Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Den Braven Fx lepidlo na obklady a dlažby Quartz FX C2TE šedý 7kg

4.99  s DPH
Cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia vyhovujúce náročnejším podmienkam. Určené pre lepenie obkladov a dlažby, lepenie tepelne izolačných materiálov. Vyhovuje európskej norme EN 12004: 2007 + A1: 2012 pre typ C2TE.Charakteristika Odolné voči vode a mrazu Pre vnútorné a vonkajšie použitie S vysokou priľnavosťou So zníženým sklzom Predĺžená doba zavädnutia Vysoká pevnosť v ťahu i tlaku Vyhovuje európskej norme EN 12004: 2007+A1:2012 pre typ C2TE.Použitie Lepenie keramických obkladov a dlažieb, dlažieb z prírodného kameňa na omietku, betón, pórobetón aj neomietnuté murivo Do interiéru aj exteriéru Lepenie dlažby na betónové zálievky podlahového kúrenia, obkladov i dlažby na hydroizolačné nátery Lepenie polystyrénu na murivo – fasády

Den Braven Quartz fasáda Elastic lepiaci a stierkový tmel 25kg na xps,mv,eps

7.39  s DPH
Fasáda Elastic je cementová suchá lepiaca a stierková zmes určená na kompletný proces zatepľovania fasád. Je priamo určená na lepenie tepelnoizolačných materiálov ako fasádny polystyrén EPS (expandovaný), XPS (extrudovaný polystyrén), izolačné dosky z minerálnych vlákien a pod. Rovnako tak je určená na celý proces stierkovania tj. vkladanie armovacej mriežky/perlinky na tieto tepelnoizolačné materiály a vytváranie tak ideálneho podkladu pre finálnu úpravu pred aplikáciou dekoratívnych omietok. FASÁDA ELASTIC je komponentom ETICS Den Braven Therm STYRO a MINERAL s európskymi technickými schváleniami (ETA), vydanými podľa smernice ETAG 004. Charakteristika: Odolná voči vode a mrazu Interiér aj exteriér Jemnejšie zrno Jednoduchšia aplikácia

Den Braven Stierka QUARTZ FINAL 5 kg

6.99  s DPH
Finálna sanačná maltová zmes na báze cementu, jemných plnív a modifikujúcich prísad. Je dodávaná ako vopred namiešaná suchá zmes, ktorá sa mieša s vodou priamo na stavbe. Vytvára trvalo pevný povrch zrovnateľný s pôvodným povrchom. Vlastnosti : Tixotropná – i na zvislé povrchy Odolná vlhku, vode a mrazu – mrazuvzdorná Použitie : Reprofilácia betónových konštrukcií v sile vrstvy 1-5 mm výstuží betónových konštrukcií Tenkostenné opravy lokálnych poškodení betónových podláh tzv. výtlkov v skladoch, v dielňach, autoservisoch, na balkóny, lodžie, ploty, prefabrikáty a pod.

DenBraven Mamut flexibilné lepidlo C2TES2 20KG

25.69  s DPH
Vysoko deformovateľné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou spracovania vyhovujúce náročnejším podmienkam. Určené na lepenie obkladov a dlažby, lepenie tepelne izolačných materiálov a stierkovanie armovacej tkaniny. Lepenie priamo na starú dlažbu, el. vykurované rohože, veľkoformátové prvky s vysokou mechanickou záťažou, na omietku, betón, pórobetón, neomietnuté murivo a pod. Vlastnosti Interiér i exteriér Odolné vode a mrazu Flexibilita trieda S2 (priehyb 5 – 10 mm) So zníženým sklzom Vysoká pevnosť v ťahu i tlaku Predĺžená doba zavädnutia

Duvilax L-58 – Stavebné lepidlo na obklady 1kg

6.69  s DPH
Duvilax Stavebné lepidlo L58 1kg je univerzálne stavebné lepidlo vhodné na lepenie textilných a PVC podlahovín, linolea, marmolea, vinylazbestovej a mramorovej dlažby, keramických a polystyrénových obkladov a podhľadov a podobne. Uvedené materiály sa môžu lepiť na podklady z cementového poteru, na omietkoviny, drevovláknité a drevotrieskové dosky, na anhydritové a sadrové vyrovnávacie vrstvy a podobne. Keramické materiály sa môžu lepiť aj na podklady neprijímajúce vlhkosť z lepidla. Používa sa neriedený. Za účelom zníženia tekutosti, resp. zvýšenie hrúbky lepidla, sa môže bezprostredne pred lepením primiešať cement a/alebo jemný piesok. Na nanášanie sa používa zubová stierka.

