Zobrazených 1–32 z 36 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Air 2000 Outdoor prevzdušňovač 14W

108.65  s DPH
Prevzdušňovače Air sú ideálne pre konštantné prevzdušňovanie jazierka. Prívod vzduchu zaisťuje to, aby vaše ryby obdržali dostatok kyslíka.

Air 4000 Outdoor prevzdušňovač 33W

187.45  s DPH
Prevzdušňovače Air sú ideálne pre konštantné prevzdušňovanie jazierka. Prívod vzduchu zaisťuje to, aby vaše ryby obdržali dostatok kyslíka.

AIR Prevzdušňovač 2000l/hod, 20W Indoor

99.72  s DPH
Popis Prevzdušňovače Air sú ideálne pre konštantné prevzdušňovanie jazierka. Prívod vzduchu zaisťuje to, aby vaše ryby obdržali dostatok kyslíka.

Amoniak Alarm signalizátor hodnoty amoniaku

12.99  s DPH
PopisÚčinky:Vydrží minimálne 1 rok. Použitie:Tester umiestnite viditeľne do jazierka alebo filtra.

AquaPet vodná rašelina 1,4kg

13.22  s DPH
Popis AquaPeat je prírodný produkt čiernej rašeliny a preto šetrný k životnému prostrediu. Obsahuje humusové látky a dôležité stopové prvky, vďaka ktorým má prospešný účinok na hodnotu pH v jazierku a zabraňuje nadmernej tvorbe rias.

Bacterial Filterstart pre biologickú rovnováhu filtru 20ml

12.18  s DPH
Kúpou tohto balenia, obsahujúceho bakteriálne kultúry mikroorganizmov v lyofilizovanej forme.  Ak je Bakteriál pridaný do jazierkového filtru, ktorý je v prevádzke, budú miliardy nitrifikačných baktérií vznikať do 24 hodín.

BioPure 2000 Basic set, prietokový filtračný set, 1355014

136.80  s DPH
BioPure je podvodný filter pre rybníky, ktorý funguje úplne pod vodou. Filtračná sada je určená pre nádrže do objemu 2000 litrov.

Čistič čerpadiel 1l

15.66  s DPH
Popis• prostriedok je určený na odvápnenie čerpadla, jeho príslušenstva a ponorných svetiel• odstraňuje vodný kameň• 100 % biologicky rozložieteľný produkt• používať len po zriedení s vodou• pomer riedenia: 1:10 .

Elimax 2000 čerpadlo fontánové 2000l/h

76.61  s DPH
• sada obsahuje fontánové nástavce a hadicové konektory• dve aplikácie na jednom čerpadle, t. z.

Elimax 6000 čerpadlo fontánové 6100l/h

156.67  s DPH
Jazierkové čerpadlá Elimax značky Ubbink predstavujú vysokokvalitné výrobky vyvíjané na základe najnovších technológií. Čerpadlá využívajú synchrónnu technológiu a sú vhodné do záhradných jazierok a fontán a dajú sa využívať aj v kombinácii s fontánovými tryskami a rozprašovačmi.

Elimax 9000 čerpadlo fontánové 8800l/h

172.59  s DPH
• sada obsahuje fontánové nástavce a hadicové konektory• dve aplikácie na jednom čerpadle, t. z.

Fish Pond 500g

17.26  s DPH
– Zabraňuje rastu rias – Odstraňuje zápach a škodlivé látky– Odstraňuje kal zo dna – Prečisťuje vodu – Podporuje zdravý rast rýbPríroda používa Bio-enzymatický proces pri čistení našej Planéty. V balení je SILA stoviek miliárd užitočných mikroorganizmov.

KH test rýchlotest ampulkový

1.99  s DPH
Popis - jednorázový rýchlotester na určenie karbonátovej tvrdostiPoužitie:1) Naplňte testovaciu tubu vodou z jazierka. 2) Prstom tubu na povrchu utesnite a dobre premiešajte.

Sauerstoff Depot – Viazač kyslíka vo vode 10 tabliet/bal. – 5000 l vody

9.14  s DPH
Účinky:- zabezpečovanie kyslíka aj pod ľadom- posilňovanie samočistiacej schopnosti vody prostredníctvom uvoľňovania  aktívneho kyslíka- optimalizácia viazania fosforu pomocou PhosLock- samočistiaci účinok Dávkovanie:1 tableta (10 g) na 500 l vody, doba účinku je cca 6 týždňovPrípravok je použiteľný po celý rok, pričom najoptimálnejší okamih nasadenia je neskorá jeseň a zima - vtedy voda v jazierku nie je dostatočne zásobená kyslíkom. Prípravok je vhodný pre zásobovanie kyslíka pomocou filtrov a filtračných komôr.

