Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Alex čistič extra lesk 2v1 na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX 2 v 1 na drevo s kokosovým mydlom účinne čistí všetky typy lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva lesk, ktorý sa ľahko a pohodlne pri každom použití obnovuje. Má protišmykový účinok, rýchlo schne a nezanecháva stopy.

Alex čistič extra lesk 2v1 na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex 2v1 Laminát 750 ml čistí a obnovuje lesk drevených a parketových podláh. Nové zloženie obsahuje prírodné mikrovosky, ktoré zabezpečia, že vaša podlaha bude žiariť a lesknúť sa ako nová.

Alex čistič extra lesk 2v1 na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Alex Čistič na linoleum a dlažbu 750ml 2 v 1 nie len čistí ale aj leští povrchy studených plôch. Je vhodný na dlažbu, linoleum, mramor, kameninu, korok, syntetické podlahy a podobne.

Alex čistič extra sila na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX mydlový čistič na drevo s kokosovým mydlomMydlový čistič ALEX účinne čistí a ošetruje všetky druhy drevených povrchov (parkety, nábytok, skrine, dvere, rámy). Zachováva prirodzený vzhľad povrchu a zanecháva sviežu vôňu.

Alex čistič extra sila na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaša laminátová či korková podlaha dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu s vyváženým PH zostáva podlaha krásne lesklá.

Alex čistič extra sila na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaše linoleum a dlažba dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu účinne odstraňuje nečistoty a škvrny a zachováva prirodzený vzhľad podlahy.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na vinylové podlahy 750ml

3.19  s DPH
Nový Alex čistič extra starostlivosť čistí, ošetruje a chráni všetky typy vinylových podláh. Poskytuje ochranu proti vlhkosti.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex protection extra ochranný čistič na drevené podlahy. Je určený pre všetky typy drevených podláh, a taktiež je vhodný na ušľachtilý nábytok a neleštené drevo, dvere, okná, skrine a drevené plochy všeobecne.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex ochranný čistič Protection Extra pre všetky typy laminátových, vinylových a korkových podláh. Vhodný tiež na všetky typy moderného nábytku.

Alex leštidlo – renovátor na drevené a laminátové podlahy 900ml

5.20  s DPH
Alex leštenka renovátor je určená na drevené a laminátové podlahy ktoré chráni a obnovuje. Obnovuje ich lesk, farbu, cháni pred škvrnami a prekrýva škrabance.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na drevené a laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Na všetky typy plávajúcich, laminátových a korkových podláh. Čistí a leští bez zanechania šmúh a obnovuje prirodzený lesk podláh.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na vynilové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Bezfarebná leštenka Alex vytvára na povrchu dlhotrvajúci lesklý efekt. Má protišmykový účinok, predchádza starnutiu podláh a dodáva podlahám intenzívny lesk.

Alex Na všetky povrchy Proti prachu 400ml

3.69  s DPH
Alex čistič proti prachu antistatický s vôňou záhrady po daždi. Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas.

Alex na všetky povrchy proti prachu-sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex antistatický čistič proti prachu ktorý umožňuje dhlšiu údržbu všetkých typov povrchov, zabraňuje opätovnému usadzovaniu prachu,  spomaluje vytváranie prachu a obnovuje prirodzený lesk.   Obsahuje antistatické zložky, zanecháva príjemnú osviežujúcu arómu.

Alex Renovátor krém 250ml

3.17  s DPH
Renovátor nábytku Alex s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje maximálnu starostlivosť pre renováciu a ochranu nábytku, ktorý po ošetrení vyzerá ako nový. Alex Extra starostlivosť je najlepším riešením pre obnovu nábytku, dokonca aj toho nejchoulostivějšího.

Alex renovátor nábytku antistatický – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Alex renovátor nábytku proti prachu antistatický s vôňou limetky. Predstavuje najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie pre udržanie nábytku čistého po dlhú dobu.

Alex renovátor nábytku antistatický pomaranč – sprej 375ml

3.98  s DPH
ALEX čistič na laminátový a drevený nábytok s pomarančovou vôňou rýchlo a pohodlne oživuje prirodzený lesk moreného alebo voskovaného nábytku a dreva. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s voskami hĺbkovo vyživuje drevo a dodáva mu dlhodobý lesklý efekt.

Alex renovátor nábytku antistický aloe vera – sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex Mydlový čistič na nábytok 375ml je určený na drevený a laminátový nábytok. Odstraňuje špinu, nečistoty a prach, nezanecháva šmuhy.

Alex renovátor nábytku extra starostlivosť – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas. Obsahuje antistatické zložky, ktore zabraňujú rýchlemu usadzovaniu prachu.