Duvilax L-58 5kg – Stavebné lepidlo na obklady 5kg

31.79  s DPH
Duvilax Stavebné lepidlo L58 5kg je univerzálne stavebné lepidlo vhodné na lepenie textilných a PVC podlahovín, linolea, marmolea, vinylazbestovej a mramorovej dlažby, keramických a polystyrénových obkladov a podhľadov a podobne. Uvedené materiály sa môžu lepiť na podklady z cementového poteru, na omietkoviny, drevovláknité a drevotrieskové dosky, na anhydritové a sadrové vyrovnávacie vrstvy a podobne. Keramické materiály sa môžu lepiť aj na podklady neprijímajúce vlhkosť z lepidla. Používa sa neriedený. Za účelom zníženia tekutosti, resp. zvýšenie hrúbky lepidla, sa môže bezprostredne pred lepením primiešať cement a/alebo jemný piesok. Na nanášanie sa používa zubová stierka.

Fest Mörtel žiaruvzdorná kachliarska malta 5kg

13.99  s DPH
Rýchlotuhnúca, jednozložková, žiaruvzdorná malta určená pre murovanie a lepenie žiaruvzdorných materiálov ako sú šamot, keramika (kachle), liaporové tvarovky a pod. do teplôt cca 1100°C. Maltu je možné použiť aj pre väčšie hrúbky vrstiev a opravy zvislých i vodorovných konštrukcií krbov, kachieľ, komínov, otvorených ohnísk a výplne opotrebovaného muriva a pod., za prídavku drte a úlomku spracovávaného staviva.POUŽITIE Opravy zvislých a vodorovných konštrukcií Pre murovanie a lepenie žiaruvzdorných materiálov ako sú šamot, keramika (kachle), liaporové tvarovky a pod. Pre krby, kachle, komíny, otvorené ohniská a výplne opotrebovaného muriva Pre väčšie hrúbky vrstievVÝHODY / VLASTNOSTI Rýchle tuhnutie Tepelná odolnosť cca 1 100 °C Spracovateľnosť namiešanej malty cca 10 min.Spotreba materiálu (kg/m2): podľa formátu tehál alebo druhu vykonávaných opravSPOTREBA VODY / 1 KG: 0,23-0,26 l

Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu Super Flex C2TES1 šedý 25kg

12.59  s DPH
Popis Hotová suchá zmes Flexi lepidlo na obklady a dlažbu SUPER FLEX C2TES1 je deformovateľná malta (S1) vysoko flexibilná – určená na lepenie keramických obkladov a dlažby z prírodného i umelého kameňa na omietku, betón, pórobetón a neomietnuté murivo. Na lepenie dlažby na podlahové vykurovanie a el. vykurované rohože.Charakteristika Deformovateľná malta (S1) – vysoká flexibilita Fasády Vysoká pevnosť v ťahu Na podlahové vykurovanie Lepenie priamo na starú dlažbu Lepenie obkladov bazénu, sklenenej dlažby Predĺžená doba zavädnutia, znížený sklz Odolné voči vode a mrazu Spracovateľnosť 180 min. Spotreba 2,5 kg/m2pri lepení obkladov. Použitie Lepenie obkladov a dlažieb v interiéroch i exteriéroch Lepenie keramických obkladov a dlažby, dlažby z prírodného kameňa na omietku, betón, pórobetón, neomietnuté murivo i na starú dlažbu Lepenie dlažby na podlahové vykurovanie a na priamu aplikáciu na el. vykurované  rohože Lepenie veľkoformátových dlažieb s vysokou mechanickou a tepelnou záťažou Lepenie polystyrénu a minerálnej vaty na murivo. 

