Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Forestina kapka hnojivo na bonsaje 200ml

1.39  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na surfínie a petúnie 500ml

2.29  s DPH
Forestina Kvapka Hnojivo na surfinie a petúnie 500mlPopis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

FYTOVIT minerál špeciálne hnojivo proti chloróze (žltnutie listov) 1l

5.99  s DPH
Popis produktu:FYTOVIT je špeciálné viaczložkové kvapalné hnojivo s liečebným účinkom proti chloróze. Medzi jeho prednosti patria liečebné účinky pre rastliny trpiace chlorózou (žltnutie listov), rychlý príjem železa a horčíka.

Hoštická rohovina pre ovocie, zeleninu a vodné rastliny 1kg

3.30  s DPH
Organické hnojivá sú produkty z prírody pre prírodu. Hoštická rohovina je dlhodobo pôsobiace a vysoko účinné hnojivo, vyrobené zo zdravej rohoviny, ktorá je významným zdrojom dusíka.

Hoštická rohovina pre ovocie, zeleninu a vodné rastliny 2,5kg

7.49  s DPH
Hoštická rohovina je dlhodobo pôsobiace a vysoko účinné hnojivo, vyrobené zo zdravej rohoviny, ktorá je významným zdrojom dusíka. Hoštická rohovina je prírodné organické hnojivo, ktoré obsahuje 14% organického dusíka a v stopovom množstve aj ďalšie dôležité živiny.

Hoštické hnojivo – slepačince granulované, ideálne pre muškáty, rajčiny, papriky, uhorky 2,5kg

4.14  s DPH
Hoštické hnojivo Slepačince je prírodný produkt, ktorý obsahuje fermentovaný slepačí trus. Pre vysoký obsah fosforu je využívaný a osvedčený pri pestovaní ovocia, zeleniny a okrasných drevín.

Hoštické hnojivo Slepačince 1l

6.49  s DPH
Slepačince tekutéZloženie : 5 % N + 10 % P2O5 + 5 % K2OHoštické hnojivo SLEPAČINCE je kvapalné organicko - minerálne hnojivo a jeho dôležitou súčasťou je prírodný fermentovaný hydinový trus . Rastlinám dodáva nielen potrebné živiny , ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru .

Hoštické hnojivo Slepačince 500ml

3.47  s DPH
Hoštické hnojivo SLEPAČINCE je kvapalné organicko-minerálne hnojivo a jeho dôležitou súčasťou je prírodný fermentovaný hydinový trus. Rastlinám dodáva nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru.

Hoštický Hnoj zmes konského a kravského hnoja 3kg

4.99  s DPH
Hoštický hnoj je čisto prírodné organické hnojivo (zmes kravského a konského hnoja s prídavkom rohoviny). Je vhodný nielen pre univerzálne použitie v celej záhrade pre kvety a okrasné rastliny (pred výsadbou ihličnanov), ale obzvlášť pre zdravú výživu ovocia a zeleniny, napr: zeleru, kelu, kapusty, karfiolu a plodovej zeleniny.

NovaFerm Viva mikrobiálne hnojivo proti pôdnym škodcom 250ml

7.49  s DPH
Proti pôdnym škodcom ako háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné, podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos. NovaFerm VIVA je produkt obsahujúci spóry vybraných druhov mikroorganizmov.