Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dúchadlo BBQ BFA25, mechanické

2.86  s DPH
Mechanické dúchadlo je skvelým pomocníkom pri grilovaní. Slúži na rýchlejšie vytvorenie ohňa alebo rozžeravenie uhlíkov v grile.

Fénix tekutý podpaľovač 1l

3.18  s DPH
Fénix Tekutý podpaľovač 1l je vhodný na podpaľovanie tuhého paliva bez potrebných drevených triesok, starých papierov alebo iných pomôcok, ktoré nemusia byť vždy k dispozícii. Je vhodný na podpaľovanie paliva v ťažko dostupných miestach, napríklad v peciach alebo kotloch s malými dvierkami.

Kominíček PE-PO® odstraňovač sadzí 14g 5ks/bal.

2.89  s DPH
- prípravok na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov- zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí a kotlov- pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodochNávod na použitie:Pri dávkovaní do ohrievačov vhodte vrecúško na rozžeravené palivo a ohrievač uzavrite, aby účinná látka neunikla do okolia. Znížil by sa tak čistiaci účinok a mohlo by dôjst k uvolneniu nepríjemného dymu prípadne zápachu do miestnosti.

Olej PE-PO®, prírodný lampový, 1l-Citronella

6.49  s DPH
- prírodný z obnoviteľných zdrojov- horí aj pri nízkých teplotách- vhodný pre všetky typy olejových lámp, vrátane lámp petrolejových a záhradných pochodní .

Palivo PE-PO® do biokrbov, 1 lit

5.99  s DPH
Palivo do biokrbov je špeciálne palivo určené do krbov na bioethanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu, pri horení vzniká iba oxid uhličitý a voda.

PE-PO drevený podpaľovač 100 ks

6.80  s DPH
PE-PO pevný podpalač je určený k podpalovaniu uhlia, dreva,drevenného uhlia alebo brikiet. Je vhodný na kúrenie v krboch, kachliach, záhradných griloch ale aj v otvoreních ohniskách.

PE-PO olej lampový číry 1l

4.19  s DPH
Lampový olej je určený pre všetky typy olejových lámp, vrátane lámp petrolejových a záhradných pochodní/faklí. Vhodný na chaty, chalupy, záhradky, na párty v kluboch alebo vytvorenie príjemnej atmosféry vo vašom domove.

PE-PO pevný podpaľovač 40ks

1.69  s DPH
Pepo pevný podpalovač 40 ks / 300 g je určený na podpaľovanie dreva, uhlia, dreveného uhlia alebo brikiet. Je vhodný do krbov, kachlí, záhradných grilov aj otvorených ohnísk.

PE-PO® Čistiace poleno 1,1kg

7.49  s DPH
Tento prípravok slúži na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov. Zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí aj kotlov a pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch.

PE-PO® drevený podpalovač, FSC 100%

1.39  s DPH
PE-PO drevený podpalovač 2v1, v tvare odlučiteľných dielikov, obsahuje lisované drevené piliny napustené parafínom a je na konci opatrený zápalkou. Škrkátko je súčasťou krabičky.

Pevný podpalovač PE-PO z drevenej vlny 32ks

3.39  s DPH
Je určený na použitie v griloch, krboch, peciach, kotloch a v otvorených ohniskách. Obsahuje iba drevo a parafín.

Podpalovač PE-PO tekutý, 1l

3.79  s DPH
PE-PO tekutý podpaľovač je určený na podpaľovanie pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie. Horí bez sadzí a pachu.

Podpalovač PE-PO® drevený, 20ks/bal. FSC 100%

2.59  s DPH
PE-PO drevený podpalovač 2v1, v tvare odlučiteľných dielikov, obsahuje lisované drevené piliny napustené parafínom a je na konci opatrený zápalkou. Škrkátko je súčasťou krabičky.