Zobrazených 1–32 z 136 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Agriful 250ml podpora koren.sustavy

4.29  s DPH
Biologický prípravok pre výživu koreňov a urýchlenie asimilácie s obsahom organických látok rastlinného pôvodu. podporuje vývoj koreňového systému a tak zlepšuje výživu rastlínzlepšuje transport a dostupnosť mikroživínpriaznivo ovplyvňuje dozrievanie plodovznižuje opadávanie plodov po odkvitnutívyrovnáva hormonálnu rovnováhu rastlínobnovuje a aktivuje mikrobiálnu flóru v pôdevhodný aj do ekologického poľnohospodárstvaObsah živín:celkový obsah humínových kyselín 25%fulvokyseliny 25%celkový obsah dusíka (N) 4,5%celkový obsah fosforu (P2O5) 1,0%celkový obsah draslíka (K2O) 1,0%celkový obsah organických látok 45,0%AGRIFUL aplikujte ku koreňom rastlín pomocou zálievky, postrekovača, kvapkového zavlažovacieho systému alebo injektážneho zariadenia.

Agro Hnojivo Tekutá horká soľ 3l

5.83  s DPH
Kvapalné horečnaté hnojivo určené na prihnojovanie zeleniny, rýchlenej zeleniny, ovocných stromov a krov, ale aj na prihnojovanie chmeľu, viniča a okrasných ihličnatých drevín.  Charakteristika produktu:vhodná na rýchle odtránenie skrytého, ako aj na zjavného nedostatku horčíkanedostatok horčíka sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listovDávkovanie:hnojivo sa používa vo forme postreku na list alebo zálievkou ku koreňomdávkovanie je rôzne podľa typu rastliny, špecifikácia na obaleZloženie:Kvapalné horečnaté hnojivo s obsahom horčíka 5% a síry 10% .

AGRO Kvapalná horská soľ 1l

2.24  s DPH
Kvapalné horečnaté hnojivo určené na prihnojovanie zeleniny, rýchlenej zeleniny, ovocných stromov a krov, ale aj na prihnojovanie chmeľu, viniča a okrasných ihličnatých drevín.  Charakteristika produktu:vhodná na rýchle odtránenie skrytého, ako aj na zjavného nedostatku horčíkanedostatok horčíka sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listovDávkovanie:hnojivo sa používa vo forme postreku na list alebo zálievkou ku koreňomdávkovanie je rôzne podľa typu rastliny, špecifikácia na obaleZloženie:Kvapalné horečnaté hnojivo s obsahom horčíka 5% a síry 10%.

Agro Kvapalné hnojivo izbové rastliny 1l

3.19  s DPH
Agro Kvapalné. hnojivo na Izbové rastliny 1 L NPK 6-5-5 Hnojivo podporuje zdravý rast a nasadenie kvetov izbových rastlín.

AGRO UNIVERSAL Univerzálne kvapalné Hnojivo pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety 1l

3.19  s DPH
AGRO UNIVERSAL je kvalitný univerzálny kvapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety aj ostatné záhradné rastliny. Toto minerálne hnojivo je bohaté na organické a minerálne látky a stopové prvky.

Bio Kompost 500g

7.72  s DPH
Je koncentrovaný prírodný Bio-enzymatický produkt, ktorý obsahuje zmes špeciálnych prírodných mikroorganizmov (priateľské baktérie, huby), enzýmov a živín. Je určený na podporu kompostovania organického odpadu = tráva, listy, rastliny, drevené odrezky, ovocie, .

Cererit hnojivo granulované s guánom jesenné 5kg

8.19  s DPH
Charakteristika produktu:obsahuue lignohumát pre podporu koreňového systémuobsahuje guáno - prírodnú surovinu, ktorá vznikla mineralizáciou trusu morských vtákovorganicko-minerálne hnojivo na univerzálne použitie, určené na prihnojovanie ovocia, zeleniny a okrasných rastlínna jesenné alebo skoro jarné hnojenieDávkovanie:aplikuje sa zapracovaním do pôdy pred jej prípravou na siatie a sadenie a v priebehu vegetáciedoporučená dávka sa rovnomerne rozhodí na povrch a zapracuje sa vhodným náradím odporúča sa rozdeliť dávku hnojiva v pomere 2/3 pred výsadbou ( základné hnojenie ) a 1/3 dávky hnojiva v priebehu vegetáciehlúbová zelenina 48-120g na 1m2koreňová zelenina 24-72g na 1m2plodová zelenina 24-72g na 1m2zemiaky 48-120g na 1m2jadroviny 60-72g na 1m2kôstkoviny 36-60g na 1m2drobné ovocie 36-120g na 1m2okrasné rastliny 12-36g na 1m2 .

