Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Amoniak Alarm signalizátor hodnoty amoniaku

12.99  s DPH
PopisÚčinky:Vydrží minimálne 1 rok. Použitie:Tester umiestnite viditeľne do jazierka alebo filtra.

AquaPet vodná rašelina 1,4kg

13.22  s DPH
Popis AquaPeat je prírodný produkt čiernej rašeliny a preto šetrný k životnému prostrediu. Obsahuje humusové látky a dôležité stopové prvky, vďaka ktorým má prospešný účinok na hodnotu pH v jazierku a zabraňuje nadmernej tvorbe rias.

Bacterial Filterstart pre biologickú rovnováhu filtru 20ml

12.18  s DPH
Kúpou tohto balenia, obsahujúceho bakteriálne kultúry mikroorganizmov v lyofilizovanej forme.  Ak je Bakteriál pridaný do jazierkového filtru, ktorý je v prevádzke, budú miliardy nitrifikačných baktérií vznikať do 24 hodín.

Jazierková fólia PVC 0,5mm/6m

14.52  s DPH
6 metrov široká PVC fólia hrúbky 0,5mm určená na hydroizoláciu mini jazierok. Kvalitná jazierková PVC fólia hrúbky 0,5mm určená na hydroizoláciu menších jazierok.

Sauerstoff Depot – Viazač kyslíka vo vode 10 tabliet/bal. – 5000 l vody

9.14  s DPH
Účinky:- zabezpečovanie kyslíka aj pod ľadom- posilňovanie samočistiacej schopnosti vody prostredníctvom uvoľňovania  aktívneho kyslíka- optimalizácia viazania fosforu pomocou PhosLock- samočistiaci účinok Dávkovanie:1 tableta (10 g) na 500 l vody, doba účinku je cca 6 týždňovPrípravok je použiteľný po celý rok, pričom najoptimálnejší okamih nasadenia je neskorá jeseň a zima - vtedy voda v jazierku nie je dostatočne zásobená kyslíkom. Prípravok je vhodný pre zásobovanie kyslíka pomocou filtrov a filtračných komôr.

SchlammFrei Tablety proti tvorbe hniloby a škodlivému plynu 3ks/bal.

10.66  s DPH
Charakteristika produktu:    - Jednoduchá a presná aplikácia    - Proti tvorbe hniloby a škodlivému plynu    - Znižuje výrazne a trvalo udržateľné organické kaly    - 300 g je dosť pre cca 3m2 zemského povrchu rybníka Popis produktu:Vďaka svojej pohodlnej tabletovej forme sú klapky bez kalu riešením pre cielené odstránenie organického kalu v záhradnom jazierku. Patentovaná minerálna kombinácia aktívne znižuje vrstvu kalov.

Tropical hnojivo do jazierok, 250ml

6.31  s DPH
Tekutá viaczložková minerálna výživa určená pre rastliny v záhradných jazierkach. Obsahuje kompletné spektrum minerálnych zložiek potrebných pre riadny rast a vývoj vodných rastlín.

Vodnár Baenzy sezóna 1kg

21.89  s DPH
Sezónne filtračné baktérie, ktoré účinne odbúravajú nadmerné množstvo organických látok. Prevencia proti rastu rias a siníc.

Vodnár Baenzy štart 1kg

19.72  s DPH
Baenzy je biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku v jarných mesiacoch. Baktérie sa zachytia na vhodných miestach (filter, štrk atď.

Vodnár Biosil biologický prípravok na udržanie zdravého jazierka 0,5kg

19.00  s DPH
Popis:Čisto biologický prípravok, pôsobí komplexne na celé jazierko, napomáha biostabilite a udržuje jazierko zdravé. Obsahuje enzýmy, jačmenný a humínový extrakt.

Vodnár guanicid proti vzniku slizkých povrchov 1l

19.15  s DPH
Guanicid je roztok elektricky kladne nabitého polyméru, ktorý tvorí na povrchu fólie a kameňov niekoľko molekulovú vrstvu a zabraňuje vzniku slizkých povrchov. Guanicid pôsobí na tvorbu enzýmov v mikroorganizmoch a tým dochádza k ich odumieraniu.

Vodnár Jeseter Junior – kompletné krmivo pre ryby 0,5kg

5.13  s DPH
Po výživovej stránke kompletné krmivo vyrobené z najkvalitnejších surovín dodáva všetky potrebné látky pre zdravý rast, zlepšenie imunity a krásne vyfarbenie tela. Receptúra bola vyvinutá v spolupráci s výživovými odborníkmi z katedry Rybárstva a hydrobiológie na Mendelovej Univerzite v Brne.

Vodnár prípravok na stabilitu jazierka 1kg

17.04  s DPH
Minerály vo vode záhradného jazierka sú veľmi dôležité pre celkový život, hlavne pre rastlinné a rybie spoločenstvá. Dažďovými zrážkami dochádza časom k celkovému poklesu minerálov a narušeniu schopnosti vody udržať stabilné pH.

Vodnár Rybafit 0,5l

16.07  s DPH
Vitamínový a výživový doplnok pre ryby v záhradných jazierkach a rybníčkoch obohatí 50 kg suchého krmiva. Kvapalný vitamínový doplnok je určený k aplikácii na akékoľvek suché krmivo pred jeho skŕmením.

Vodnár SYSTÉM inhibítor fotosystému – na riasy 0,5kg

75.40  s DPH
Prípravok SYSTÉM pôsobí dlhodobo, jedná sa o inhibítor fotosystému. Účinná látka sa pomaly extrahuje z nosiča na povrchu vláknitých rias.

Vodnár Zmäkčovač jazierka 1l

20.22  s DPH
Prípravok na zmäkčenie vody dokáže cielene znížiť obsah vápnika a horčíka vo vode a tým znížiť aj jej tvrdosť. Pri vysokom obsahu týchto kovov, sa veľmi darí riasam.