Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

DAX Konzerva pre mačky s hovädzím 400g

0.79  s DPH
- Proteín pre udržanie dobrej telesnej kondície a vláknina pre optimálne trávenie- S vitamínom A pre dobrý zrak, vitamínom E pre správnu funkciu imunitného systému a s vitamínom D3 pre zdravé zuby a kostiZloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (4% hovädzie), obilniny, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky. Analytické zložky: proteín 7%, obsah tuku 3%, popol 3%, vláknina 0,5%, vlhkosť 81%.

DAX Konzerva pre mačky s rybou 400g

0.89  s DPH
ANALYTICKÉ ZLOŽKYProteíny: 81%Surový tuk: 7%Surový popol: 3%Surová vláknina: 3%Proteíny: 0,5%NUTRIČNÉ PRÍSADY / kgVitamín A: 1100 m. j.

DAX konzerva pre mačky, králik

0.89  s DPH
Konzerva pre mačky s králičou príchuťou. Zloženie : mäso a výrobky živočišného pôvodu (min.

Moly Cat Chicken kuracie krmivo pre mačky, 1,5kg

3.49  s DPH
Poskytuje všetky základné a nevyhnutné živiny pre vašu mačku vo všetkých životných cykloch. Toto ideálne krmivo pomáha zabezpečiť pre vašu mačku zdravý a dlhý život plný energie a vitality.

Moly Cat Fish rybacie krmivo pre mačky, 1,5kg

3.49  s DPH
Granulované, plnohodnotné krmivo pre mačky s rybou. Poskytuje všetky základné a nevyhnutné živiny pre vašu mačku vo všetkých životných cykloch.

RENO kapsička pre mačky hovädzie mäso+hydina, 100g

0.49  s DPH
Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (4% hovädzina, 4% hydina), Obilniny, Ryby a vedľajšie produkty z rýb, Rastlinné bielkovinové koncentráty, Minerálne látky, CukryKŕmny návod: Priemerná mačka spotrebuje max. 400g krmiva na deň, najlepšie rozdeliť do dvoch dávok.

Reno kapsička pre mačky, ryba, 100g

0.49  s DPH
je kompletné krmivo pre dospelé mačky všetkých plemien. Kapsičky s rybou v omáčke.