Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Agriful 250ml podpora koren.sustavy

4.29  s DPH
Biologický prípravok pre výživu koreňov a urýchlenie asimilácie s obsahom organických látok rastlinného pôvodu. podporuje vývoj koreňového systému a tak zlepšuje výživu rastlínzlepšuje transport a dostupnosť mikroživínpriaznivo ovplyvňuje dozrievanie plodovznižuje opadávanie plodov po odkvitnutívyrovnáva hormonálnu rovnováhu rastlínobnovuje a aktivuje mikrobiálnu flóru v pôdevhodný aj do ekologického poľnohospodárstvaObsah živín:celkový obsah humínových kyselín 25%fulvokyseliny 25%celkový obsah dusíka (N) 4,5%celkový obsah fosforu (P2O5) 1,0%celkový obsah draslíka (K2O) 1,0%celkový obsah organických látok 45,0%AGRIFUL aplikujte ku koreňom rastlín pomocou zálievky, postrekovača, kvapkového zavlažovacieho systému alebo injektážneho zariadenia.

Controlphyt Cu 100ml

3.29  s DPH
Prípravok s preventívnym účinkom proti hubovým, bakteriálnym a vírusovým chorobám. Chráni rastliny pred vírusmi, hubami a baktériami aktiváciou imunitného systému.

Desimo duo 750g

8.19  s DPH
Desimo Duo je účinny kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v záhrade. Účinná látka: Metaldehyde 30g/kgPrípravok vo forme granulovanej návnady k priamemu použitiu k ochrane jahôd, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom.

Forestina kapka hnojivo na bonsaje 200ml

1.39  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na surfínie a petúnie 500ml

2.29  s DPH
Forestina Kvapka Hnojivo na surfinie a petúnie 500mlPopis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina Orgamin urýchľovač kompostu s obsahom aktívnej rastlinnej zložky pre rýchly štart koncentrát 1kg

3.91  s DPH
Urýchľovač kompostu obsahuje aktívne rastlinné zložky, ktoré významne urýchľujú proces kompostovania. Na samotné kompostovanie je vhodná väčšina záhradného odpadu a kuchynský organický odpad.

FYTOVIT minerál špeciálne hnojivo proti chloróze (žltnutie listov) 1l

5.99  s DPH
Popis produktu:FYTOVIT je špeciálné viaczložkové kvapalné hnojivo s liečebným účinkom proti chloróze. Medzi jeho prednosti patria liečebné účinky pre rastliny trpiace chlorózou (žltnutie listov), rychlý príjem železa a horčíka.

Hoštická rohovina pre ovocie, zeleninu a vodné rastliny 1kg

3.30  s DPH
Organické hnojivá sú produkty z prírody pre prírodu. Hoštická rohovina je dlhodobo pôsobiace a vysoko účinné hnojivo, vyrobené zo zdravej rohoviny, ktorá je významným zdrojom dusíka.

Hoštická rohovina pre ovocie, zeleninu a vodné rastliny 2,5kg

7.49  s DPH
Hoštická rohovina je dlhodobo pôsobiace a vysoko účinné hnojivo, vyrobené zo zdravej rohoviny, ktorá je významným zdrojom dusíka. Hoštická rohovina je prírodné organické hnojivo, ktoré obsahuje 14% organického dusíka a v stopovom množstve aj ďalšie dôležité živiny.

Hoštická trojkombinácia rohovina, NPK s guánom, kravský hnoj 2,5kg

5.49  s DPH
Unikátna zmes prírodných organických zložiek - mleté ​​rohoviny, prírodného NPK s guánom a granulovaného kravského hnoja. Určená je hlavne k základnému vyhnojeniu pôdy v skleníkoch, pareniskách a na záhonoch.

Hoštické hnojivo – hnoj kravský 6kg

9.52  s DPH
PopisHoštický kravský hnoj je čisto prírodné - organické hnojivo. Obsahuje organické látky a základné živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale i stopové prvky napr.

Hoštické hnojivo – Konský hnoj k univerzálnemu použitiu 2,5kg

4.37  s DPH
Konský hnoj granulovaný je prírodná surovina vhodná pre široké použitie v záhrade. Vzhľadom k svojmu zloženiu je zvlášť vhodný na vyhnojenie parenísk a skleníkov, možno ho však použiť aj na záhony.

Hoštické hnojivo – konský hnoj k univerzálnemu použitiu 8kg

12.42  s DPH
Konský hnoj granulovaný je prírodná surovina vhodná pre široké použitie v záhrade. Vzhľadom k svojmu zloženiu je zvlášť vhodný na vyhnojenie parenísk a skleníkov, možno ho však použiť aj na záhony.

Hoštické hnojivo – kravský hnoj 3kg

3.98  s DPH
Charakteristika produktu:- čisto prírodné organické hnojivo- prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti- obvzlášť sa hodí na prihnojovanie zeleniny napr. zeleru, kapusty, kelu, karfiolu a plodovej zeleniny- je vhodný aj na hnojenie okrasných rastlín napr.

Hoštické hnojivo Slepačince 1l

6.49  s DPH
Slepačince tekutéZloženie : 5 % N + 10 % P2O5 + 5 % K2OHoštické hnojivo SLEPAČINCE je kvapalné organicko - minerálne hnojivo a jeho dôležitou súčasťou je prírodný fermentovaný hydinový trus . Rastlinám dodáva nielen potrebné živiny , ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru .

Hydrosorb PLUS Premium rašelina 3v1 1kg

7.99  s DPH
Nenechajte sa prekvapiť suchom. Hydrosorb PLUS udrží substrát dostatočne vlhký počas niekoľko dní i pri vyšších teplotách.

Kapka pokoj. R. list 500ml

2.29  s DPH
Tekuté, rýchlo účinné a ľahko aplikovateľné NPK hnojivo vhodné pre izbové rastliny okrasné listom (palmy, dracény, fikusy, monstery, diefenbachie pod. ).

Lima oro 5% 100g

1.59  s DPH
Moluskocid vo forme granulovanej návnady proti slizniakom a slimákom v v zelenine, ovocí a viniči. Extra účinný v záhrade, na poli, všade kde je potrebné zasiahnuť proti slizniakom a slimákom.

NovaFerm Multi mikrobiálne hnojivo 1l

11.49  s DPH
Výhody:Efektívny rozklad pozberových zvyškov, strniska, zeleného hnojenia: Baktérie rozkladajú vlákninu pozberových zvyškov bez pridania dusíka, čo umožňuje elimináciu efektu pentózy. Zároveň N-viažúce baktérie sprístupnia dusík a P-mobilizéry uvoľnia fosfor z rastlinných zvyškov a draslík z pôdy.

NovaFerm Viva mikrobiálne hnojivo 1l

25.99  s DPH
Proti pôdnym škodcom ako háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné, podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos. NovaFerm VIVA je produkt obsahujúci spóry vybraných druhov mikroorganizmov.

NovaFerm Viva mikrobiálne hnojivo proti pôdnym škodcom 250ml

7.49  s DPH
Proti pôdnym škodcom ako háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné, podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos. NovaFerm VIVA je produkt obsahujúci spóry vybraných druhov mikroorganizmov.

RAŠELINA SOBĚSLAV PREMIUM Mykorhízne huby pre plodovú zeleninu 150g

4.69  s DPH
Mykózne huby rodu Glomus tvoria symbiózu s koreňmi pestovaných rastlín. Vytvorená mykorhiza umožňuje lepší príjem vody a živín (fosfor a draslík), jeho efektívne dodanie rastlinám.