Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aróma do vody Eukalyptus 250ml

17.99  s DPH
Aróma do vody Eukalyptus pre ešte silnejší zážitok pri relaxácii vo vírivke. Aróma je vhodná i na použitie v menších súkromných bazénoch.

Aróma do vody Pinius/Borovica 250ml

17.99  s DPH
Aróma do vody Pínius / Borovica  pre ešte silnejší zážitok pri relaxácii vo vírivke. Aróma je vhodná i na použitie v menších súkromných bazénoch.

Čistič trubiek Chemoform, SPA Rohrreiniger do vírivky, 1l

13.99  s DPH
Čistič trúbiek Spa Rohrreiniger je určený na čistenie cirkulačného okruhu whirlpoolových ván. V cirkulačnom okruhu whirlpoolových ván sa môžu usadzovať baktérie, riasy a drobnéčiastôčky nečistôt.

Feast Morská bazénová soľ 25kg

11.99  s DPH
Morská bazénová soľ – FEAST .  Biely kryštalický prášok  pravidelnej  zrnitosti  ≤ 4,00 mm, získavaný odparením jazernej morskej vody, vyrobený špeciálne pre bazénové technológie.

Laguna Alg blue 0,5l – proti riasam

8.79  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Ca – úprava tvrdosti vody 1l

12.89  s DPH
Prípravok slúži k zníženiu tvrdosti vody, ktorú všeobecne spôsobujú prevažne vápenaté a horečnaté soli. Zabraňuje vzniku usadenín na stenách a dne bazéna a zároveň na seba viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú nežiadúce sfarbenie vody.

Laguna chlór šok 1kg

12.49  s DPH
Prípravok je určený pre šokovú (rýchlu) dezinfekciu bazénovej vody:LAGUNA chlór šok slúži ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým pre jednorazovú, teda šokovú úpravu bazénovej vody po napustení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.

Laguna chlór Triplex tablety 3v1 1kg

14.29  s DPH
Laguna Triplex tabletyPrípravok je určený k pravidelnej dezinfekcii bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu, zabráni vzniku rias, odstráni nečistoty pomocou flokulácie. Prípravok s trojitým účinkom zaisťuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, dezinfekciu proti tvorbe rias a napomáha k odstraňovaniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.

Laguna Chlorinátor malý

5.39  s DPH
Chlorinátor malýPlávajúc dávkovač bazénovej chémie, na 1 tabletku. Chlorinátor - bazénové príslušenstvo - plávajúci dávkovač bazénovej chémie určený pre 1 tabletku.

Laguna chlórové tablety 1kg

9.69  s DPH
Chlórové tabletky slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérieChlórové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.

Laguna Flokul ultra 0,5l – vločkovanie

3.99  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna Flokul ultra 1l – vločkovanie

7.89  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna Mini tablety 1kg

15.29  s DPH
Laguna mini tablety 1 kg slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a Balterio.

Laguna mini Triplex tablety 0,5kg

7.19  s DPH
Popis výrobku Laguna MINI TRIPLEX TABLETY 500 gPrípravok Laguna MINI Triplex tablety ( 20g tableta ) 0,5 kg je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu , zabráni vzniku rias a odstráni nečistoty pomocou flokulácie . Návod na použitie : Pred prvým použitím prípravku vždy upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 , počiatočnú šokovú dezinfekciu vody prípravkom Laguna chlór šok alebo Laguna modrý šíp .

Laguna pH mínus 1,5kg – znižuje hodnotu pH

7.99  s DPH
pH mínus Laguna, zníženie hodnoty pH bazénovej vody, balenie 1,5 kgPrípravok bazénovej chémie na zníženie hodnoty pH. Laguna pH mínus pomáha udržať kyslosť bazénovej vody v ideálnom rozmedzí pH 6,8 - 7,6 pre optimalizáciu pôsobenia chlórové dezinfekcia a ostatných prípravkov upravujúcich kvalitu bazénovej vody.

Laguna pH plus 0,9kg

4.89  s DPH
Prípravok na úpravu hodnôt pH bazénovej vody - zvýšenie. Použitie: Odporúčaná hodnota pH bazénovej vody sa pohybuje v rozmedzí 6,8 - 7,6.

Laguna Prípravok proti riasam alg blue 1l

14.59  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Quatro tablety 4v1 1kg

15.89  s DPH
Tablety určené na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím:Laguna Quatro (200g tableta) je viacúčelový prípravok určený na pravidelné dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizáciu chlóru. Použitie: Prípravok (4v1) zabezpečuje Stoj dezinfekciu bazénovej vody pomocou patentných pomaly sa uvolňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizuje chlór.

Laguna Triplex tablety 1,6kg

21.49  s DPH
Viacúčelový dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Súčasne umožňuje vyvločkovanie nečistôt, likviduje riasy a zabraňuje ich rastu.

Odpeňovač Chemoform do vírivky 1l

12.99  s DPH
Odstraňuje penu, ktorá vzniká v bazéne či vírivke vďaka vonkajšiemu znečisteniu alebo po použití nevhodného algicidného prípravku.  - okamžitý účinok- pre vírivé vane doporučujeme použitie sprejovej hlavice- vhodné aj ako aditívum do čistiacich strojov .

Prípravok Chemoform 0590 kyslíkový aktivátor 1l

13.49  s DPH
Bezchlórová dezinfekcia vody. Prípravok pre použitie v kombinácii s kyslíkovým granulátom alebo tabletami.

Prípravok Chemoform 0591 Kyslíkový granulát, komponent 1,1kg

19.49  s DPH
Prípravok na dezinfekciu bazénovej vody. Ideálne pôsobí v kombinácii s aktivátorom.

Tablety do vírivky Chemoform 5601 Aktívny kyslík Mini Tabs, 20ks

24.99  s DPH
Kyslíkové tablety určené k dezinfekcii bazénovej vody. Pre kryštalicky priezračnú vodu.

Vločkovač Chemoform SPA do vírivky 250ml

5.49  s DPH
K vyvločkovaniu mikroskopických nečistôt z víriviek. Predlžuje životnosť filtrácie a preiskrí vodu.

Zmäkčovač Chemoform SPA Super do vírivky 250ml

10.49  s DPH
Špeciálny prípravok na odstránenie vodného kameňa a kovu z vody vo vírivkách. Predlžuje životnosť cirkulačného okruhu a filtrácie - veľmi úsporné dávkovanie!SPA Super zmäkčovač je vysoko účinný prípravok, ktorý už pri dávkovaní 30 - 60 ml na 1000 litrov vody odfiltruje kovové a vápenaté ionty a predĺži tak životnosť Vašej vírivky.