Zobrazených 1–32 z 34 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bio Plantella lepové pásy na kmeň stromu 5m – ochrana proti škodcom

3.49  s DPH
Slúžia pre monitoring a signalizáciu náletu škodlivého hmyzu ako napr. strapka západná, strapka záhradná, .

Bio plantella žlté lepiace dosky na cibuľu

3.89  s DPH
Žlté lepové dosky na cibuľu v balení 5 dosiek so stojanmi na zapichnutie do zeme. Prírodná ochrana cibule, cesnaku a póru proti kvetárke cibuľovej a mínerke pórovej.

Biolit Pasca proti potravinovým moliam, 3ks

4.91  s DPH
Pasca proti potravinovým moliam od značky BIOLIT, ktorá slúži na monitorovanie problematickým miest. Táto pasca neobsahuje insekticídy, pôsobí až 8 týždňov a obsahuje atraktívny látku, ktorá privábi samčie mole.

Domček monitorovací lepiaci MD21

2.49  s DPH
Monitorovací domček vhodný na oba druhy molí (víjačku paprikovú aj moľu šatovú). UŽ ŽIADNE PROBLÉMY PRI ROZLIŠOVANÍ.

Ekolas SK Lepiaca pasca na hlodavce tunel extra lepivá 2ks/bal.

2.69  s DPH
Lepová pasca vo forme plastového tunela, pripravená na okamžité použitie. Extra lepivá a bez zápachu.

EXvision VPR05 Odpudzovač na hlodavce, Ultrasonic, Flashlight, DC12V

13.49  s DPH
- Ultrazvukový odpudzovač hlodavcov pracuje na princípe vysielania ultrazvukového signálu s cielom narušit sluchový a centrálny nervový systém hlodavcov. Napájanie: 12 V (autobatéria)Spotreba: 0,6 WDosah: do 45 m2Materiál: ABSFrekvenčný rozsah: 22-45 kHzRozmery: 6,8 x 2,2 x 11,5 cm .

Feroset tetra Feromónový prípravok k signalizácií výskytu molí, 1 lepivý pás/bal.

0.72  s DPH
Feroset tetra slúži na priamy odchyt vajíčiek a na signalizáciu výskytu húseníc ktoré sú významnými škodcami potravín rastlinného pôvodu (múka, čaje, semená,sušené ovocie, strukoviny, cukrovinky a podobne) . Ekologický lapač je určený pre domácnosti, obchody s potravinami, pekárne či mlyny.

Flortis odpudzovač hmyzu 200ml

10.49  s DPH
Odpudzovač hmyzu Florlis 200g - prírodná bariéra proti hmyzu. Lepidlo špeciálne vyrobené na natretie stromov a kríkov, aby sa zabránilo lezeniu ŠKODLIVÉHO HMYZU (mravce, motýle, nosatce, húsenice a iné) na rastliny a stromy.

MOUSE STOP – tesniaca pasta proti hlodavcom

15.61  s DPH
MOUSE STOP je utesňovacia pasta, ktorá bráni hlodavcom a iným škodcom vniknúť do priestorov, kde sú nežiadúce. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam má široké spektrum využitia, napríklad v potravinárskom priemysle alebo v priestoroch, kde sú požadované vysoké nároky na hygienu a ekológiu.

Mucholapka lepiaca

0.25  s DPH
Mucholapka s obojstranne lepiacou páskou ktorá obsahuje lákadlá ktoré zaručujú účinný odchyt múch. Páska je ošetrená špeciálnym neschnúcim lepidlom vďaka čomu bude slúžiť kým sa nezaplní.

Odpudzovač na hlodavce eXvision SAR20, Ultrasonic, Flashlight, Solar, PIR, IP67

35.99  s DPH
- Ultrazvukový odpudzovač hlodavcov pracuje na princípe vysielania ultrazvukového signálu, ktorý je pre zvieratá nepríjemný a opúšťajú chránený priestor. Prevádzka:- Nikdy nezakrývajte senzor pohybu- Ak sa v detekcnej oblasti nenachádza žiadne zviera, bude zariadenie v pohotovostnom režime- Po detekovaní zveri pomocou senzora zariadenie začne automatickyvysielat štyri rôzne ultrazvukové signály až do momentu pokiaľ zver neopustí detekčnú oblasť- Po 6 sekundách od opustenia detekčnej oblasti zvieraťom sa zariadenie automaticky prepne do pohotovostného režimuNapájanie: solárny panel alebo USBSolárny panel:- Napätie: 5,5 V- Materiál: Polykryštalický kremík- Rozmery: 8 x 4,5 cmNapätie: 3,7 VPrúd: 3,7 VBatérie: 45 mAhTrieda ochrany: IP67 VSenzor pohybu:- Typ: PIR- Detekčná vzdialenosť: 12 m- Detekčný uhol: 120°Frekvenčný rozsah: 15-50 kHzRozmery (D x Š x V): 12 x 9,8 x 9,4 cm .

