Zobrazuje sa všetkych 28 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bio Kompost 500g

7.72  s DPH
Je koncentrovaný prírodný Bio-enzymatický produkt, ktorý obsahuje zmes špeciálnych prírodných mikroorganizmov (priateľské baktérie, huby), enzýmov a živín. Je určený na podporu kompostovania organického odpadu = tráva, listy, rastliny, drevené odrezky, ovocie, .

Forestina profík špeciálny substrát pre levandule a rozmarýny 15l

4.69  s DPH
Substrát pripravený k priamemu použitiu na pre levandule, rozmaríny, šalviu a iné bylinky. Je vyrobený zo zmesi rašelín, lávy, tehlovej drviny, kremičitého piesku a drveného vápenca vo frakcii 1-4 mm.

Forestina Profík substrát na výsev preparovaný 15l

4.29  s DPH
Supresívne výsevné substrát je určený špeciálne pre výsevy a množenie rastlín. Je pripravený zo zmesi vytriedené svetlé a tmavé rašeliny s upravenou pH reakciou a perlitom.

Forestina Profík Substrát pre kaktusy a sukulenty 5l

4.19  s DPH
Substrát špeciálne určený pre presádzanie a pestovanie všetkých suchomilných rastlín. Zloženie je vyvinuté špeciál podľa ich potrieb, zabezpečuje dostatočné prevzdušnenie koreňového systému, čím predchádza jeho zahrievaniu.

Forestina substrát na orchidey a bromélie 5l

3.90  s DPH
Charakteristika produktu:- zloženie substrátu je presne podľa potrieb orchideí, ktoré vyžadujú vysoký obsah vzduchu v koreňovej zóne- špeciálny substrát na presádzanie a pestovanie izbových orchideíZloženie:Je pripravený z vláknitej vrchoviskovej rašeliny, píniovej kôry a kokosového vlákna. Je obohatený o živiny na dobu 6 týždňov.

Forestina substrát pre citrusy a iné subtropické rastliny s hnojivom 15l

4.99  s DPH
Charakteristika produktu:-  s prídavkom železa na prevenciu chlorózy ( žltnutie listov )-  má jemnú štruktúru-  podporuje rozvoj koreňového systému a tým lepšie využitie živín-  substrát na pestovanie a presádzani citrusov a iných subtropických rastlín-  obsahuje minerálne hnojivo NPK na dobu 6 týždňov            .

Forestina substrát pre palmy a ine izbové rastliny s hnojivom 20l

4.29  s DPH
Charakteristika produktu:- substrát na palmy a izbové rastliny okrasné listom ( dracéna, fikus, monstera a pod. )- má jemnú a vzdušnú štruktúru- podporuje rozvoj koreňového systému - dosiahneme tým lepšie využitie živínZloženie:Svetlá a tmavá rašelina s obsahom NPK živín na 6 týždňov.

Forestina substrat záhradnícky pre univerzálne použitie s hnojivom 70l

10.49  s DPH
Forestina Substrát záhradnícky 70lPopis produktu:Substráty Forestina svojím zložením zodpovedajú najvyšším nárokom ako hobby pestovateľov, tak i profesionálov, pretože sa jedná o 100% substráty. Základom ucelenej rady je vždy zmes kvalitné biele a čierne rašeliny.

Forestina substrát záhradnícky univerzálny s hnojivom 10l

2.69  s DPH
Charakteristika produktu:udržuje kyprosť a vzdušnosť pôdyzlepšuje využitie slnečného teplaurýchluje zakoreňovaniepoužíva sa na presádzanie kvetín v balkónových a okenných truhlíkochje vhodný na mobilnú zeleň v kontajneroch a na výsadbu okrasných stromov a krovnie je vhodný pre kyslomilné rastliny ( azalky, rododendróny, vresy a pod. )taktiež sa neodporúča pri výsevoch a rozmnožovani a pri rastlinách citlivých na vyšší obsah živínZloženie:Zmes svetlej a tmavej rašeliny s obsahom stopových prvkov a minerálneho hnojiva NPK na 6 týždňov.

Kompost Hoštický 40l

6.49  s DPH
Zvyšuje obsah humusu v pôde, podporuje pôdne mikroorganizmy a zlepšuje fyzikálno-chemické vlastnosti pôd. Výrazne obmedzuje vyplavovanie živín do spodných vôd.

Orgamin Urýchľovač kompostu 5kg

9.49  s DPH
Charakteristika:Orgamin Urýchľovač kompostu zhodnotí všetok organický odpad zo záhrad aj domovov. Uľahčí likvidáciu odpadu, ušetrí čas vďaka rýchlemu rozkladu.

Substrát Hoštický na muškáty 70l

10.49  s DPH
Substrát je vyrobený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny, dobre vyzretého jemne triedeného kôrového kompostu a jemne drveného zeolitu. K základnému vyhnojeniu substrátu je použité minerálne viaczložkové hnojivo s mikroprvkami.