KNAUF Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu biele 5kg

6.06  s DPH
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo bielej farby nezhoršuje vzhľad a jas obkladu, a používa sa tak na lepenie sklenených obkladov, dlažby, ozdobných prvkov, sklokeramiky, sklenených tvárnic, dosiek z prírodného a umelého kameňa, mramoru. Produkt je špeciálne určený pre lepenie dlaždíc a obkladov z prírodného bieleho kameňa, kde zamedzuje tvorbe šedého "zakalenia" povrchu. Možno aplikovať na všetky bežné podklady v interiéroch, v exteriéri na terasy, balkóny, fasády, bazény a pod. Použitie možné tiež na vykurovanú podlahu.

Knauf Flexkleber C2TE S1 Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

6.99  s DPH
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia sa hodí pre vnútorné i vonkajšie použitie. Lepidlo je zvlášť pružné a používa sa na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažieb, vrátane spekaných, z tmavého prírodného i umelého kameňa na podklady bežné v stavebníctve (betón, VPC a sadrová omietka, plynosilikáty, neomietnuté murivo, sadrokartón, Vidiwall, Aquapanel, kúrenie v podlahe, staré obklady). Lepidlo je vhodné najmä pre priestory s extrémnym termickým namáhaním (vykurované podlahy, balkóny, terasy a i.).

Knauf Fliesenkleber N C1T Lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

5.49  s DPH
Cementové lepidlo Fliesenkleber N je určené pre použitie v interiéri. Hodí sa na lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb do hr. vrstvy 10 mm, okrem spekanej dlažby, sklokeramiky a obkladov z prírodného kameňa na podklady bežné v stavebníctve (betón, omietka, plynosilikát, neomietnuté murivo). Lepidlo Fliesenkleber N možno použiť aj ako tenkovrstvovú murovaciu maltu pre murovanie pórobetónových a plynosilikátových tvárnic. Lepidlo má pre lepšiu spracovateľnosť znížený sklz, pri obkladaní stien tak nedochádza k jeho "schádzaniu" a nežiaducemu pohybu.

MAPEI Adesilex P9 šedý C2TE 25kg

14.49  s DPH
Cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. Vhodné na lepenie všetkých typov obkladov a dlažieb. Vynikajúca prídržnosť ku všetkým bežným podkladom. Určené pre použitie v interiéri aj exteriéri. Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s veľmi dobrými vlastnosťami, nulovým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. trieda C2TEOblasti použitia: Lepenie všetkých typov obkladov, dlažieb a mozaík v interiéroch i exteriéroch, na podlahy a steny z tradičných materiálov s cementovou omietkou, cementové potery, anhydridové potery a sadrové steny (po predchádzajúcom ošetrení penetračným náterom), na vnútorné natreté steny za predpokladu, že náter je pevne ukotvený k podkladu, na staré podlahy z mramoru alebo terazza (formátu maximálne do 900 cm²) a dostatočne vyzreté betónové konštrukcie. Lepenie keramických obkladov, dlažieb a mozaík všetkých typov na steny bazénov a nádrží (max. Formátu 300 cm² a rozmerovo stáleho podkladu). Technické údaje: Doba spracovateľnosti zmesi: viac ako 8 hodín. Doba zavädnutia: ≥ 30 minút. spárovanie: - steny: za 4-8 hodín - podlahy: za 24 hodín. Pochôdznosť: cca po 24 hodinách. Prevádzkové zaťaženie: cca po 14 dňoch. Farby: sivá a biela. Nanášanie: zubovou stierkou č. 4, 5 alebo 6. EMICODE: EC1 R - veľmi nízky obsah emisií. Skladovateľnosť: 12 mesiacov. Spotreba 2-5 kg ​​/ m2.

Mapei Mapetherm AR2 25kg

12.73  s DPH
Je určený na lepenie termoizolačných dosiek z polystyrénu a minerálnych vlákien a na realizáciu vyrovnávacej vrstvy, vystužené sieťovinou zo sklených vlákien na vnútorných a vonkajších stenách budov z: - cementových omietok - betónu - muriva z betónových a pórobetónových tvárnic - tehlového muriva - v podkrovných miestnostiachPo zmiešaní Mapethermu AR2 s vodou vznikne tmel týchto vlastností: - ľahké nanášanie a roztierateľnosť - vysoko tixotropné vlastnosti: môže byť nanášaný aj na zvislé povrchy bez nebezpečenstva schádzania termoizolačných dosiek po podklade - dokonalá priľnavosť ku všetkým materiálom bežne používaným v stavebníctve - vysychaniu bez znateľného zmršťovania.Výrobok spĺňa požiadavky smernice 2003/53 / CE.Spotreba Lepenie termoizolačných dosiek: 2-4 kg / m2 Stierka: 1,2 kg / m2 a mm hrúbky vrstvy. Skladovanie Mapetherm AR2 je možné skladovať v pôvodných obaloch a suchom prostredí po dobu najmenej 12 mesiacov od dátumu výroby.  

