Zobrazených 1–32 z 78 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cererit univerzálne hnojivo tekuté 1l

2.89  s DPH
CERERIT je plnohodnotné kvapalné univerzálne hnojivo s obsahom mikroprvkov. Má široké použitie pri hnojení okrasných rastlín, ovocia, zeleniny a tiež balkónových a izbových rastlín.

Cererit univerzálne hnojivo tekuté 500ml

2.10  s DPH
CERERIT je plnohodnotné kvapalné univerzálne hnojivo s obsahom mikroprvkov. Má široké použitie pri hnojení okrasných rastlín, ovocia, zeleniny a tiež balkónových a izbových rastlín.

EXPERT PLUS ŠTART trávnikové hnojivo 10kg

17.49  s DPH
Je určený na naštartovanie, regeneráciu, rast a zahustenie trávnika po zime. Obsahuje vysoký podiel dusíka (26 %), z toho tretina je v nitrátovej forme, ktorá prechádza do rastlín okamžite.

EXPERT PLUS trávnikové hnojivo s obsahom síry, horčíka a železa na všetky druhy trávnikov 10kg

18.49  s DPH
Charakteristika produktu EXPERT PLUS je granulované hnojivo na trávniky obsahujúce základné živiny dusík, fosfor, draslík vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík v sírnej forme.

EXPERT proti machu trávnikové hnojivo 5kg

9.99  s DPH
Minerálne hnojivo s profesionálnym účinkom proti machu a vysokým obsahom železa. Expert proti machu je hnojivo určené na výživu všetkých druhov trávnikov a ich ošetrenie proti väčšine druhov machov.

Forestina Biomin hnojivo na ríbezle a egreše s rohovinou 1kg

3.41  s DPH
špeciálna granulované hnojivo s biominerální kvalitné mletú rohovinoupôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj živín všetkých od začiatku vegetácie až do neskorých obdobiazosilňuje biologickú činnosť pôdyzlepšuje pôdnu štruktúru dýchanie koreňovzvyšuje odolnosť proti hubovým chorobám reguluje vodný režim rastlínhnojenie sa vykonáva na začiatku na konci vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne rozhodí pote zapraví robiť pôdy hnojivo v dávke 0,4 kg Až 0,5 kg nr 10 m2zloženie: 6% N, 2,5% P2O5, 4% K2O, 1,5% MgO, mikroprvky .

Forestina biomin špeciálne organominerálne hnojivo na zeleninu listovú, košťálovú a koreňovú s rohovinou 1kg

3.41  s DPH
Hnojenie sa vykonáva spravidla pri výsadbe rastlín (paradajky a uhorky), kedy sa rovnomerne na plochu rozhodí a potom zapraví do pôdy hnoja v dávke 40 - 80 g / m2 (0,4 - 0,8 kg / 10m2). Pri hnojení paprík, cukiet a tekvíc použite vyššiu dávku a to 170- 190 g / m2 (1,7 - 1,9 kg / 10 m2).

Forestina dekor Perlit sterilný materiál pre zdravý výsen 2,5l 2-4mm

1.39  s DPH
Forestina Dekor Perlit 2,5l - sterilný materiál pre zdravý výsevPopis produktu:Pomocná pôdna látkaPERLIT je tepelne spracovaná vulkanická hornina. Používa sa na vylehčování pôdy (má nízku objemovú hmotnosť, pretože obsahuje veľké množstvo kapilárnych aj nekapilárnu pórov a tým zabezpečuje vzdušnosť).

Forestina Expert proti machu s hnojivom 10kg

17.49  s DPH
Prípravok Expert proti machu je špeciálne minerálne hnojivo s profesionálnym účinkom proti machu určené k údržbe všetkých druhov trávnikov. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo Fe, ktoré má hlavnú zásluhu na odstránení machu z trávnika.

Forestina Hnojivo organicko-minerálne na ihličnany a iné okrasné dreviny 5kg

10.49  s DPH
Hnojivo na ihličnany iné okrasné dreviny je určené na celoročné hnojenie uvedených rastlín. Obsah hlavných prvkov (NPK) a významný podiel horčíka zaručuje dostatočnú komplexnú výživu ihličnanov a okrasných drevín po cele vegetačné obdobie.

Forestina Horká soľ tekutá 3l

5.79  s DPH
Charakteristika produktu:tekutá horká soľ je najvhodnejšie najrýchlejšie pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatok horčíkazabraňuje žltnutiu listov ( chloróze )pri ihličnatých rastlinách zabraňuje hnednutiu listovzvyšuje plodnosť rastlín a kvalitu plodovDávkovanie:aplikácia nie je časovo obmedzenároztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 60ml hnojiva na ( 4 uzávery ) s 5l vodypre listovú výživu zamiešame 30ml hnojiva ( 2 uzávery ) s 5l vodybalenie 3l vystačí cca na 250l zálievky a 500l postreku Zloženie:Minerálne horečnaté hnojivo s pomerom živín 5% NgO + 3,5% SO4 .

