Zobrazuje sa všetkych 31 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aróma do vody Pinius/Borovica 250ml

17.99  s DPH
Aróma do vody Pínius / Borovica  pre ešte silnejší zážitok pri relaxácii vo vírivke. Aróma je vhodná i na použitie v menších súkromných bazénoch.

Aróma do vody, Lesná jahoda 250ml

17.99  s DPH
Aróma do vody Lesná jahoda  pre ešte silnejší zážitok pri relaxácii vo vírivke. Aróma je vhodná i na použitie v menších súkromných bazénoch.

Chlór Chemoform 0501 granulát 1kg

14.49  s DPH
Popis výrobku: Bazénová chémia Chlor Chemoform 0501, 1 kg, granulát 040006vhodný pre dodatočné alebo opätovné zvýšenie obsahu chlóru. Rýchlorozpustný chlórový granulát určený na dezinfekciu vody.

Čistič trubiek Chemoform, SPA Rohrreiniger do vírivky, 1l

13.99  s DPH
Čistič trúbiek Spa Rohrreiniger je určený na čistenie cirkulačného okruhu whirlpoolových ván. V cirkulačnom okruhu whirlpoolových ván sa môžu usadzovať baktérie, riasy a drobnéčiastôčky nečistôt.

Laguna Alg blue 0,5l – proti riasam

8.79  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Aqua-filter piesok do pieskovej filtrácie 25kg

10.39  s DPH
Filtračné médium pre bazénové filtre. Znižuje náklady na údržbu bazénové vody, zvyšuje účinok chlorace, čím dojde ku zníženiu množstva požadovaného aktívneho chlóru až o 30 %.

Laguna Ca – úprava tvrdosti vody 1l

12.89  s DPH
Prípravok slúži k zníženiu tvrdosti vody, ktorú všeobecne spôsobujú prevažne vápenaté a horečnaté soli. Zabraňuje vzniku usadenín na stenách a dne bazéna a zároveň na seba viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú nežiadúce sfarbenie vody.

Laguna Chlór šok 1kg + 50% Zdarma

12.49  s DPH
LAGUNA CHLOR ŠOK slúži ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým pre jednorazovú, teda "šokovú" úpravu bazénovej vody po napustení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.

Laguna chlór Triplex tablety 3v1 1kg

14.29  s DPH
Laguna Triplex tabletyPrípravok je určený k pravidelnej dezinfekcii bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu, zabráni vzniku rias, odstráni nečistoty pomocou flokulácie. Prípravok s trojitým účinkom zaisťuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, dezinfekciu proti tvorbe rias a napomáha k odstraňovaniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.

Laguna Chlorinátor malý

5.39  s DPH
Chlorinátor malýPlávajúc dávkovač bazénovej chémie, na 1 tabletku. Chlorinátor - bazénové príslušenstvo - plávajúci dávkovač bazénovej chémie určený pre 1 tabletku.

Laguna Chlorinátor stredný

10.49  s DPH
Chlorinátor stredný:Plávajúci dávkovač bazénovej chémie, na 1 - 2 tabletky. Chlorinátor stredný - bazénové príslušenstvo - plávajúci dávkovač bazénovej chémie určený pre 1 - 2 tabletky.

Laguna Clear 0,5l Spray – čistenie bazénu

6.69  s DPH
Prípravok je určený k vyčisteniu nečistôt usadených na stenách a dne bazénu pred napustením bazénové vody. Účinne obmedzuje následný výskyt bakterií a rias v nastávajúcej sezóne.

Laguna Clear 1l – čistenie bazénu

11.49  s DPH
Prípravok je určený pre vyčistenie bazénu pred napustením bazénovou vodou. Na stenách a dne bazénu se usadzujú rôzne nečistoty (kožný tuk, vylúčená tvrdosť vody, prach apod.

Laguna Flokul ultra 0,5l – vločkovanie

3.99  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna Flokul ultra 1l – vločkovanie

7.89  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna Mini tablety 1kg

15.29  s DPH
Laguna mini tablety 1 kg slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a Balterio.

Laguna mini Triplex tablety 0,5kg

7.19  s DPH
Popis výrobku Laguna MINI TRIPLEX TABLETY 500 gPrípravok Laguna MINI Triplex tablety ( 20g tableta ) 0,5 kg je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu , zabráni vzniku rias a odstráni nečistoty pomocou flokulácie . Návod na použitie : Pred prvým použitím prípravku vždy upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 , počiatočnú šokovú dezinfekciu vody prípravkom Laguna chlór šok alebo Laguna modrý šíp .

