Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Champion 50WP 20g

1.29  s DPH
Univerzálny fungicíd a baktericíd použiteľný proti širokému spektru hubových a baktériových chorôb rajčiakov, uhoriek, marhúľ, viniča a ďalších plodín. Použiteľný v poľných podmienkach, ako aj v skleníkoch a fóliovníkoch.

Floraservis predjarný postrek proti prezimujúcim škodcom ovocných drevín 250ml + 12,5ml

9.28  s DPH
ÚČINNÉ LÁTKY:Mero Stefes – 733 g/l metylester repkového olejaKarate Zeon 5 CS – 50 g/l Lambda-cyhalothrinSPOSOB ÚČINKU:Mero Stefes – kontaktnýKarate Zeon 5 CS –kontaktný a požerovýÚPRAVA:Mero Stefes - emulgovateľný koncentrát pre riedenie s vodouKarate Zeon 5 CS - tekutý mikroenkapsulovaný koncentrát pre riedenie vodouNičenie prezimujúcich škodcov je dôležitou súčasťou celoročnej ochrany ovocných a okrasných drevín, pretože škodcov zasiahneme v štádiu vajíčok alebo lariev, teda ešte skôr, než spôsobia väčšie škody. V minulosti sa tento zásah vykonával v období vegetačného pokoja prípravkami obsahujúcimi DNOK (Nitrosan, Arborol).

Floraservis Signum fungicíd proti plesni cibuľovej a monilióze kôstkovej 7,5g

1.86  s DPH
Vynikajúci prípravok proti hubovým chorobám ovocia a zeleniny. Vysoko účinný univerzálny fungicíd do kôstkovín.

Forestina SULKA-K koncentrát síry s obsahom N,K,Ca pre efektívnu výživu rastlín 1000ml

8.26  s DPH
Sulka - K je kvapalný sírny koncentrát obsahujúci 19% polysulfidické síry, bezchloridový draslík a dusík. Je určená predovšetkým pre základné hnojenie pôdy.

Forestina SULKA-K koncentrát síry s obsahom N,K,Ca pre efektívnu výživu rastlín 250ml

3.91  s DPH
Sulka - K je kvapalný sírny koncentrát obsahujúci 19% polysulfidické síry, bezchloridový draslík a dusík. Je určená predovšetkým pre základné hnojenie pôdy.

Forestina SULKA-K koncentrát síry s obsahom N,K,Ca pre efektívnu výživu rastlín 500ml

6.04  s DPH
Sulka - K je kvapalný sírny koncentrát obsahujúci 19% polysulfidické síry, bezchloridový draslík a dusík. Je určená predovšetkým pre základné hnojenie pôdy.

Fungicíd Magnicur Energy 15ml

3.89  s DPH
Magnicur Energy je systémový kombinovaný fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu na riedenie vodou s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený k hubeniu pôdnych a listových chorôb v zelenine a okrasných rastlinách, zároveň aj proti padaniu klíčiacich rastlín, nekróze koreňov, chorobe stoniek a nadzemných častí rastlín. Obsah účinných látok:Propamocarb 530 g/lfosetyl-Al 310 g/lMagnicur Energy je systémový fungicíd s účinkom proti pôdnym a listovým chorobám rodu Oomycetes (Pythium app.

Fungicíd Magnicur Fungimat AL 500ml

8.10  s DPH
Postrekový fungicídny prípravok je už rozriedený na priame použitie, je určený na ochranu ruží proti múčnatke, čiernej škvrnitosti a hrdzi, okrasných rastlín proti múčnatke a hrdzi a krušpánu (buxusu) proti Cylindrocladium buxicola. Účinná látka: tebukonazol 25 g/l.

Mospilan 20SP 1,5g

1.39  s DPH
Systémovo pôsobiaci insekticíd vo forme vodou rozpustného prášku. Mospilan 20 SP je systémovo pôsobiaci insekticíd zo skupiny neonikotinoidov.

Thiovit Jet postrekový fungicíd určený proti hubovým chorobám poľných plodín, viniča, okrasných rastlín a drevín 60g

1.39  s DPH
Pôsobenie prípravku:Je kontaktný prípravok na báze síry. Vyznačuje sa ochranným účinkom, rýchlym nástupom účinnosti, pôsobením proti hubovým chorobám zo skupiny múčnatiek a s vedľajším účinkom proti roztočcom.