Zobrazuje sa všetkych 31 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ekolas SK Lepiaca pasca na hlodavce tunel extra lepivá 2ks/bal.

2.69  s DPH
Lepová pasca vo forme plastového tunela, pripravená na okamžité použitie. Extra lepivá a bez zápachu.

Extol Light Svietidlo 3x1W SMD LED s lapačom komárov, 180lm 43131

19.49  s DPH
ideálne svietidlo pre pobyt v prírode (pre kempovanie, chatárčenie, rybárčenie a pod. )súčasťou svietidla je UV svetelný lapač hmyzu, ktorý je možné zapnúť alebo vypnúť nezávisle od LED osvietenia, takže vás v noci nebude rušiť pri spaníLED svetlo má gumové opláštenie so vzduchovým vankúšom pre ochranu pred nárazmi a rozbitím a pre lepší rozptyl svetlasvietidlo možno zavesiť na háčik v stane alebo na vetvu, postaviť na stôl, držať v ruke ako prenosný zdroj svetla alebo len položiť do trávyvďaka vodotesnosti IPX6 môže byť svietidlo aj krátkodobo na daždi a hmyz na lapači možno    umývať pod tečúcou vodou nabíjanie cez USB port prostredníctvom dodávaného micro USB káblaParametre:3x 1W LED,4x 0,06W ultrafialové LED,3 režimy LED svietenia: 100%-50%-20%,max.

EXvision IPR10 Ultrasonic Odpudzovač na hlodavce

20.99  s DPH
- Zariadenie je určené iba na používanie v interiéri- Ultrazvukový odpudzovač hlodavcov pracuje na princípe vysielania ultrazvukového signálu o frekvencii 22-33 kHz, ktorý je pre hlodavce nepríjemný a opúštajú chránený priestor. Napätie/frekvencia: 230 V / 50 HzPrevádzkové napätie: 9 VPrúd: 130 – 200 mADosah: do 550 m2Frekvencný rozsah: 22-33 kHzRozmery (D x Š x V): 4,72 x 3,86 x 3,7 “ .

EXvision VPR05 Odpudzovač na hlodavce, Ultrasonic, Flashlight, DC12V

13.49  s DPH
- Ultrazvukový odpudzovač hlodavcov pracuje na princípe vysielania ultrazvukového signálu s cielom narušit sluchový a centrálny nervový systém hlodavcov. Napájanie: 12 V (autobatéria)Spotreba: 0,6 WDosah: do 45 m2Materiál: ABSFrekvenčný rozsah: 22-45 kHzRozmery: 6,8 x 2,2 x 11,5 cm .

Feroset tetra Feromónový prípravok k signalizácií výskytu molí, 1 lepivý pás/bal.

0.72  s DPH
Feroset tetra slúži na priamy odchyt vajíčiek a na signalizáciu výskytu húseníc ktoré sú významnými škodcami potravín rastlinného pôvodu (múka, čaje, semená,sušené ovocie, strukoviny, cukrovinky a podobne) . Ekologický lapač je určený pre domácnosti, obchody s potravinami, pekárne či mlyny.

FH-5015 Lepová pasca na hlodavce – drevená, 2ks/bal., 15x25cm

2.71  s DPH
Lepová pasca na drevenom podklade, pripravená na okamžité použitie. Mimoriadne lepivá a bez zápachu.

Flortis Hnojivo na chryzantémy, cibuľoviny, vianočné ruže 570g

3.20  s DPH
Tekuté hnojivo NPK 6 - 4 - 8 + B +Cu + Fe + Mn + Zn- s obsahom mikroživín- špeciálne vyvinuté pre bohaté kvitnutie cyklamenov, hyacintov, georgín, ľalií, vianočných ruží, chryzantém, prvosienok a všetkých druhov kvitnúcich rastlín v jesennom a zimnom období. - mikroelementy zvyšujú odolnosť rastliny proti hubovým chorobám.

Flortis odpudzovač hmyzu 200ml

9.78  s DPH
Odpudzovač hmyzu Florlis 200g - prírodná bariéra proti hmyzu. Lepidlo špeciálne vyrobené na natretie stromov a kríkov, aby sa zabránilo lezeniu ŠKODLIVÉHO HMYZU (mravce, motýle, nosatce, húsenice a iné) na rastliny a stromy.

MOUSE STOP – tesniaca pasta proti hlodavcom

15.61  s DPH
MOUSE STOP je utesňovacia pasta, ktorá bráni hlodavcom a iným škodcom vniknúť do priestorov, kde sú nežiadúce. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam má široké spektrum využitia, napríklad v potravinárskom priemysle alebo v priestoroch, kde sú požadované vysoké nároky na hygienu a ekológiu.

