pohodlie po celých 10 hodín.

ALWAYS Fresh&Protect Normal Intímky 60ks

3.80  s DPH
Zachovajte si pocit sviežosti po celý deň s intímkami Always Normal. Vďaka svojmu pohodlnému dizajnu prinášajú výbornú kombináciu pohodlia a ochrany, takže sa na ne môžete spoľahnúť každý deň a nemusíte sa obávať, že ich pri nosení budete cítiť.

Always Hygienické vložky classic nigt 8ks

1.49  s DPH
Always hygienické vložky classic night 8 ks pre veľmi intenzívne krvácanie s krídelkami. .

Always Hygienické vložky classic normal 10ks

1.49  s DPH
Always classic normal sú hygienické vložky s krídelakmi. Balenie obsahuje 10ks.

Always Hygienické vložky normal plus 10ks

2.39  s DPH
Always ultra normal plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 10 ks.

Always hygienické vložky ultra night duo 14ks

4.49  s DPH
Always nočné hygienické vložky 14ks majú ultra absorbčné jadro kde špeciálny materiál rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom než váži. Krídelká pomáhajú chrániť postranné časti prádla.

Always Hygienické vložky ultra super plus 8ks

2.39  s DPH
Always ultra super plus hygienické vložky s krídelkami. Balenie obsahuje 8 ks.

Always Infinity Long 11ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Night 10ks

5.76  s DPH
Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke. Absorpčné jadro s mikro-kanálikmi odvádzajú tekutinu hlboko do jeho vnútra a zaistia ochranu pred presakovaním.

Always Infinity Normal 12ks

5.76  s DPH
veľkosť 1 - normalvložky s krídelkamiabsorbujú 10 - násobok svojej hmotnostis technológiou SmartFoamflexibilita a spoľahlivá ochranaDámske hygienické vložky Always Infinity zaistia spoľahlivú ochranu a pocit pohodlia po celý deň. Inovačná technológia SmartFoam sa perfektne prispôsobí tvaru tela a absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti! Vložky s krídelkami majú mäkký povrch a sú mimoriadne jemné k pokožke.

Always Intim 30ks Normal

2.39  s DPH
Slipové vložky Always Fresh & Protect Normal prinášajú pocit pohodlia a sviežosti po celý deň. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred pretečením pri slabej alebo nepravidelnej menštruácii.

Always Intim 58ks Parf Normal

3.80  s DPH
Slipové vložky Always Fresh & Protect Normal prinášajú pocit pohodlia a sviežosti po celý deň. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred pretečením pri slabej alebo nepravidelnej menštruácii.

ALWAYS Intímky Extra Long Single 44ks

3.99  s DPH
Popis: Slipové vložky Always sú vhodné na stredne silné krvácanie, nie sú tenké, ale mierne hrubšie ako klasické intimky. Zaručia Vám čistotu a pohodlie po celý deň.

Always Quattro Ultra Night 28ks

8.99  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.

Always Ultra hygienické vložky Normal, 20ks

4.20  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Normal poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením vďaka ochranným zónam SecureGuard. Gélové jadro vložky vstrebáva a uzatvára tekutinu, a tak chráni pred pretečením.

Always Ultra Night Menštruačné Vložky S Krídelkami 7ks

2.16  s DPH
Hygienické vložky Always Ultra Night  so systémom InstantDry absorbujú tekutinu za pár sekúnd a uzamknú ju vo vnútri, vďaka čomu vám budú poskytovať 100 % ochranu. Odporúčané na používanie cez deň aj v noci Menštruačné vložky Always Ultra majú technológiu na neutralizáciu zápachu, ktorá zápach nielen prekrýva, ale aj uzatvára.

Always Ultra Secure Night hygienické vložky, 12ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Secure Night poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením počas noci. Povrchová úprava hebká ako bavlna je jemná k pokožke intímnych partií.

Always Ultra Super plus hygienické vložky 16ks

4.49  s DPH
Ultra tenké hygienické vložky Always Ultra Super Plus poskytujú efektívnu ochranu pred pretečením vďaka ochranným zónam. Gélové jadro vložky vstrebáva a uzatvára tekutinu, a tak chráni pred pretečením.

Fresh&Protect Flexistyle Normal-slipové vložky 58ks

3.99  s DPH
slipové vložky - intímky Always dailies Fresh & Protect Flexistylevďaka technológii na neutralizáciu zápachu si zachováte pocit sviežosti a istoty po celý deňpohodlné, takže ich pri nosení takmer necítitepriedušný dizajn a dôverný pocit suchavýnimočné tým, že sa prispôsobia každému typu nohavičiekZachovajte si pocit sviežosti, nech máte akýkoľvek štýl. Slipové vložky Always dailies Fresh & Protect Flexistyle sa prispôsobia každému typu nohavičiek.