Optimal lepidlo na zateplenie 25kg

8.39  s DPH
Určené je na lepenie a armovanie izolačných dosiek z polystyrénu na podklad zodpovedajúci kritériám ETAG 004/2000. Príprava Lepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23-0,27 l/kg zmesi, dokonale sa premieša a nechá sa odležať 5-10 minút. Opäť sa premieša a môže sa nanášať súvisle po okraji, v strede 2-3 krát terčíkovito formou koláčikov na polystyrénové izolačné dosky.

Quartz FX C2TE šedý 25kg – lepidlo na obklady a dlažbu

10.19  s DPH
Lepidlo Quartz Flex šedé 25 kg je cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. Je určené pre lepenie obkladov a dlažby, taktiež na lepenie izolačných materiálov. Medzi výhody patrí odolnosť proti mrazu a vode, vysoká priľnavosť, znížený sklz, vysoká pevnosť v ťahu aj tlaku. Je vhodný na použitie do interiéru aj exteriéru, lepenie dlažby, obkladov, lepenie polystyrénu na murivo (fasády).

Šamotová múčka 2kg

2.49  s DPH
Šamotova múčka slúži s pridaním vodného skla Laro ako šamotová malta na vymazávanie a opravy výmuroviek, šamotových pecí, ako aj na opravu a omietanie krbov a iných tepelne namáhaných telies. Malta okrem dobrej priľnavosti a pevnosti má aj vysokú plasticitu, čím umožní opravenie prasklín vytvorených v malte sušením.

Termobrik lepiaca malta OK 25kg

9.36  s DPH
Lepiaca malta Pezinské tehelne určená na tenkú maltovú škáru. Doba spracovateľnosti: 90 minSúčiniteľ tepelnej vodivosti λ: 0,20 W/mKPevnosť v tlaku: 10 MPaHmotnosť: 25 kgVýdatnosť balenia: 21 lSypná hmotnosť: 1150 kg/m³     

TS Excelquick C2FT 5kg – rýchlotuhnúce tenkovrstvé konštrukčné lepidlo

12.49  s DPH
Prvotriedne rýchlotuhnúce tenkovrstvé konštrukčné lepidlo. Vyznačuje sa zníženým sklzom a umožňuje lepenie aj ťažkých obkladových prvkov. Dosahuje normovú prídržnosť už po 6 hod., a konečnú prídržnosť nad 1,0 MPa. Výrazne tak kráti technologické prestávky a celkovú dobu výstavby. Vyniká vysokou prídržnosťou k mnohým typom konštrukčných podkladov a lepeným prvkom. Vyhovuje európskej norme EN 12004:2007+A1:2012 pre typ C2FT.POUŽITIE Tam, kde potrebujeme skrátiť čas výstavby tj. rekonštrukcie vykonávané behom užívania stavby Lepenie mozaiky, keramických obkladov a dlažieb, spekanej a mrazuvzdornej dlažby Lepenie obkladov a dlažieb z umelého a prírodného kameňa, hutného betónu Na bežné minerálne podklady – omietky, vyrovnávacie stierky, betón, pórobetón a neomietnuté murivo Na doskové materiály – sadrokartónové, cementovláknité, drevotrieskové a OSB dosky Na problematické podklady ako je starý obklad a dlažba, umakart, staré nátery (napr. linkrusta), terazzo, anhydrid Plochy s podlahovým vykurovanímVÝHODY / VLASTNOSTI Znížený sklz Rýchlotuhnúce Škárovanie obkladov stien už po 2 hod. Pochôdznosť po 4 hodinách Pre vnútorné a vonkajšie použitie Vysoká prídržnosť k podkladu 
Odolné vode a mrazu Spracovateľnosť 20 minútSpotreba materiálu (kg/m2): cca 3,4 kg/m² (stierka 8×8 mm)Spotreba vody / 1 kg: cca 0,24 – 0,25 lBalenie: 5 kg a 25 kgTyp podľa STN EN 12004: C2FT

