Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Den Braven Fx lepidlo na obklady a dlažby Quartz FX C2TE šedý 7kg

4.04  s DPH
Cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia vyhovujúce náročnejším podmienkam. Určené pre lepenie obkladov a dlažby, lepenie tepelne izolačných materiálov.

DenBraven Mamut flexibilné lepidlo C2TES2 20KG

22.94  s DPH
Vysoko deformovateľné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou spracovania vyhovujúce náročnejším podmienkam. Určené na lepenie obkladov a dlažby, lepenie tepelne izolačných materiálov a stierkovanie armovacej tkaniny.

Duvilax L-58 1kg – stavebné lepidlo na obklady

5.39  s DPH
Duvilax Stavebné lepidlo L58 1kg je univerzálne stavebné lepidlo vhodné na lepenie textilných a PVC podlahovín, linolea, marmolea, vinylazbestovej a mramorovej dlažby, keramických a polystyrénových obkladov a podhľadov a podobne. Uvedené materiály sa môžu lepiť na podklady z cementového poteru, na omietkoviny, drevovláknité a drevotrieskové dosky, na anhydritové a sadrové vyrovnávacie vrstvy a podobne.

Fest Mörtel žiaruvzdorná kachliarska malta 5kg

13.19  s DPH
Rýchlotuhnúca, jednozložková, žiaruvzdorná malta určená pre murovanie a lepenie žiaruvzdorných materiálov ako sú šamot, keramika (kachle), liaporové tvarovky a pod. do teplôt cca 1100°C.

Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu Super Flex C2TES1 šedý 25kg

11.39  s DPH
PopisHotová suchá zmes Flexi lepidlo na obklady a dlažbu SUPER FLEX C2TES1 je deformovateľná malta (S1) vysoko flexibilná – určená na lepenie keramických obkladov a dlažby z prírodného i umelého kameňa na omietku, betón, pórobetón a neomietnuté murivo. Na lepenie dlažby na podlahové vykurovanie a el.

KNAUF Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu biele 5kg

5.48  s DPH
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo bielej farby nezhoršuje vzhľad a jas obkladu, a používa sa tak na lepenie sklenených obkladov, dlažby, ozdobných prvkov, sklokeramiky, sklenených tvárnic, dosiek z prírodného a umelého kameňa, mramoru. Produkt je špeciálne určený pre lepenie dlaždíc a obkladov z prírodného bieleho kameňa, kde zamedzuje tvorbe šedého "zakalenia" povrchu.

Knauf Fliesenkleber N C1T Lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

2.98  s DPH
Cementové lepidlo Fliesenkleber N je určené pre použitie v interiéri. Hodí sa na lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb do hr.

MAPEI Adesilex P9 šedý C2TE 25kg

11.99  s DPH
Cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. Vhodné na lepenie všetkých typov obkladov a dlažieb.

MAPEI Keraflex Extra S1 šedý 25kg

23.10  s DPH
Spracovateľnosť zmesi: viac ako 8 hodín. Doba zavädnutia: cca 30 minút.

Mapei Mapetherm AR2 25kg

9.53  s DPH
Je určený na lepenie termoizolačných dosiek z polystyrénu a minerálnych vlákien a na realizáciu vyrovnávacej vrstvy, vystužené sieťovinou zo sklených vlákien na vnútorných a vonkajších stenách budov z:- cementových omietok- betónu- muriva z betónových a pórobetónových tvárnic- tehlového muriva- v podkrovných miestnostiachPo zmiešaní Mapethermu AR2 s vodou vznikne tmel týchto vlastností:- ľahké nanášanie a roztierateľnosť- vysoko tixotropné vlastnosti: môže byť nanášaný aj na zvislé povrchy bez nebezpečenstva schádzania termoizolačných dosiek po podklade- dokonalá priľnavosť ku všetkým materiálom bežne používaným v stavebníctve- vysychaniu bez znateľného zmršťovania. Výrobok spĺňa požiadavky smernice 2003/53 / CE.

