Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aros Eko Trávna zmes do sucha 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého horšie vlahové podmienky neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Trávnik založený z tejto zmesi sa vyvíja pomalšie (komponenty vzchádzajú 20-40 dní).

Aros Eko Trávna zmes do tieňa 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého svetelné pomery neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Komponenty tejto zmesi znášajú čiastočné zatienenie západných a severných svahov, vhodné sú i pod solitérne dreviny.

Aros Eko Trávna zmes ihrisková 0,5kg

4.99  s DPH
Trávna zmes vhodná pre športové areály a plochy využívané k aktívnej rekreácii. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Eko Trávna zmes lúčna 0,5kg

4.69  s DPH
Trávna zmes pre zakladanie viacročných trávnych porastov určených predovšetkým pre produkciu sena. Receptúra ​​obsahuje druhy a odrody s vyššou tvorbou zelenej hmoty a prímes ďateliny.

Aros Eko Záhrada trávna zmes 2kg

19.49  s DPH
Trávna zmes určená pre založenie trávnika s vyššími nárokmi na založenie dekoratívnych trávnikov. Je zložená z trávnych druhov a odrôd, ktoré tvoria nízky, jemnolistý, tmavo zelený porast, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Aros Trávna zmes ihrisková 250g

2.79  s DPH
Trávna zmes Aros ihrisková je vhodná pre športové areály a plochy využívané na aktívnu rekreáciu. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Trávna zmes parková 250g

2.65  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes parková 2kg

18.49  s DPH
Trávna zmes vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes štandard 500g

4.69  s DPH
Trávna zmes Aros štandard je ideálna k rýchlemu ozeleneniu menej významných trávnych plôch. Jej zloženie obsahuje druhy a odrody s rýchlym počiatočným rastom, ktoré sa postarajú o rýchle zapojenie porastu a vytvoria priaznivú mikroklímu pre vývoj vytrvalejších trávnych druhov.

Aros Zmes trávna parková 500g

5.49  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Ihrisková zmes 4kg

32.99  s DPH
zloženie zmesi: ílek trváci, kostrava červená trsnatá, lipnica lúčna, hrebienka obyčajnátáto trávna zmes vytvára vitálne trávnik hřišťového typuje zostavená z druhov a odrôd, ktoré veľmi dobre znášajú pravidelné veľké zaťažovania a rýchle regenerovaniebalenie: 4 kg .

Šalát hlávkový ozimný Humil

0.69  s DPH
Šalát je vhodný na konzumáciu v čerstvom stave, na šaláty a zdobenie pokrmov. Hlávka je svetlo zelená s hmotnosťou 200-225 g.

Zmes datelotrav.500g

4.49  s DPH
Jetelotráva je určná pre širšie použitie, väčšej plasticity pri záruke vysokých výnosov kvalitnýcj krmovín. 25% Timotejka lúčna25% Ďatelina lúčna20% Kostrava červená10% Jílek mnohokvetý10% Kostrava lúčna5% Ďatelina zvrhlá5% Medzirodový hybridZaloženie porastu na siláž: Výsev III - IX, najlepšie IV - V.

Zmes trávna Medonosná lúka 500g

9.99  s DPH
Trávna zmes medonosnej lúka je druhovo veľmi pestré osivo. Obsahuje podiel rôznych druhov tráv, jetelovin a ostatných dvojklíčnolistových bylín, ktoré sú bohatým zdrojom nektáru pre opeľujúceho druhy hmyzu.