SchlammFrei Tablety proti tvorbe hniloby a škodlivému plynu 3ks/bal.

10.66  s DPH
Charakteristika produktu:    - Jednoduchá a presná aplikácia    - Proti tvorbe hniloby a škodlivému plynu    - Znižuje výrazne a trvalo udržateľné organické kaly    - 300 g je dosť pre cca 3m2 zemského povrchu rybníka Popis produktu:Vďaka svojej pohodlnej tabletovej forme sú klapky bez kalu riešením pre cielené odstránenie organického kalu v záhradnom jazierku. Patentovaná minerálna kombinácia aktívne znižuje vrstvu kalov.

Skimmer 140 (odsávač) namontovaný na čerpadle na čistenie hladiny vody

43.36  s DPH
Skimmer (odsávač) namontovaný na čerpadle umožňuje čistenie hladiny vody od nečistôt predtým, ako nečistoty klesnú ku dnu a znečistia jazierko. Odsáva sa tenký vodný film - na hladine vody tak vzniká prúdenie v smere ku skimmeru.

Tropical hnojivo do jazierok, 250ml

6.31  s DPH
Tekutá viaczložková minerálna výživa určená pre rastliny v záhradných jazierkach. Obsahuje kompletné spektrum minerálnych zložiek potrebných pre riadny rast a vývoj vodných rastlín.

Tropical prípravok na úpravu vody v jazierku, 250ml

6.31  s DPH
Prípravok určený na upravovanie vody z vodovodu používanej pre naplnenie záhradných jazierok. Odporúčame predovšetkým pri zakladaní nového jazierka a počas menenia vody v existujúcom jazierku.

Vodnár Baenzy – štart 0,5kg

10.44  s DPH
Baenzy je biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku a v jarných mesiacoch. Baktérie sa zachytia na vhodných miestach (filter, štrk atď.

Vodnár Baenzy sezóna 1kg

21.89  s DPH
Sezónne filtračné baktérie, ktoré účinne odbúravajú nadmerné množstvo organických látok. Prevencia proti rastu rias a siníc.

Vodnár Baenzy štart 1kg

19.72  s DPH
Baenzy je biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku v jarných mesiacoch. Baktérie sa zachytia na vhodných miestach (filter, štrk atď.

Vodnár Biosil biologický prípravok na udržanie zdravého jazierka 0,5kg

19.00  s DPH
Popis:Čisto biologický prípravok, pôsobí komplexne na celé jazierko, napomáha biostabilite a udržuje jazierko zdravé. Obsahuje enzýmy, jačmenný a humínový extrakt.

Vodnár Fosfosorb 1kg

21.21  s DPH
Popis Jedná so sorbentami ( látky viažúce na seba chemické látky) s vysokou selektivnou odlučovacou schopnosťou, kedy pri styku s fosforečnanmi ( fosfáty) dôjde k tvorbe minerálov, pevných nerozpustných látok. Zlúčeniny fosforu nie sú vymývané späť do vody a preto je možné preventívne predchádzať bujneniu rias, ktoré fosfor využívajú pre svoje rozmnožovanie.

Vodnár guanicid proti vzniku slizkých povrchov 1l

19.15  s DPH
Guanicid je roztok elektricky kladne nabitého polyméru, ktorý tvorí na povrchu fólie a kameňov niekoľko molekulovú vrstvu a zabraňuje vzniku slizkých povrchov. Guanicid pôsobí na tvorbu enzýmov v mikroorganizmoch a tým dochádza k ich odumieraniu.

Vodnár Jeseter Junior – kompletné krmivo pre ryby 0,5kg

5.13  s DPH
Po výživovej stránke kompletné krmivo vyrobené z najkvalitnejších surovín dodáva všetky potrebné látky pre zdravý rast, zlepšenie imunity a krásne vyfarbenie tela. Receptúra bola vyvinutá v spolupráci s výživovými odborníkmi z katedry Rybárstva a hydrobiológie na Mendelovej Univerzite v Brne.