Zobrazených 1–32 z 126 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aiko Fun Hrkajúca lopta s otvorom na pochúťky 7,5cm

2.19  s DPH
Pokiaľ už vášho psíka nebavia klasické hračky, skúste túto interaktívnu loptičku a psík bude mať postarané o hodiny parádnej zábavy! Hračka je špeciálne vyrobená tak, aby išla naplniť obľúbenými granulami, ktorých vôňa bude psa priťahovať po celú dobu hry. Vďaka členitému povrchu je lopta praktická na nosenie a na hryzenie, a tiež sa príliš ďaleko nezakotúľa.

Aiko Fun Kačica pískacia hračka pre psov z latexu 30cm

5.99  s DPH
Hračka pre psov COBBYS PET je vynikajúcou voľbou pre všetkých psov od najmenších po veľkých. Hračku v tvare zvieratka bude váš psík zbožňovať a po hraní s ňou môže zaspať.

AIKO FUN kosť gumená hračka pre psov, 11cm

0.89  s DPH
Hračka pre psov pre plemená všetkých veľkostí, flexibilné, rozmer 11cm. Kosť 11 cm je bezchybná voľba pre väčšie i menšie psíkov.

AIKO FUN Lopta s pichliačmi gumená hračka pre psov, 8,5cm

1.19  s DPH
Loptička pre psov pre všetky plemenápriemer: 8,5 cmmateriál: latex / guma a gumavlastnosti hračky: odolná, vhodná pre výcvik, vhodná pre aport. .

Arpalit Neo proti parazitom 150ml rozprašovač

9.36  s DPH
Ektoparazitický prípravok s ovicidním a larvicidním účinkom vo forme spreja s mechanickým rozprašovačom. .

Axis Šampón pre psov s bielou srsťou 250ml

4.59  s DPH
Šampón je určený pre zvieratá. Šampón má vhodnú pH pre psiupokožku.

AXIS špeciálny šampón pre yorkshirov 250ml

5.69  s DPH
Špeciálna receptúra prípravku prispieva k zdravej dlhej srsti Vášho yorkšírskeho teriéra. Šampón s obsahom norkového oleja.

Catlit hrudkujúca podstielka s levanduľou pre mačky, 4kg

4.76  s DPH
CATLIT je vynikajúco hrudkujúca podstielka so silikónovými farebnými gulôčkami s vôňou levanduleVlastnosti:1. Svieža vôňa: CATLIT podstielka pre mačky obsahuje prírodnú vôňu detského púdru, ktorá nedráždi pokožku mačiek.

Činka z lana Duvo+ 40cm

13.99  s DPH
Lanová hračka Činka od Duvo + pozostáva z 2 veľkých lanových loptičiek spojených lanom. Niťová lanová hračka je vynikajúcou zábavou a je veľmi pevná.

Cobbys Pet hračka pre psov Kohút 26cm

1.99  s DPH
Hračka pre psov pre plemená všetkých veľkostí, flexibilné, rozmer 26cm. Cobbys Pet Aiko Fun Kohút 26 cm sa skvelo hodí pre menšie aj väčšie psyGumová hračka je spolahlivá a dobre sa hryze .

Domček pre hmyz malý

14.45  s DPH
Menší hmyzý domček sa skladá z jedného oddelenia, ktoré svojou výplňou poskytuje príhodné možnosti pre úkryt, rozmnožovanie a prezimovanie rôznych druhov užitočného hmyzu na záhrade. Obyvateľmi môžu byť lovci škodcov (hlavne vošiek), medzi ktoré patrí Lienka sedembodková, zlato očko.

Domček pre hmyz veľký kombinovaný

27.39  s DPH
Veľký (kombinovaný) hmyzý domček sa skladá z niekoľkých rôznych oddelení, kde každé má inú výplň a poskytuje tak príhodné možnosti pre úkryt, rozmnožovanie a prezimovanie rôznych druhov užitočného hmyzu. Dutina s úzkou štrbinou je vhodným miestom pre úkryt kukiel i dospelých jedincov užitočných motýľov.

Duvo+ Lano s dvoma uzlami 12cm

0.69  s DPH
Hračka pre psy pre kmeň všetkých veľkých rozmerov, odolná, vhodná pre výcvik, vhodná pre aport, materiál: textil, veľkosť 12cm .

DUVO+ Podstielka pre hlodavce 1kg, hobliny

1.79  s DPH
Ekologická podstielka pre hlodavce a králiky. Drevené hobliny Duvo + sú čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek prísad! Hobliny sú bezprašné, veľmi savé a hygienické.

DUVO+ Protišmyková nerezová miska 33cm, 2840ml

6.49  s DPH
Nerezová protisklzová miska pre psov. Objem: 2840mlrozmery: 33cm .

Dvojmiska plastová, 2x600ml, mix farieb

2.29  s DPH
Plastová dvojmiskaRozmery (cm): 35 x 19 x 7Hmotnosť (gr) : 170 .

Flexi lanko Classic 5m/20 kg modré

10.02  s DPH
Samonavíjacie vodítko s lankom pre stredné plemená psov do hmotnosti 20kg. Dĺžka vodítka je 5m.

Hračka pre psov Cobbys Pet Aiko Fun 19x10x805cm grilované kura

2.09  s DPH
Hračka pre psov pre plemená všetkých velkostí, vydávajúca zvuky. rozmer: 19cm.

Hrebeň Duvo+ Finišák veľký, mix farieb

11.99  s DPH
Kefa určený k jemnému odstráneniu podsady a uvoľnených chlpov v období pĺznutia. Vhodný pre krátkosrsté, hrubosrsté a kučeravé srsti stredných a väčších plemien.