Zobrazených 1–32 z 147 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Askon postrekový fungicídny prípravok proti hubovým chorobám 10ml

2.89  s DPH
Askon je systémový fungicíd vo forme suspenzívneho koncentrátu pre postrek na zeleninu, určený k ochrane karfiolu, kapusty, mrkvy, kelu, cibuľovej zeleniny, póru a pažítky. Má preventívny i kuratívny účinok, vďaka čomu je zaistená bezpečnosť pri vyššom tlaku chorôb.

Bellis 2.6g

1.09  s DPH
Postrekový dvojzložkový fungicídny prípravok so systémovým účinkom vo forme vodorozpustných granúl určený na ochranu jadrovín proti skladovým hubovým chorobám, múčnatke jabloňovej a chrastavitosti jadrovín. ÚČINNÁ LÁTKA: Boscalid 252 g/kg (25,2% hm) Pyraclostrobin 128 g/kg (12,8% hm)PÔSOBENIE PRÍPRAVKU BELLIS má systémový účinok.

Bio Plantella lepové pásy na kmeň stromu 5m – ochrana proti škodcom

3.49  s DPH
Slúžia pre monitoring a signalizáciu náletu škodlivého hmyzu ako napr. strapka západná, strapka záhradná, .

Bio plantella žlté lepiace dosky na cibuľu

3.89  s DPH
Žlté lepové dosky na cibuľu v balení 5 dosiek so stojanmi na zapichnutie do zeme. Prírodná ochrana cibule, cesnaku a póru proti kvetárke cibuľovej a mínerke pórovej.

Biolit Elektrický odparovač proti hmyzu so suchou náplňou 1 + 10 ks

5.19  s DPH
Biolit – elektrický odparovač vyhubí a odpudí komáre a iný nepríjemný lietajúci hmyz. Ochráni váš pokojný spánok pred nepríjemným hmyzom najmenej po dobu 11 nocí (1 vankúšik na 1 noc = 8 hod až 10 hod.

Biolit náhradná náplň do elektrického odparovača 30 nocí

5.49  s DPH
Biolit vankúšiky do elektrického odparovačaNáhradná náplň - vankúšiky sú určené pre elektrický odpudzovač Biolit. Hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz.

Biolit Pasca proti potravinovým moliam, 3ks

4.91  s DPH
Pasca proti potravinovým moliam od značky BIOLIT, ktorá slúži na monitorovanie problematickým miest. Táto pasca neobsahuje insekticídy, pôsobí až 8 týždňov a obsahuje atraktívny látku, ktorá privábi samčie mole.

Biolit Plus sprej proti pavúkom 400ml

6.42  s DPH
Tento vysoko účinný sprej proti pavúkom pôsobí hneď dvojakým spôsobom. Najprv okamžite usmrcuje pavúky a iní lezúci hmyz a za druhé dlhodobo pôsobí aj na miestach predpokladaného výskytu nielen pavúkov, ale aj mravcov, švábov, bĺch, ploštíc, rusov, švehiel, ucholakov, lariev molí a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.

Biolit prášok proti mravcom 250g

5.12  s DPH
Bráňte svoju domácnosť proti nežiaducej hmyzej návšteve. S Biolitom v prášku sa rýchlo zbavíte mravcov a navyše bude váš byt chránený až na dobu 12 týždňov.

Bofix 250ml

26.83  s DPH
Bofix, selektívny hebicíd na burinu. BOFIX - Použitie: na ničenie odolných dvojklíčno-listových burín v okrasných trávnikoch.

Bora 3x10g

3.59  s DPH
Mikrobiologický prípravok - zmáčateľný prášok. Obsahuje prirodzene sa vyvíjajúce mikroorganizmy, ktoré sú prospešné pre vývoj rastlín, generujú vyššiu odolnosť voči patogénom a znečisteniu životného prostredia.

BROS granulat proti mravcom 60g

1.59  s DPH
Granulát na použitie proti mravcom v miestnostiach a ich bezprostrednom okolí, vrátane terás, balkónov, altánkov, chodníkov, príjazdových ciest atď.  Návod na použitie : Nasypte cca 10 gramov produktu na hniezdo a cestičky, kadiaľ sa hmyz pohybuje.

Bros Insekticíd Zelená sila proti potravinovým moliam 500ml

4.09  s DPH
Tekutý prípravok proti moľom vijačky paprikovej určený na použitie v kuchyniach, špajzách, skladovacích priestoroch a priamo v kuchynských skrinkách. Účinne odpudzuje dospelé mole vijačky paprikovej, čím chráni potraviny, ako sú múka a cestoviny.

BROS karbidex granulát na krtkov 500g

4.83  s DPH
Granulovaný prostriedok určený na odpudenie a plašenie krtkov. Prípravok s osvedčenou látkou karbid, so spoľahlivým účinkom.

Bros Max insekticíd prášok proti mravcom 100g

2.39  s DPH
Inovatívny produkt pre likvidáciu mravcov vo forme jedu na mravce zmiešaného s dvoma typmi návnady: na báze proteínov a sacharidov. Zvláštne zloženie robí prášok mimoriadne atraktívne pre mravce, ktorí ho okamžite konzumujú.

BROS Odpudzovač hmyzu lapač ovocných mušiek

4.51  s DPH
Plastový lapač s obsahom feromonov, príťažlivý ovocné mušky bez insekticídov. Nádoba sa naplní feromonovou pribalenou náplňou, následne sa uzavrie a umiestni na miesto výskytu mušiek.

Bros pasca na krtkov s ukazovateĺom

4.19  s DPH
Ekologické zariadenia pre odchyt krtkov a jamníkov. Umožňuje hlodavcom vojsť dovnútra, ale von už nie.

Champion 50WP 20g

1.29  s DPH
Univerzálny fungicíd a baktericíd použiteľný proti širokému spektru hubových a baktériových chorôb rajčiakov, uhoriek, marhúľ, viniča a ďalších plodín. Použiteľný v poľných podmienkach, ako aj v skleníkoch a fóliovníkoch.

Domček monitorovací lepiaci MD21

2.49  s DPH
Monitorovací domček vhodný na oba druhy molí (víjačku paprikovú aj moľu šatovú). UŽ ŽIADNE PROBLÉMY PRI ROZLIŠOVANÍ.

Effect protect repelent proti kliešťom aj komárom 100ml

6.99  s DPH
Tento repelent proti hmyzu v kréme je určený na priame použitie a má okamžitý účinok. Prípravok bez vône je suchý, nelepí sa, má krémové zloženie a je dermatologicky testovaný.

Effect protect repelent proti komárom 100ml

6.99  s DPH
Tento repelent proti hmyzu v kréme je určený na priame použitie a má okamžitý účinok. Prípravok bez vône je suchý, nelepí sa, má krémové zloženie a je dermatologicky testovaný.

Ekolas SK Lepiaca pasca na hlodavce tunel extra lepivá 2ks/bal.

2.69  s DPH
Lepová pasca vo forme plastového tunela, pripravená na okamžité použitie. Extra lepivá a bez zápachu.