Orion lep na mole/mololapka 1ks

0.38  s DPH
Lep na mole orion je závesný pás, ktorý spolahlivo odchytáva potravinové mole. Feromón obsiahnutý na páse účinkuje na samcov molí, čo zabraňuje ďalšiemu rozmnožovaniu.

Orion lep na muchy/mucholapka 1ks

0.36  s DPH
Orion lep na muchy je spoľahlivým prípravkom na odchyt múch v miestnosti. POUŽITIE:V chladnom prostredí pred otvorením zľahka zohrejte.

Orion Mololapka závesné pásky na potravinové mole

1.01  s DPH
Orion Natural Moľolapka je závesná forma lapača. Kombinuje dva účinky zneškodnenia potravinových molí.

Orion mucholapka pásky na okná 4ks

2.41  s DPH
Lapač hmyzu ORION TOTAL ATTACK okenná mucholapka je obojstranne lepiaci pásik vhodný na umiestnenie na okno. Je opatrený lákavou návnadou, ktorá priláka muchy domáce, mäsiarky domáce a osy.

ORION Nástraha na potravinové mole 2ks/bal.

3.29  s DPH
Slúži na monitoring ich výskytu. Obsahujú feromón, ktorý vábi samčekov molí, ktorí sa prilepia na lepivú časť, a tým dôjde k ukončeniu rozmnožovania molí.

Orion Total attack okenná mucholapka – samolepka s vyobrazením motýla 4ks

4.60  s DPH
účinnosť 6 mesiacovmotýle na oknodekoratívne nálepky do interiérovslúžiace k účinnej kontrole výskytu múchSpôsob účinku: samolepka je napustená návnadou na muchy určená na nalepenie na vnútornú stranu okenných skiel. Muchy sa dostanú ku kontaktu s aktívnou látkou a umierajú.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – levanduľa 20ks

3.86  s DPH
ORION guličky proti moliam chráni odevy po celú sezónu, bez toho aby došlo k zašpineniu oblečenia alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor až 0,07 m3 po dobu 3 mesiacov.

Orion Totálna ochrana závesný štipec proti moliam s vôňou levandule 2ks

3.03  s DPH
Insekticídny prípravok ORION Total protection je účinný prostriedok na hubenie šatníkových molí, ktorý vám pomôže zabezpečiť ochranu vašich odevov až na 4 mesiace. Ide o novú generáciu štipcov proti moliam, ktoré ochránia vaše oblečenie pred všetkými vývojovými fázami tohto nepríjemného hmyzu.

PEST MASTER 2MG likvidátor celej kolónie mravcov 300g

8.32  s DPH
Mikrogranulát, pripravený na okamžité použitie, určený na dlhodobú kontrolu mravcov. Možnosť použitia tromi spôsobmi: postrekom, zálievkou, alebo posypom.

Prírodná bariéra proti krtom, hrabošom a vydrám vodeodolná 1000ml

12.11  s DPH
Menič zvykov. Vďaka špeciálnemu zloženiu mení prirodzené zvyky krtov, hrabošov, vydrí a ony následne opúšťajú dané miesto.

SmartWay-drosophila

7.79  s DPH
Smartway Drosophila je pasca určená na odchyt ovocných mušiek drosophila melanogaster, viac známych pod názvom vínna muška. Určená je predovšetkým do menších priestorov, bytov, alebo izieb.

Strend Pro Elektrický zachytávač na hmyz do zásuvky

8.49  s DPH
Tento výrobok je určený na likvidáciu múch, komárov, malého lietajúceho hmyzu, ktorý je priťahovaný UV svetlom do vysokého napätia. Napájanie 230 V/50 HzPríkon 0,7 WRozmery 105x65x90 mm .

Stromset lepovy pas 3m

2.59  s DPH
Lepový pás účinný ako ochrana stromov pred lezúcim hmyzom, predovšetkým pred mravcami atd. Dĺžka pásu 300 cm umožní ošetriť priemerne 6 stromov.

Thermacell MR-HJ Púzdro na osobný odpudzovač

12.90  s DPH
Pohodlné puzdro pre odpudzovač komárov MR-G.  Robustný, odolný a odpudzujúci vodu.

Thermacell Púzdro na osobný odpudzovač RealTree s klipom na opasok

14.71  s DPH
Ľahko sa pripína k opaskom a ruksakom na prenášanie bez použitia rúk.  V prípade potreby sa dá pripojiť aj k vetvám, stromovým porastom a člnom.