Optimal lepidlo na zateplenie 25kg

6.69  s DPH
Určené je na lepenie a armovanie izolačných dosiek z polystyrénu na podklad zodpovedajúci kritériám ETAG 004/2000. PrípravaLepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23-0,27 l/kg zmesi, dokonale sa premieša a nechá sa odležať 5-10 minút.

Quartz FX C2TE šedý 25kg – lepidlo na obklady a dlažbu

9.19  s DPH
Lepidlo Quartz Flex šedé 25 kg je cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. Je určené pre lepenie obkladov a dlažby, taktiež na lepenie izolačných materiálov.

Šamotová múčka 2kg

2.19  s DPH
Šamotova múčka slúži s pridaním vodného skla Laro ako šamotová malta na vymazávanie a opravy výmuroviek, šamotových pecí, ako aj na opravu a omietanie krbov a iných tepelne namáhaných telies. Malta okrem dobrej priľnavosti a pevnosti má aj vysokú plasticitu, čím umožní opravenie prasklín vytvorených v malte sušením.

TS Excelquick C2FT 5kg – rýchlotuhnúce tenkovrstvé konštrukčné lepidlo

11.48  s DPH
Prvotriedne rýchlotuhnúce tenkovrstvé konštrukčné lepidlo. Vyznačuje sa zníženým sklzom a umožňuje lepenie aj ťažkých obkladových prvkov.

UNIVER BAU interiér-PLUS 25kg

4.72  s DPH
PoužitieUrčená je na spevňovanie povrchov a úpravu podláh stien, vyrovnanie menších nerovností, lepenie obkladov a dlažieb s nízkym zaťažením - keramických, betónových, kamenných a tehlových v interiéry. Upevňovanie armovacích prvkov a armovanie v interiéry.

UNIVER BAU lepiaca malta Quatroflex 25kg

5.92  s DPH
PoužitieUrčená je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností na lepenie obkladov a dlažieb, betónových, kamenných, tehlových, cementotrieskových, polystyrénových obkladových dosiek a dosiek z minerálnej vlny a uchytenie stavebných profilov.  PrípravaLepiaca malta sa dokonale zmieša s vodou cca 0,23-0,26 l/kg, nechá sa 8 min.

UNIVER BAU lepiaca malta Super elastik 25kg

10.31  s DPH
PoužitieUrčené je na lepenie dlažieb a obkladov na pôvodné zhodné podklady, na povrchy lesklé a leštené, podlahové kúrenie a zvlášť namáhané detaily vo vnútorných a vonkajších priestoroch. Lepenie na OSB dosky, veľkoformátové obklady a dlažby, lepenie extrudovaného polystyrénu.

UNIVER BAU lepidlo Obklad a dlažba 25kg

5.27  s DPH
C1T – normálne tuhnúca cementová malta so zníženým sklzomCharakteristika: Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca malta s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,7 mm.  Použitie :Určená  je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností, lepenie obkladov a dlažieb -keramických, betónových, kamennných, tehlových apod.

Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg

4.84  s DPH
Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg je tenkovrstvová murovacia malta M5. Suchá lepiaca malta je vyrábaná s využitím prírodných materiálov, cementu, kremčitých pieskov, prímesí a prísad s veľkosťou maximálneho zrna 0,35mm.

Univer Bau Top-flex 25kg

7.01  s DPH
Použitie: Používa sa na spevňovanie povrchovej úpravy podlahy a stien z keramických a belnínových obkladov, dlažieb a príslušných ukončovacích výrobkov vo vnútorných priestoroch, v namáhaných priestoroch.  Lepiaca malta sa dokonale premieša s vodou cca 0,22-0,24 l/kg, nechá sa 8 min.

UNIVER BAU zateplenie Uni 25kg

5.55  s DPH
Použitie: Určená je na lepenie a armovanie izolačných dosiek z polystyrénu na podklad zodpovedajúci kritériám ETAG 004/2000. Lepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23-0,27 l/kg zmesi, dokonale sa premieša a nechá sa odležať 5-10 minút.