UNIVER BAU lepiaca malta Quatroflex 25kg

8.49  s DPH
Použitie Určená je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností na lepenie obkladov a dlažieb, betónových, kamenných, tehlových, cementotrieskových, polystyrénových obkladových dosiek a dosiek z minerálnej vlny a uchytenie stavebných profilov.  Príprava Lepiaca malta sa dokonale zmieša s vodou cca 0,23-0,26 l/kg, nechá sa 8 min. v kľude a potom sa znovu premieša. Nanáša sa zubovou stierkou na podklad zbavený nečistôt. Pridávanie ďalších zložiek do lepiacej malty je zakázané. 

UNIVER BAU lepiaca malta Super elastik 25kg

17.69  s DPH
Použitie Určené je na lepenie dlažieb a obkladov na pôvodné zhodné podklady, na povrchy lesklé a leštené, podlahové kúrenie a zvlášť namáhané detaily vo vnútorných a vonkajších priestoroch.Lepenie na OSB dosky, veľkoformátové obklady a dlažby, lepenie extrudovaného polystyrénu.  Príprava Lepiaca malta sa dokonale zmieša s vodou cca 0,24-0,26 l/kg, nechá sa 8 min.v kľude a potom sa znovu premieša. Nanáša sa stierkou na podklad zbavený nečistôt. Pridávanie ďalších zložiek do malty je zakázané. 

UNIVER BAU lepidlo FLEXIBILNÉ 25kg

11.19  s DPH
Charakteristika Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca malta s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,35 mm. Vyznačuje sa zvýšenou plasticitou, lepivosťou a flexibilitou lepenia.Použitie Vzhľadom na svoju  pružnú vlastnosť je určená na lepenie obkladov a dlažieb s vysokou mechanickou a tepelnou záťažou, ťažké a veľkoformátové prvky,  na lepenie na pôvodné zhodné podklady, na povrchy lesklé a leštené, na podlahové kúrenie, na lepenie na tvrdený polystyrén, cementotrieskové, cementovláknité a sadrokartónové podklady na lepenie polystyrénu a minerálnej vlny, na stierkovanie sklotextilnej výstuže a uchytenie stavebných profilov.Technické údaje Objemová hmotnosť - min. 1500 kg/m3 Sklz : max. 0,5 mm Pevnosť v ťahu pri ohybe : min. 1 N/mm2 Prídržnosť k betónu  - počiatočná : min. 1 N/mm2 - po ponorení do vody : min. 1 N/mm2 - po uložení při vyššej teplote : min. 1 N/mm2 - po zmrazovacích cykloch : min. 1 N/mm2 Doba zavädnutia - prídržnosť ťahom - po 30 minútach : min. 0,5 N/mm2Výdatnosť - obklad 2,5 kg/m2 pri hrúbke 3 mm - dlažba 4-6 kg/m2 pri hrúbke 6 mm - podlahové kúrenie min. 6 kg/m2 pri hrúbke 6 mm  

