Zobrazených 1–32 z 102 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

D-010SZ Vaso Sun Garden terakota kvetináč, priemer 23cm

2.09  s DPH
Nádych talianskej terakoty v štandardnom kvetináči s drenážnou dierkou. Vyrobený pri vysokom výpale, čím sa zabezpečí jeho mrazuvzdornosť.

D-010SZ Vaso Sun Garden terakota kvetináč, priemer 9cm

0.70  s DPH
Nádych talianskej terakoty v štandardnom kvetináči s drenážnou dierkou. Vyrobený pri vysokom výpale, čím sa zabezpečí jeho mrazuvzdornosť.

Držiak Fantazie kovový biely set 2ks

5.99  s DPH
Nastaviteľný pevný kovový držiak sa stane skvelou oporou truhlíkov, ktoré majú už ťažšie substráty, závlahu a kvety. V sete 2 ks.

DSP220 Splofy Kvetináč štrikovaný vzor, šalvia, priemer 22cm

3.79  s DPH
Jedinečná dizajnérska novinka! Čas handmade produktov sa dostáva aj do veľkoprodukcie: obaly majú teraz štrikovaný vzor! Pevný pletený plastový obal Splofy je vhodný do interiéru, ako obal pre rastliny. Vďaka svojmu jemnému vlnitému ukončeniu pripomína vzor na štrikovanom svetri.

Etno keramická misa 18×8 cm

4.09  s DPH
Keramická misa na aranžovanie z popolavého šamotu je určený na vysadenie kvietkov  a aranžmány v interiéri. Vyznačuje sa zaujímavým dizajnom: 3D etno vzorom a tiež tvarom, ktorý sa zo štvorcového pôdorysu mení na okrúhly.

Garden truhlík terakota 80cm

2.59  s DPH
Truhlík sa vyznačuje tvarovou stálosťou, výrazným okrajovým lemom a odolnosťou, čím sa neláme. Rozmery: dĺžka: 80 cm, šírka: 17cm, výška: 15cm, celkový objem 11,2l  .

Keramický črepník pastelovej farby, priemer 16cm

4.47  s DPH
Glazovaný keramický obal mentolovej pastelovej farby je vhodný do interiéru. Zaujme nevšedným 3D prevedením vzoru po celom obvode nádoby.