Laguna pH mínus 1,5kg – znižuje hodnotu pH

7.99  s DPH
pH mínus Laguna, zníženie hodnoty pH bazénovej vody, balenie 1,5 kgPrípravok bazénovej chémie na zníženie hodnoty pH. Laguna pH mínus pomáha udržať kyslosť bazénovej vody v ideálnom rozmedzí pH 6,8 - 7,6 pre optimalizáciu pôsobenia chlórové dezinfekcia a ostatných prípravkov upravujúcich kvalitu bazénovej vody.

Laguna pH mínus 1,5kg – znižuje hodnotu pH + 50% ZDARMA

7.99  s DPH
Je určený na zníženie hodnoty pH bazénovej vody.  Návod na použitie: prípravok sa rozpustí vo vode a prilejeme do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení a zníži hodnotu pH.

Laguna Prípravok proti riasam alg blue 1l

14.59  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Quatro tablety 4v1 1kg

15.89  s DPH
Tablety určené na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím:Laguna Quatro (200g tableta) je viacúčelový prípravok určený na pravidelné dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizáciu chlóru. Použitie: Prípravok (4v1) zabezpečuje Stoj dezinfekciu bazénovej vody pomocou patentných pomaly sa uvolňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizuje chlór.

Laguna Tester 4v1 1bal/10ks

4.89  s DPH
Použitie: Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahuje chlóru (celkového + voľného) a celkové alkalinity v bazénovej vodeNávod na použitie: jednoduché a spoľahlivé meranie všetkých hodnôt naraz pomocou jedného identifikačného prúžku. Následne sa podľa nameraných hodnôt upraví hodnota pH na rozmedzí 6,8 - 7,6 prípravky Laguna pH plus alebo Laguna pH mínus a obsah chlóru na hodnotu 0,1 - 0,5 mg / l prípravky Laguna chlór T, Laguna chlór šok G alebo Laguna chlór Triplex.

Laguna Triplex tablety 1,6kg

21.49  s DPH
Viacúčelový dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Súčasne umožňuje vyvločkovanie nečistôt, likviduje riasy a zabraňuje ich rastu.

Laguna zima 1l

15.49  s DPH
Prípravok je určený pre zazimovanie bazénov:Prípravok v kvapalnej forme je určený pre zazimovanie bazénov. Pôsobí proti tvorbe rias, baktérií a proti usadzovaniu tvrdosti v bazénovej vode.

Odpeňovač Chemoform do vírivky 1l

12.99  s DPH
Odstraňuje penu, ktorá vzniká v bazéne či vírivke vďaka vonkajšiemu znečisteniu alebo po použití nevhodného algicidného prípravku.  - okamžitý účinok- pre vírivé vane doporučujeme použitie sprejovej hlavice- vhodné aj ako aditívum do čistiacich strojov .

Prípravok Chemoform 0590 kyslíkový aktivátor 1l

13.49  s DPH
Bezchlórová dezinfekcia vody. Prípravok pre použitie v kombinácii s kyslíkovým granulátom alebo tabletami.

Prípravok Chemoform 0610 Algicid špeciál 1l

12.99  s DPH
Algicid Špeciál je určený na prevenciu výskytu a množenia rias v bazénoch. - absolútne nepenivý, vhodný pre použitie v bazénoch s protiprúdmi a vo vírivých vaniach- pH neutrálne, bez chuti a bez zápachu- dobre sa znáša z beznými prostriedkami k ošetreniu bazénovej vody .

Prípravok Chemoform 0702 Zazimovací roztok 1l

11.49  s DPH
Prípravok, ktorý zabraňuje rastu rias a pomáha k vyzrážaniu vápnika počas zimného obdobia. Zazimovací roztok zabraňuje rastu rias a pomáha k vyzrážaniu vápnika, zabraňuje jeho usadzovaniu na stenách a po obvode bazéne počas zimného období.

Prípravok Chemoform 0811, pH mínus, 1,5kg

7.99  s DPH
Chemoform pH mínus granulát - 1,5 kg Granulátový prostriedok pre zníženie hodnoty pH zo zásaditej na neutrálnu. Ideálne pre vaše bazény a vírivky.

Prípravok Chemoform 1333 Základný čistič 1l

7.99  s DPH
Chemoform základný čistič - 1LSilne kyslý, odstraňuje vápenaté znečistenie, riasy, hnedé zafarbenie povrchu stien bazénov, ktoré je spôsobené obsahom minerálov vo vode. Bazény a ich okolie, či príslušenstvo, sú neustále zanášané rozdielnymi druhmi znečistenia zo svojho okolia.

Vločkovač Chemoform SPA do vírivky 250ml

5.49  s DPH
K vyvločkovaniu mikroskopických nečistôt z víriviek. Predlžuje životnosť filtrácie a preiskrí vodu.