Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Murexin Energy Brilliant akrylátová farba

48.86 120.42  s DPH
Farba na akrylátovej báze pre použitie v interiéri aj exteriéri. Farba žiarivých farieb odolná proti poveternostným vplyvom, dobre priepustná pre vodnú paru. Vhodná na všetky minerálne podklady a vrchné omietky, na staré a nové syntetické omietky a nátery. Faktor difúzneho odporu: μ= 110 až 140. Farby: podľa aktuálneho vzorkovníka farieb EUROPE. Spotreba: cca. 0,50 kg/m2 na jeden náter v závislosti od podkladu. Odporúčame 2 nátery.

Murexin Energy Clean silikátová farba

68.06 177.68  s DPH
Priamo na použitie pripravená farba so samočistiacim efektom na báze vysokokvalitných silikátov s veľmi veľkou paropriepustnosťou využívajúca najnovšie poznatky z oblasti nanotechnológií. Má výbornú prídržnosť na všetkých bežných minerálnych stavebných podkladoch, na silne alkalických podkladoch, silikátových omietkach a náteroch. Vhodná na natieranie prírodných, dýchajúcich podkladov v exteriéri a interiéri, novo omietnutých podkladov, ako aj podkladov pri rekonštrukciách. Vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom. Faktor difúzneho odporu: μ= 30 - 40.  Farby: podľa aktuálneho vzorkovníka farieb. Spotreba: cca. 0,50 kg/m2 na jeden náter v závislosti od podkladu. Odporúčame 2 nátery.

Murexin Energy Crystal silikátová farba

55.68 135.74  s DPH
Minerálna farba na silikátovej báze pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Zasychá bezpnutia a nevytvára filmovú vrstvu. Je vodoodpudivá, odolná proti poveternostným vplyvom, dobre priepustná pre vodnú paru. Faktor difúzneho odporu: μ= 40 až 60. Farby: podľa aktuálneho vzorkovníka farieb. Spotreba: cca. 0,50 kg/m2 na jeden náter v závislosti od podkladu. Odporúčame 2 nátery.

Murexin Energy Furioso silikónová farba

60.67 144.08  s DPH
Extrémne vodoodpudivý dekoračný a ochranný náter na silikónovej báze s veľmi dobrou priepustnosťou vodnej pary na všetky minerálne podklady a vrchné omietky, na staré a nové syntetické omietky a nátery. Faktor difúzneho odporu: μ= 80 až 120. Farby: podľa aktuálneho vzorkovníka farieb. Spotreba: cca. 0,50 kg/m2 na jeden náter v závislosti od podkladu. Odporúčame 2 nátery.