UNIVER BAU lepidlo Obklad a dlažba 25kg

6.09  s DPH
C1T – normálne tuhnúca cementová malta so zníženým sklzomCharakteristika: Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca malta s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,7 mm. Použitie : Určená  je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností, lepenie obkladov a dlažieb -keramických, betónových, kamennných, tehlových apod. v exteriéri a interiéri, na podlahové kúrenie, na lepenie polystyrénových dosiek a dosiek z minerálnej vlny a na stierkovanie sklotextilnej výstuže. Malta sa nanáša na pripravený podklad zubovou stierkou podľa rovinnosti, typu obkladu a dlažby 3 mm, resp. 6 mm.Technické údaje: Objemová hmotnosť - min. 1500 kg/m3 Sklz : max. 0,5 mm Prídržnosť k betónu: počiatočná : min. 0,5 N/mm2 po ponorení do vody : min. 0,5 N/mm2 po uložení pri vyššej teplote : min. 0,5 N/mm2Doba zavädnutia (prídržnosť ťahom) po 20 minútach : min. 0,5 N/mm2Výdatnosť: obklad 2,5 kg/m2 pri hrúbke 3 mm dlažba 4-6 kg/m2 pri hrúbke 6 mmSpracovanie: Lepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23 - 0,24 l/kg zmesi, dokonale sa premieša  (doporučuje sa aktívne miešanie vŕtačkou so špirálovou vrtuľou, resp. v miešačke) a nechá sa odležať 5-10 minút.  Opäť sa premieša a možno ju nanášať na pripravený povrch. Teplota prostredia nesmie klesnúť pod + 5° C.Balenie a skladovanie: Suchá lepiaca malta je balená v papierových vreciach s polyetylénovou vložkou á 25 kg ukladaná na paletách á 1,05 t s dobou skladovateľnosti 12 mesiacov v suchom prostredí. Prepravu výrobkov zabezpečovať v krytých vozidlách. Kvalita: Kvalita výrobkov overovaná  v podnikovom laboratóriu a štátnou skúšobňou TSÚS Bratislava.Bezpečnostné  a hygienické opatrenia: Lepiaca malta v suchom stave dráždi dýchacie cesty, preto pri manipulácii treba používať respirátor. V mokrom stave vytvára alkalické prostredie, preto je nutné chrániť po-kožku a oči. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnuť čistou vodou a ošetriť očným roztokom. V prípade rozsiahleho zasiahnutia vyhľadať lekársku pomoc.

UNIVER BAU lepidlo Obklad a dlažba 7kg

3.29  s DPH
Použitie Používa sa na spevňovanie povrchovej úpravy podláh a stien z keramických a belnínových obkladov, dlažieb a príslušných ukončovacích výrobkov vo vnútorných priestoroch.Lepiaca malta sa dokonale premieša s vodou cca 0,22-0,24 l/kg, nechá sa 8 min.v kľude a potom sa znovu premieša. Nanáša sa stierkou na podklad zbavený nečistôt. Pridávanie ďalších zložiek do malty je zakázané.

Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg

6.19  s DPH
Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg je tenkovrstvová murovacia malta M5. Suchá lepiaca malta je vyrábaná s využitím prírodných materiálov, cementu, kremčitých pieskov, prímesí a prísad s veľkosťou maximálneho zrna 0,35mm. Je určená na lepenie pórobetónových tvárnic stien a výplňového muriva. Lepiacu maltu je možné taktiež použiť na spájanie keramických a betónových tvárnic,  vyspravenie nerovností podkladov a povrchov,  na uloženie sklotextilnej mriežky pod  povrchovú úpravu.  Malta sa  nanáša zubovou stierkou 3 mm (presné tvárnice), resp. 6 až 10 mm (nepresné tvárnice).  Objemová hmotnosť - min. 1500 kg/m3 Objemová stálosť - koláčková skúška bez trhlín a zakrivenia Pevnosť v ťahu pri ohybe : min. 1,5 N/mm2 Pevnosť v tlaku : min. 5 N/mm2 Čas spracovateľnosti : min. 30 minút Maximálne normové  zrno : 2 mm Výdatnosť: cca 2,5 kg/m2 pri hrúbke 3 mm

Univer Bau Top-flex 25kg

9.09  s DPH
Použitie: Používa sa na spevňovanie povrchovej úpravy podlahy a stien z keramických a belnínových obkladov, dlažieb a príslušných ukončovacích výrobkov vo vnútorných priestoroch, v namáhaných priestoroch. Lepiaca malta sa dokonale premieša s vodou cca 0,22-0,24 l/kg, nechá sa 8 min.v kľude a potom sa znovu premieša. Nanáša sa stierkou na podklad zbavený nečistôt. Pridávanie ďalších zložiek do malty je zakázané.

UNIVER BAU zateplenie Uni 25kg

7.79  s DPH
Použitie: Určená je na lepenie a armovanie izolačných dosiek z polystyrénu na podklad zodpovedajúci kritériám ETAG 004/2000. Lepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23-0,27 l/kg zmesi, dokonale sa premieša a nechá sa odležať 5-10 minút. Opäť sa premieša a môže sa nanášať súvisle po okraji, v strede 2-3 krát terčíkovito formou koláčikov na polystyrénové izolačné dosky.