Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Elektronický plašič hlodavcov PR220.1

30.37  s DPH
Slúži k odhánaniu hlodavcov ekologicky čistým spôsobom bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah. Použitie:myši, potkany, pavúky a mravce .

FLY CATCHER Prírodný atraktant na muchy, účinnosť 6-8 týždňov

2.09  s DPH
Veľmi účinný atraktant na muchy. Začne účinkovať v priebehu niekoľkých dní po vložení atraktantu, účinok bude trvať 6-8 týždňov.

Keeper Liquid 100ml

14.99  s DPH
Herbicídny prípravok je určený na ničenie burín v zemiakoch, paradajkách a mrkve. Jedná sa o listový aj pôdny herbicíd.

Plasic Pecon MOLERS-01 Solárny odpudzovač na krtkov

12.87  s DPH
- odpudzuje hlodavce cez deň i noc - napájanie prostredníctvom integrovaného solárneho článku - dobíja sa i pri slabom slnečnom žiarení a v zime - kovový špic so zvukovým odplašovačom - vydáva zvukový signál každých 30 sekúnd - pokrytie až do 650 m2 - bezpečné a šetrné voči životnému prostrediu - bez prevádzkových nákladov. .

Prírodná bariéra proti holubom a netopierom 750ml

9.68  s DPH
Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prirodzené zvyky holubov, netopierov a ony následne opúšťajú dané miesto. Produkt je zmesou éterických olejov.

Prírodná bariéra proti psom a mačkám vodeodolná

11.49  s DPH
Produkt je zmesou éterických olejov a vďaka svojmu zloženiu má zvýšenú dĺžku účinku a odolnosť voči vode. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.

Tecamin Max biologický výživový prípravok 100ml

3.00  s DPH
Charakteristika produktuBiologický výživový prípravok s vysokou koncentráciou L - aminokyselín rastlinného pôvodu. urýchľuje rast a vývoj plodínpomáha rastlinám zotaviť sa v stresových podmienkachkladne ovplyvňuje transport látok v rastlineObsah živínCelkový obsah aminokyselín: 14,4%Voľné L - aminokyseliny: 12%Celkový obsah dusíka (N): 7%Spôsob použitiaPoužitie odporúčame v priebehu celého vegetačného obdobia, od presádzania, cez obdobie rastu, tvorby pukov, kvitnutia, vývoja plodov až po zber.

TX3 GEL-Proti švábom a rusom

7.49  s DPH
Produkt zanecháva stopu neviditeľnú voľným okom, ale ľahko viditeľnú pod UV svetlom. Vďaka tomu môžeme ľahko skontrolovať spotrebu gélu pre rýchlejšie a efektívnejšie použitie.