Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bellis 2.6g

1.09  s DPH
Postrekový dvojzložkový fungicídny prípravok so systémovým účinkom vo forme vodorozpustných granúl určený na ochranu jadrovín proti skladovým hubovým chorobám, múčnatke jabloňovej a chrastavitosti jadrovín. ÚČINNÁ LÁTKA: Boscalid 252 g/kg (25,2% hm) Pyraclostrobin 128 g/kg (12,8% hm)PÔSOBENIE PRÍPRAVKU BELLIS má systémový účinok.

Biolit prášok proti mravcom 250g

5.12  s DPH
Bráňte svoju domácnosť proti nežiaducej hmyzej návšteve. S Biolitom v prášku sa rýchlo zbavíte mravcov a navyše bude váš byt chránený až na dobu 12 týždňov.

Bora 3x10g

3.59  s DPH
Mikrobiologický prípravok - zmáčateľný prášok. Obsahuje prirodzene sa vyvíjajúce mikroorganizmy, ktoré sú prospešné pre vývoj rastlín, generujú vyššiu odolnosť voči patogénom a znečisteniu životného prostredia.

Effect protect repelent proti kliešťom aj komárom 100ml

6.99  s DPH
Tento repelent proti hmyzu v kréme je určený na priame použitie a má okamžitý účinok. Prípravok bez vône je suchý, nelepí sa, má krémové zloženie a je dermatologicky testovaný.

Effect protect repelent proti komárom 100ml

6.99  s DPH
Tento repelent proti hmyzu v kréme je určený na priame použitie a má okamžitý účinok. Prípravok bez vône je suchý, nelepí sa, má krémové zloženie a je dermatologicky testovaný.

Florapur 10×2.5g

1.99  s DPH
Florapur - koncentrovaný prípravok na čistenie záhradných postrekovačovVysoko aktívne zložky prípravku neutralizujú zvyšky pesticídov a hnojív v postrekovači a tým znižujú riziko nežiadúceho poškodenia následne ošetrovaných rastlín. Účinná látka: Tripolyfosforečnan pentasodný a hexametafosforečnan sodný.

FLY CATCHER Prírodný atraktant na muchy, účinnosť 6-8 týždňov

2.09  s DPH
Veľmi účinný atraktant na muchy. Začne účinkovať v priebehu niekoľkých dní po vložení atraktantu, účinok bude trvať 6-8 týždňov.

Keeper Liquid 100ml

14.99  s DPH
Herbicídny prípravok je určený na ničenie burín v zemiakoch, paradajkách a mrkve. Jedná sa o listový aj pôdny herbicíd.

Latrin do suchých WC 50g

4.19  s DPH
Prípravok do suchých WC, hnojísk, stajní hospodárskych zvierat a pod. Obsahuje enzýmy a baktérie.

LIMA ORO granule proti slimákom 500g

6.42  s DPH
LIMA ORO 500g Moluskocid vo forme granulovanej návnady proti slizniakom a slimákom v v zelenine, ovocí a viniči. Extra účinný v záhrade, na poli, všade kde je potrebné zasiahnuť proti slizniakom a slimákom.

Pasca na mysi plechova

0.43  s DPH
Pasca na myši a potkany s kovovou nášlapnou dostičkou. Pozinkovaný plech.

Plasic Pecon MOLERS-01 Solárny odpudzovač na krtkov

12.87  s DPH
- odpudzuje hlodavce cez deň i noc - napájanie prostredníctvom integrovaného solárneho článku - dobíja sa i pri slabom slnečnom žiarení a v zime - kovový špic so zvukovým odplašovačom - vydáva zvukový signál každých 30 sekúnd - pokrytie až do 650 m2 - bezpečné a šetrné voči životnému prostrediu - bez prevádzkových nákladov. .

Prírodná bariéra proti psom a mačkám vodeodolná

11.49  s DPH
Produkt je zmesou éterických olejov a vďaka svojmu zloženiu má zvýšenú dĺžku účinku a odolnosť voči vode. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.

Scala 10ml

2.19  s DPH
SCALA Postrekový fungicídny prípravok určený na ochranu jadrovín proti chrastavitosti a na ochranu viniča a jahôd proti plesni sivej ( botrytíde). Benefity: - účinná látka pyrimethanil znižuje riziko rezistencie v aplikačných sledoch (rozdielny spôsob účinku) - spoľahlivo funguje aj za nestáleho počasia a pri nízkych teplotách od 5 st.

Sulfurus 50g

1.19  s DPH
Floraservis Sulfurus 50 g. Proti americkej múčnatke na egrešoch a múčnatke na okrasných rastlinách a iných plodinách.

Tecamin Max biologický výživový prípravok 100ml

3.00  s DPH
Charakteristika produktuBiologický výživový prípravok s vysokou koncentráciou L - aminokyselín rastlinného pôvodu. urýchľuje rast a vývoj plodínpomáha rastlinám zotaviť sa v stresových podmienkachkladne ovplyvňuje transport látok v rastlineObsah živínCelkový obsah aminokyselín: 14,4%Voľné L - aminokyseliny: 12%Celkový obsah dusíka (N): 7%Spôsob použitiaPoužitie odporúčame v priebehu celého vegetačného obdobia, od presádzania, cez obdobie rastu, tvorby pukov, kvitnutia, vývoja plodov až po zber.

TX3 GEL-Proti švábom a rusom

7.49  s DPH
Produkt zanecháva stopu neviditeľnú voľným okom, ale ľahko viditeľnú pod UV svetlom. Vďaka tomu môžeme ľahko skontrolovať spotrebu gélu pre rýchlejšie a efektívnejšie použitie.