Forestina Horká soľ tekutá 500ml

1.99  s DPH
Charakteristika produktu:tekutá horká soľ je najvhodnejšie najrýchlejšie pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatok horčíkazabraňuje žltnutiu listov ( chloróze )pri ihličnatých rastlinách zabraňuje hnednutiu listovzvyšuje plodnosť rastlín a kvalitu plodovDávkovanie:aplikácia nie je časovo obmedzenároztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 60ml hnojiva na ( 4 uzávery ) s 5l vodypre listovú výživu zamiešame 30ml hnojiva ( 2 uzávery ) s 5l vodybalenie 0,5l vystačí cca na 40l zálievky a 80l postreku Zloženie:Minerálne horečnaté hnojivo s pomerom živín 5% NgO + 3,5% SO4 .

Forestina kapka hnojivo na cibuľoviny 500ml

2.19  s DPH
Charakteristika produktu:- pri úžitkových cibuľovinách síra podporí tvorbu silíc pre pikantnejšiu a výraznejšiu chuť- pre bohatšie kvitnutie okrasných cibuľovín- kvapalné hnojivo vhodné na úžitkové cibuľoviny ( napr. cibuľa, cesnak a pod.

Forestina kapka hnojivo na fialky 200ml

1.56  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na fikusy 500ml

2.16  s DPH
KAPKA je rada tradičných, rýchle účinkujúcích a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín.

Forestina kapka hnojivo na ibišteky, oleandre a durmany 500ml

2.19  s DPH
Charakteristika produktu:- KAPKA je rada tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív- vyvážený pomer živín podporuje zdravý vývoj rastlín a bohatú násadu kvetov- zároveň podporuje tvorbu listovej zelene, zvýrazňuje kresbu listou - používa sa na prihnojovanie všetkých druhov ibištekov, oleandrov a durmanov- možno ho použiť aj na listovú aplikáciu ( vyhýbame sa aplikácii na priamom slnku )Dávkovanie:- aplikuje sa na povrch zeminy zálievkou- pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte- roztok pripravte zmiešaním 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák fľaše ) s 3l vody- pri aplikácii na list postrekovačom zmiešame 15ml hnojiva so 6l vody- rastliny prihnojujeme počas vegetácie ( marec-október ) 1-2x za týždeň - v čase vegetačného kľudu ( november-február ) prihnojujeme len 1-2x do mesiaca- balenie 500ml vystačí cca na 100l hnojivej zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 7-5-6 ). .

Forestina kapka hnojivo na kaktusy a sukulenty 200ml

1.56  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na palmy, juky, draceny 500ml

2.19  s DPH
Charakteristika produktu:- KAPKA je rada tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív- vyvážený pomer živín podporuje zdravý vývoj rastlín - zároveň podporuje tvorbu listovej zelene, zvýrazňuje kresbu listou - používa sa na prihnojovanie všetkých druhov izbových rastlín okrasných listom ( palmy, juky, dracény, fikusy, monstery, difenbachie a pod. ) - možno ho použiť aj na listovú aplikáciu ( vyhýbame sa aplikácii na priamom slnku )Dávkovanie:- aplikuje sa na povrch zeminy zálievkou- pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte- roztok pripravte zmiešaním 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák fľaše ) s 3l vody- pri aplikácii na list postrekovačom zmiešame 15ml hnojiva so 6l vody- rastliny prihnojujeme počas vegetácie ( marec-október ) 1-2x za týždeň - v čase vegetačného kľudu ( november-február ) prihnojujeme len 1-2x do mesiaca- balenie 500ml vystačí cca na 100l hnojivej zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 8-3,6-4,6 ).

Forestina kapka hnojivo univerzálne 500ml

2.16  s DPH
Charakteristika produktu:- KAPKA je rada tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív- vyvážený pomer živín podporuje zdravý vývoj rastlín a násadu kvetných pukov- zároveň podporuje tvorbu listovej zelene, zvýrazňuje kresbu listou - používa sa na prihnojovanie všetkých druhov izbových, balkónových, terasových kvetín a ostatných záhradných rastlínDávkovanie:- aplikuje sa na povrch zeminy zálievkou, prípadne postrekom na list- pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte- roztok pripravte zmiešaním 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák fľaše ) s 3l vody- pri aplikácii na list postrekovačom zmiešame 15ml hnojiva so 6l vody- postrek sa neodporúča robiť za priameho slnka- rastliny prihnojujeme počas vegetácie ( marec-október ) 1-2x za týždeň- balenie 500ml vystačí cca na 100l hnojivej zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 6-3-6 ). .