Odpudzovač na hlodavce eXvision SAR20, Ultrasonic, Flashlight, Solar, PIR, IP67

35.99  s DPH
- Ultrazvukový odpudzovač hlodavcov pracuje na princípe vysielania ultrazvukového signálu, ktorý je pre zvieratá nepríjemný a opúšťajú chránený priestor. Prevádzka:- Nikdy nezakrývajte senzor pohybu- Ak sa v detekcnej oblasti nenachádza žiadne zviera, bude zariadenie v pohotovostnom režime- Po detekovaní zveri pomocou senzora zariadenie začne automatickyvysielat štyri rôzne ultrazvukové signály až do momentu pokiaľ zver neopustí detekčnú oblasť- Po 6 sekundách od opustenia detekčnej oblasti zvieraťom sa zariadenie automaticky prepne do pohotovostného režimuNapájanie: solárny panel alebo USBSolárny panel:- Napätie: 5,5 V- Materiál: Polykryštalický kremík- Rozmery: 8 x 4,5 cmNapätie: 3,7 VPrúd: 3,7 VBatérie: 45 mAhTrieda ochrany: IP67 VSenzor pohybu:- Typ: PIR- Detekčná vzdialenosť: 12 m- Detekčný uhol: 120°Frekvenčný rozsah: 15-50 kHzRozmery (D x Š x V): 12 x 9,8 x 9,4 cm .

Orion lep na mole/mololapka 1ks

0.38  s DPH
Lep na mole orion je závesný pás, ktorý spolahlivo odchytáva potravinové mole. Feromón obsiahnutý na páse účinkuje na samcov molí, čo zabraňuje ďalšiemu rozmnožovaniu.

Orion lep na muchy/mucholapka 1ks

0.36  s DPH
Orion lep na muchy je spoľahlivým prípravkom na odchyt múch v miestnosti. POUŽITIE:V chladnom prostredí pred otvorením zľahka zohrejte.

Orion Mololapka závesné pásky na potravinové mole

1.01  s DPH
Orion Natural Moľolapka je závesná forma lapača. Kombinuje dva účinky zneškodnenia potravinových molí.

Orion mucholapka pásky na okná 4ks

2.41  s DPH
Lapač hmyzu ORION TOTAL ATTACK okenná mucholapka je obojstranne lepiaci pásik vhodný na umiestnenie na okno. Je opatrený lákavou návnadou, ktorá priláka muchy domáce, mäsiarky domáce a osy.

Orion Total attack okenná mucholapka – samolepka s vyobrazením motýla 4ks

4.60  s DPH
účinnosť 6 mesiacovmotýle na oknodekoratívne nálepky do interiérovslúžiace k účinnej kontrole výskytu múchSpôsob účinku: samolepka je napustená návnadou na muchy určená na nalepenie na vnútornú stranu okenných skiel. Muchy sa dostanú ku kontaktu s aktívnou látkou a umierajú.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – levanduľa 20ks

3.86  s DPH
ORION guličky proti moliam chráni odevy po celú sezónu, bez toho aby došlo k zašpineniu oblečenia alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor až 0,07 m3 po dobu 3 mesiacov.

Orion Totálna ochrana závesný štipec proti moliam s vôňou levandule 2ks

3.03  s DPH
Insekticídny prípravok ORION Total protection je účinný prostriedok na hubenie šatníkových molí, ktorý vám pomôže zabezpečiť ochranu vašich odevov až na 4 mesiace. Ide o novú generáciu štipcov proti moliam, ktoré ochránia vaše oblečenie pred všetkými vývojovými fázami tohto nepríjemného hmyzu.

PEST MASTER 2MG likvidátor celej kolónie mravcov 300g

8.32  s DPH
Mikrogranulát, pripravený na okamžité použitie, určený na dlhodobú kontrolu mravcov. Možnosť použitia tromi spôsobmi: postrekom, zálievkou, alebo posypom.

Plantella Bio lepiace dosky 5ks

3.39  s DPH
Pre mechanické hubenie vošiek a ostatných škodcov v sadoch použijeme žlté lepové dosky. Vyznačujú sa žltou farbou, ktorá priťahuje škodcov, zvláštnym lepivým náterom, na ktorom sa škodca zachytí.

Zdravá Záhrada Lep na lezúci hmyz a potkany 135g

2.69  s DPH
Nevysychavé lepidlo s okamžitou a rýchlou účinnosťou. Lep je super silný, vodeodolný a bez jedov.

Zdravá záhrada lepidlo na ochranu stromov v spreji 400ml

8.49  s DPH
Lepidlo v spreji je určené na ochranu stromov pred lezúcim škodcami a tiež k príprave lepových pascí všetkého druhu. Lep je možné nastriekať priamo na zrelú kôru stromov, najlepšie vo vzdialenosti 5 - 10 cm v tenkej vrstve, pretože čerstvo nanesený lep v silnejšej vrstve má snahu stekať.

Živolovná pasca na myši plastová + lepová pasca 28 x 17 x 5,5cm

8.86  s DPH
Pasca je vyrobená z pevného plastu je špeciálne určená na odchyt myší. Jej použitie je jednoduché, ale zároveň efektívne.