Cererit Hnojivo s guanom cibuľa a cesnak 2,5kg

4.97  s DPH
Cererit s guánom na cibuľu a cesnak je organominerálne granulované hnojivo so stopovými prvkami, určené k výžive cibule a cesnaku. Zloženie: 5 % N + 5 % P2O5 + 14 % K2O .

Cererit s guanom Zemiaky 10kg

15.45  s DPH
Cereit s guánom na zemiaky je organominerálne granulované hnojivo so stopovými prvkami, určené k výžive zemiakov. .

Cererit univerzálne hnojivo tekuté 1l

2.89  s DPH
CERERIT je plnohodnotné kvapalné univerzálne hnojivo s obsahom mikroprvkov. Má široké použitie pri hnojení okrasných rastlín, ovocia, zeleniny a tiež balkónových a izbových rastlín.

Cererit univerzálne hnojivo tekuté 500ml

2.10  s DPH
CERERIT je plnohodnotné kvapalné univerzálne hnojivo s obsahom mikroprvkov. Má široké použitie pri hnojení okrasných rastlín, ovocia, zeleniny a tiež balkónových a izbových rastlín.

Controlphyt Cu 100ml

3.29  s DPH
Prípravok s preventívnym účinkom proti hubovým, bakteriálnym a vírusovým chorobám. Chráni rastliny pred vírusmi, hubami a baktériami aktiváciou imunitného systému.

Desimo duo 750g

8.19  s DPH
Desimo Duo je účinny kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v záhrade. Účinná látka: Metaldehyde 30g/kgPrípravok vo forme granulovanej návnady k priamemu použitiu k ochrane jahôd, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom.

EXPERT proti machu trávnikové hnojivo 5kg

9.99  s DPH
Minerálne hnojivo s profesionálnym účinkom proti machu a vysokým obsahom železa. Expert proti machu je hnojivo určené na výživu všetkých druhov trávnikov a ich ošetrenie proti väčšine druhov machov.

Forestina Biomin hnojivo na ríbezle a egreše s rohovinou 1kg

3.41  s DPH
špeciálna granulované hnojivo s biominerální kvalitné mletú rohovinoupôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj živín všetkých od začiatku vegetácie až do neskorých obdobiazosilňuje biologickú činnosť pôdyzlepšuje pôdnu štruktúru dýchanie koreňovzvyšuje odolnosť proti hubovým chorobám reguluje vodný režim rastlínhnojenie sa vykonáva na začiatku na konci vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne rozhodí pote zapraví robiť pôdy hnojivo v dávke 0,4 kg Až 0,5 kg nr 10 m2zloženie: 6% N, 2,5% P2O5, 4% K2O, 1,5% MgO, mikroprvky .

Forestina biomin špeciálne organominerálne hnojivo na zeleninu listovú, košťálovú a koreňovú s rohovinou 1kg

3.41  s DPH
Hnojenie sa vykonáva spravidla pri výsadbe rastlín (paradajky a uhorky), kedy sa rovnomerne na plochu rozhodí a potom zapraví do pôdy hnoja v dávke 40 - 80 g / m2 (0,4 - 0,8 kg / 10m2). Pri hnojení paprík, cukiet a tekvíc použite vyššiu dávku a to 170- 190 g / m2 (1,7 - 1,9 kg / 10 m2).

Forestina dekor Perlit sterilný materiál pre zdravý výsen 2,5l 2-4mm

1.39  s DPH
Forestina Dekor Perlit 2,5l - sterilný materiál pre zdravý výsevPopis produktu:Pomocná pôdna látkaPERLIT je tepelne spracovaná vulkanická hornina. Používa sa na vylehčování pôdy (má nízku objemovú hmotnosť, pretože obsahuje veľké množstvo kapilárnych aj nekapilárnu pórov a tým zabezpečuje vzdušnosť).

Forestina Expert proti machu s hnojivom 10kg

17.49  s DPH
Prípravok Expert proti machu je špeciálne minerálne hnojivo s profesionálnym účinkom proti machu určené k údržbe všetkých druhov trávnikov. Dôležitým prvkom obsiahnutým v prípravku je železo Fe, ktoré má hlavnú zásluhu na odstránení machu z trávnika.

Forestina Hnojivo organicko-minerálne na ihličnany a iné okrasné dreviny 5kg

10.49  s DPH
Hnojivo na ihličnany iné okrasné dreviny je určené na celoročné hnojenie uvedených rastlín. Obsah hlavných prvkov (NPK) a významný podiel horčíka zaručuje dostatočnú komplexnú výživu ihličnanov a okrasných drevín po cele vegetačné obdobie.