Forestina Lesk na rastliny 400ml

6.18  s DPH
LESK je prípravok, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad rastlín a navracia rastlinám prirodzenú sviežosť. Používaním lesku sa na rastlinách vytvára antistatická vrstva proti usadzovaniu prachu a zároveň sa odstraňujú nežiadúce vápenné škvrny na listoch rastlín.

Forestina mineral Harmavit univerzálne hnojivo – obsahuje stimulátor rastu 1000ml

6.99  s DPH
Forestina Mineral Harmavit špeciál 1l - obsahuje stimulátor rastuPopis produktu:Harmavit špeciál je univerzálny viaczložkové hnojivo podporujúce rast v nepriaznivých podmienkach. Medzi jeho prednosti patrí dlhodobé kvitnutia až do jesene, rýchly príjem rastlinou, obsah mikroelementov v chelátovej forme (bór, meď, železo, mangán, zinok a molybdén), stimulátor rastu a vyrovnaný pomer základných živín ktorý je veľmi dôležité.

Forestina Mineral Hnojivo na ovocné stromy 5kg

7.99  s DPH
Charakteristika produktu:svojim zložením je ideálne na prihnojovanie ovocných stromov a iného drobného ovocia na začiatku vegetácie ako aj v priebehu vegetácievyvážený obsah základných živín a vysoký obsah draslíka zabezpečujú bohatú úrodu a dozrievanie hľúz, ich dobrú skladovateľnosťzvyšuje odolnosť proti zahnívaniuDávkovanie:doporučená dávka hnojiva sa rovnomerne rozhodí na povrch pôdy v okolí stromu alebo kríku a zapracuje sa do pôdydávka 100-120g na 1m2 pri ovocných stromochdávka 60-80g na 1m2 pri ovocných kríkochZloženie:Minerálne granulované hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 11-9-12 ) + 2% MgO. .

Forestina Orgamin Cererit granulované hnojivo s guánom na jahody a drobné ovocie 2,5kg

4.97  s DPH
Charakteristika produktu:hnojivo obsahuje Lignohumát na podporu koreňového systému a Guáno, čisto prírodný produkt z trusu morských vtákovorganicko-minerálne granulované hnojivo na prihnojovanie ovocných stromov a krov. Dávkovanie:aplikuje sa rovnomerným rozhodením na povrch pôdy a následným zapracovaním do pôdyaplikačná dávka 300-1000g hnojiva na 10m2 balenie 2,5kg vystačí cca na 25-80 m2 Zloženie:Organicko-minerálne granulované hnojivo s prídavkom stopových prvkov s pomerom živín N-P-K ( 6,5-8,5-8 ) + stopové prvky.

Forestina profík špeciálne hnojivo na modré hortenzie 500ml

3.11  s DPH
Hnojivo na modré hortenzie obsahuje vyvážený pomer potrebných živin, ktoré sú potrebné k výžive modrých hortenzií. Hliník v hnojive je doležitý na dosiahnutie a udržanie modrého vybarvení kvetov.

Guano Hoštické hnojivo tekuté organicko minerálne 500ml

3.84  s DPH
Charakteristika produktu:guáno je čisto prírodná surovinavzniká mineralizáciou vtáčieho trusu morských vtákovposkytuje rastlinám potrebné živiny po celú vegetačnú dobuživiny sú vo forme, ktoré dokážu rastliny veľmi dobre prijímať koreňovým systémompri správnom dávkovaní nedochádza k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdypoužitím tohto hnojiva si pôda udržuje svoju vzdušnosť a hospodárenie s vodouje vhodné na prihnojovanie plodovej zeleniny, kvetín, jahôd a drobného ovociaDávkovanie:hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy zálievkouje vhodné aj na listovú aplikáciu,ktorú však nerobíme na priamom slnkupre zálievku riedime Guáno v pomere 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák ) s 3l vodypre listovú aplikáciu ( vonkajšie pestovanie paradajok, paprík, uhoriek a pod. ) riedime Guáno v pomere 15ml na 6l vodybalenie 500ml vystačí cca na 100l zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné organicko minerálne hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 3-6-3 ).

Harmavit hnojivo tekuté univerzálne 500ml

3.89  s DPH
Hnojivo HARMAVIT sa prednostne používa pre ovocné dreviny, vínnu révu, zeleninu, okrasné dreviny a ďalší. Hnojivo obsahuje mikroprvky v chelátovvej forme (EDTA): bór, meď, železo, mangan, zinok, titan a rastový stimulátorHARMAVIT neobsahuje chloridy.