Zobrazených 1–32 z 199 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aros Eko Trávna zmes do sucha 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého horšie vlahové podmienky neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Trávnik založený z tejto zmesi sa vyvíja pomalšie (komponenty vzchádzajú 20-40 dní).

Aros Eko Trávna zmes do tieňa 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého svetelné pomery neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Komponenty tejto zmesi znášajú čiastočné zatienenie západných a severných svahov, vhodné sú i pod solitérne dreviny.

Aros Eko Trávna zmes ihrisková 0,5kg

4.52  s DPH
Trávna zmes vhodná pre športové areály a plochy využívané k aktívnej rekreácii. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Eko Trávna zmes lúčna 0,5kg

4.69  s DPH
Trávna zmes pre zakladanie viacročných trávnych porastov určených predovšetkým pre produkciu sena. Receptúra ​​obsahuje druhy a odrody s vyššou tvorbou zelenej hmoty a prímes ďateliny.

Aros Trávna zmes do tieňa 2kg

16.99  s DPH
Trávna zmes Aros do tieňa je určená pre stanovište, ktorého svetelné pomery neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Komponenty tejto zmesi znášajú čiastočné zatienenie západných a severných svahov, vhodné sú aj pod solitérne dreviny.

Aros Trávna zmes ihrisková 250g

2.79  s DPH
Trávna zmes Aros ihrisková je vhodná pre športové areály a plochy využívané na aktívnu rekreáciu. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Trávna zmes parková 250g

2.65  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes parková 2kg

18.49  s DPH
Trávna zmes vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes štandard 500g

4.69  s DPH
Trávna zmes Aros štandard je ideálna k rýchlemu ozeleneniu menej významných trávnych plôch. Jej zloženie obsahuje druhy a odrody s rýchlym počiatočným rastom, ktoré sa postarajú o rýchle zapojenie porastu a vytvoria priaznivú mikroklímu pre vývoj vytrvalejších trávnych druhov.

Aros Zmes trávna parková 500g

5.49  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Bôb obyčajný Saturn

1.20  s DPH
Slovenská stredne neskorá veľkozrnná odroda s využitím zrelých aj nezrelých semien a výbornými chuťovými vlastnosťami. Zrná majú vysokú nutričnú hodnotu, obsahujú vyššie percento albumínov.

Cibuľa jarná Tandem M

0.79  s DPH
Odroda vhodná pre pestovanie z priamych výsevov. Dužina je biela až nažltlá a má jemnú sladkastú chuť.

Cibuľa jarná Tosca, žltá

1.09  s DPH
Odroda poloneskorej až neskorej dlho oválnej cibule, určená hlavne na krájanie na plátky Cibule majú priečny priemer cca 5 cm, dorastajú do dĺžky 12 až 14 cm a dosahují hmotnosť 160-165 g Suknice sú pevné, stredne hnedé Skladovateľnosť je veľmi dobrá .

Cibuľa jarná, biela Avalon

0.79  s DPH
Poloskorá odroda bielej cibule, určená na priamy konzum, konzerváciu a strednodobé skladovanie. Vyniká jemnou cibuľovou chuťou.

Cibuľa kuchynská Karmen

1.20  s DPH
Kvalitná, osvedčená a úrodná stredne skorá odroda červenej cibule. Pestuje sa z priamych výsevov aj zo sadzačky.

Cibuľa kuchynská Všetana

1.20  s DPH
Osvedčená veľmi úrodná tradičná odroda cibule pestovaná na Slovensku od r. 1946.

Cibuľa zimná Entita

0.79  s DPH
Odroda určená pre zber s vňatou a k zväzkovaniu. Vysievať ju možno od jari do polovice júla.

Dúška tymiánová

0.60  s DPH
Vytrvalý nízky poloker s aromatickou vňaťou, vysoký 20 – 40 cm, husto rozkonárený, s purpurovými kvetmi v rôznych farebných odtieňoch. Veľmi medonosná.

Dyňa červená Lajko II F1

1.69  s DPH
Skorý veľmi úrodný klasický hybrid odolný voči chorobám vhodný na priamy konzum. Plody sú oválne guľovité s tmavozelenou kôrou, hmotnosť 4 – 5 kg.

Fazuľa kríčková Blanche, žltá

1.09  s DPH
Skorá až stredne skorá odroda, určená na zber strukov na zeleno aj na zber suchého zrelého semena Struky sú žlté, stredne dlhé, bez vláknitosti Semeno je dvojfarené Základná farba je biela s čiernymi škvrnami .

Fazuľa kríčková Dalmatin

1.09  s DPH
Fazuľa kríčková zelená DALMATIN je skorá až stredne skorá odroda, určená pre zber suchého, zrelého semena. Struky sú stredne dlhé, svetlo zelenej farby, bez vlákna.

Fazuľa záhradná kríčkovitá Leonarda

1.20  s DPH
Veľmi skorá slovenská odroda veľmi úrodnej kríčkovej žltostrukovej fazule na pestovanie nezrelých strukov. Čerstvé jemné struky sú dlhé 13 cm a sú bez vlákna, vhodné na konzum aj na spracovanie konzervovaním a mrazením.