Forestina Horká soľ tekutá 500ml

1.99  s DPH
Charakteristika produktu:tekutá horká soľ je najvhodnejšie najrýchlejšie pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatok horčíkazabraňuje žltnutiu listov ( chloróze )pri ihličnatých rastlinách zabraňuje hnednutiu listovzvyšuje plodnosť rastlín a kvalitu plodovDávkovanie:aplikácia nie je časovo obmedzenároztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 60ml hnojiva na ( 4 uzávery ) s 5l vodypre listovú výživu zamiešame 30ml hnojiva ( 2 uzávery ) s 5l vodybalenie 0,5l vystačí cca na 40l zálievky a 80l postreku Zloženie:Minerálne horečnaté hnojivo s pomerom živín 5% NgO + 3,5% SO4 .

Forestina kapka hnojivo na bonsaje 200ml

1.39  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na cibuľoviny 500ml

2.29  s DPH
Charakteristika produktu:- pri úžitkových cibuľovinách síra podporí tvorbu silíc pre pikantnejšiu a výraznejšiu chuť- pre bohatšie kvitnutie okrasných cibuľovín- kvapalné hnojivo vhodné na úžitkové cibuľoviny ( napr. cibuľa, cesnak a pod.

Forestina kapka hnojivo na fialky 200ml

1.56  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na fikusy 500ml

2.16  s DPH
KAPKA je rada tradičných, rýchle účinkujúcích a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín.

Forestina kapka hnojivo na ibišteky, oleandre a durmany 500ml

2.19  s DPH
Charakteristika produktu:- KAPKA je rada tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív- vyvážený pomer živín podporuje zdravý vývoj rastlín a bohatú násadu kvetov- zároveň podporuje tvorbu listovej zelene, zvýrazňuje kresbu listou - používa sa na prihnojovanie všetkých druhov ibištekov, oleandrov a durmanov- možno ho použiť aj na listovú aplikáciu ( vyhýbame sa aplikácii na priamom slnku )Dávkovanie:- aplikuje sa na povrch zeminy zálievkou- pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte- roztok pripravte zmiešaním 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák fľaše ) s 3l vody- pri aplikácii na list postrekovačom zmiešame 15ml hnojiva so 6l vody- rastliny prihnojujeme počas vegetácie ( marec-október ) 1-2x za týždeň - v čase vegetačného kľudu ( november-február ) prihnojujeme len 1-2x do mesiaca- balenie 500ml vystačí cca na 100l hnojivej zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 7-5-6 ). .

Forestina kapka hnojivo na kaktusy a sukulenty 200ml

1.56  s DPH
Popis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo na surfínie a petúnie 500ml

2.29  s DPH
Forestina Kvapka Hnojivo na surfinie a petúnie 500mlPopis produktu:KVAPKA je rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a zároveň prispieva k bohatému nasadenie pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúci kresbu listov a bohaté násade plodov.

Forestina kapka hnojivo univerzálne 500ml

2.16  s DPH
Charakteristika produktu:- KAPKA je rada tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív- vyvážený pomer živín podporuje zdravý vývoj rastlín a násadu kvetných pukov- zároveň podporuje tvorbu listovej zelene, zvýrazňuje kresbu listou - používa sa na prihnojovanie všetkých druhov izbových, balkónových, terasových kvetín a ostatných záhradných rastlínDávkovanie:- aplikuje sa na povrch zeminy zálievkou, prípadne postrekom na list- pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte- roztok pripravte zmiešaním 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák fľaše ) s 3l vody- pri aplikácii na list postrekovačom zmiešame 15ml hnojiva so 6l vody- postrek sa neodporúča robiť za priameho slnka- rastliny prihnojujeme počas vegetácie ( marec-október ) 1-2x za týždeň- balenie 500ml vystačí cca na 100l hnojivej zálievky a 200l postrekuZloženie:Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 6-3-6 ). .

Forestina Lesk na rastliny 400ml

6.18  s DPH
LESK je prípravok, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad rastlín a navracia rastlinám prirodzenú sviežosť. Používaním lesku sa na rastlinách vytvára antistatická vrstva proti usadzovaniu prachu a zároveň sa odstraňujú nežiadúce vápenné škvrny na listoch rastlín.

Forestina listová výživa pre orchideje a izbové rastliny 500ml

4.94  s DPH
Univerzálna listová výživa je vhodná pre všetky druhy rastlín - pre rastliny okrasné kvetom (vrátane orchideí) a pre rastliny okrasné listom. Podporuje zdravý a silný rast a bohaté kvitnutie.