Substrát Hoštický záhradnícky 70l

9.49  s DPH
Substrát je vyrobený zo zmesi svetlé a tmavé rašeliny, kvalitného vytriedeného kompostu a minerálneho viaczložkového hnojivá Cererit (NPK 8-13-11 + 2MgO + 15S + B, Cu, Mo a Zn). Vzhľadom k svojmu jedinečnému zloženiu udržuje kyprosť a vzdušnosť pôd a zaručuje tak dobrý rast, bohatú tvorbu koreňa a kvetov u všetkých druhov rastlín.

Substrát na bonsaje premium 5l

2.21  s DPH
Odľahčený substrát je špeciálne vytvorený pre potreby bonsajov. Obsahuje hnojivá na niekoľko týždňov.

Substrát na čučoriedky 40l

6.49  s DPH
Substrát je zložený zo zmesi triedenej svetlej a tmavej rašeliny, s vhodnou kyslosťou. Je obohatený hnojivom so základnými živinami a stopovými prvkami.

Substrát na izbové rastliny 5l

1.79  s DPH
Substrát pre izbové rastliny je pripravený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny. Je obohatený minerálnym hnojivom so základnými živinami a stopovými prvkami.

Substrát na modré hortenzie 15L

4.09  s DPH
 Substrát špeciálne určený na pestovanie kyslomilných rastlín. Skladá sa z vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny, je obohatený hnojivom so základnými živinami a stopovými prvkami, potrebnými pre správny rast rastlín.

Substrát pre bylinky a zelené korenie 10l

2.89  s DPH
Substrát pre bylinky a zelené korenie je špeciálny substrát určený pre pestovanie mnohých druhov byliniek. .

Substrát pre izbové rastliny 20l

3.99  s DPH
Substrát pre izbové rastliny obsahujúci hnojivo. Obsahuje 20l substrátu.

Substrát pre muškáty a balkónové rastliny 10L

2.89  s DPH
Substrát určený pre muškáty a balkónové rastliny ako napr. fuchsie, petúnie, begónie, verbeny a pod.

Substrát pre muškáty a balkónové rastliny 20l

3.69  s DPH
Substrát je zložený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny. Starostlivo vybrané zloženie substrátu zabezpečuje optimálne prevzdušnenie koreňového systému.

Substrát pre muškáty a balkónové rastliny 40L

6.99  s DPH
Substrát pre muškáty a iné balkonové rastliny je pripravený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny. Starostlivo vybrané surovinové zloženie substrátu zaisťuje optimálne prevzdušnenie kořenového balu.

Substrát pre muškáty a balkónové rastliny 70l

9.99  s DPH
Substrát je zložený zo zmesi vytriedenej svetlej a tmavej rašeliny. Starostlivo vybrané zloženie substrátu zabezpečuje optimálne prevzdušnenie koreňového systému.

Substrát pre orchideje a bromélie 1,5l

1.37  s DPH
Špeciálny substrát pre presádzanie a pestovanie izbových orchideí a bromélií. Vyvinutý podľa potrieb týchto rastlín, ktoré potrebujú mať ľahkú a vzdušnú pôdu, preto je pripravený z vláknitej vrchoviskovej rašeliny, píniovej kôry a kokosového vlákna, obohatený o potrebné živiny.

Substrát pre rododendrony, azalky a vresy 40l

6.49  s DPH
Substráty Forestina svojím zložením zodpovedajú najvyšším nárokom ako hobby pestovateľov, tak i profesionálov, pretože sa jedná o 100% substráty. Základom ucelenej rady je vždy zmes kvalitné biele a čierne rašeliny.

Substrát pre vodné rastliny 15l Profík

4.39  s DPH
Substrát pre lekná a ostatné vodomilné rastliny je špeciálne určený pre pestovanie všetkých druhov vodných a bahenných rastlín, najmä lekien. Substrát je pripravený zo zmesi kompostov, špeciálnych ílov a inertných materiálov (piesok, lávová drť atď.

Substrát Vita Natura prírodný pre bylinky 5l

2.09  s DPH
Substrát je vhodný na výsev a pestovanie byliniek a iných aromatických rastlín. Hodí sa na pestovanie ako v kvetináčoch (hrantíkoch) v bytoch alebo zimných záhradách celoročne, tak i na záhonoch v priebehu vegetačného obdobia.

Substrát záhradnícky univerzál 20l

3.69  s DPH
Záhradnícky substrát je vyrobený zo zmesi kvalitnej svetlej a čiernej vrchovinskej rašeliny s prídavkom minerálneho hnojiva NPK. Vzhľadom k svojmu jedinečnému zloženiu udržuje kyprosť a vzdušnosť pôd a zaručuje tak dobtý rast, bohatú tvorbu koreňov a kvetov u všetkých druhov rastlín.