Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Alpa Gél po bodnutí hmyzom 20ml

1.32  s DPH
Určený na lokálne ošetrenie pokožky po bonutí hmyzomMá chladivý, mierne znecitlivujúci účinokZnižuje pocit pálenia a tlmí svrbeniePoužitie: Gél sa podľa potreby nanáša na poškodené miesto. .

Alpa Repelent sprej Forte 90ml

4.66  s DPH
Odpudzuje komáre, ovady, kliešťov a ďalšie druhy bodavého hmyzuPoužitie: Prípravok sa nanáša niekoľkokrát denne na nekrytú pokožku. Sprej sa aplikuje z dostatočnej vzdialenosti, približne 15 cm a nechá zaschnúť.

ANTIMARTEN spray proti kunám a hlodavcom 400ml

12.49  s DPH
Sprej na ochranu kabeláže je dlhodobo pôsobiaci sprej, vytvárajúci ľahko lepkavý nános, ktorý poskytuje ochranu proti prehryznutiu dôležitých častí automobilu hlodavcami. Ide najmä o elektrické vedenia, káble zapaľovania, hadice brzdového a chladiaceho systému, klinové remene, manžety a gumové tesnenia a systémy pruženia.

Bros spray proti komárom a kliešťom 90ml zelená sila

3.59  s DPH
Sprej odpudzujúci komáre, mušky a kliešte. Oleje získané z listov citrónového eukalyptu,odpudzujú blížiaci sa hmyz.

BROS Sprej proti komárom a kliešťom MAX 90ml

3.39  s DPH
Repelent proti komárom, kliešťom a ďalším druhom hmyzu, ktoré sajú krv. Vysoká koncentrácia (30 %) aktívnej zložky DEET zaručuje dlhodobú ochranu proti hmyzu a chorobám, ktoré prenáša.

Diffusil Repelent Dry Effect sprej proti komárom a kliešťom 100ml

4.94  s DPH
Repelent v aerosolu vďaka novému zloženiu zanecháva príjmený pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešte.

DIFFUSIL Repellent PLUS proti komárom 100 ml

4.94  s DPH
Veľmi účinný a jemne parfumovaný repelentný prípravok v spreji je vhodný najmä na miesta s vysokým výskytom komárov. Účinkuje až 6 hodín, alebo do umytia pokožky, na ktorú bol použitý.

OFF! Sport rýchloschnúci sprej proti kliešťom a komárom 100ml

6.99  s DPH
repelent v spreji od značky OFF! Sportokamžitá a dlhotrvajúca ochrana pokožky pred komármiúčinná látka: DEET 25 %vhodný pre deti od 2 rokovúčinnosť po dobu 8 hodínRýchloschnúci repelent v spreji OFF! Sport spoľahlivo chráni vašu pokožku pred nepríjemným hmyzom. Poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu ochranu pokožky pred komármi vrátane tropických a tigrích až na 8 hodín.

Raid náhradná náplň – suchý vankúšik 30ks

7.45  s DPH
Náhradná náplň pre elektrický odparovač. Až 12 hodín!  Rýchly a trvalý účinok! 30 kusov vankúšikov v balení.