Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Injektážna emulzia Inject IM 55

21.34 85.75  s DPH
Emulzia určená na dodatočnú horizontálnu izoláciu muriva proti vzlínajúcej vlhkosti. Aplikuje sa pomocou kapilárnych knôtov KS10. Ideálna na injektáž starého tehlového muriva, muriva z pórobetónu, vápennopieskových tehál, pemzy, škvárového a kamenného muriva. Spotreba: cca 0,1kg/bm/1cm hrúbky steny, pri silne nasiakavom múre sa môže spotreba zvýšiť.

Injektážna sada Inject IS 48

196.87  s DPH
Sada na aplikáciu dodatočnej horizontálnej izolácie proti vzlínajúcej vlhkosti. Sada sa skladá z: 10 ks Injektážnej Emulzie Inject IM55 á 0,55 kg 10 ks Injetážnych lievikov SW30 (Sada neobsahuje kapilárne kôty KS)

Injektážny lievik Inject SW 30

8.31  s DPH
Opakovateľne použiteľný, plastový lievik na aplikáciu injektážnej emulzie Inject IM55.

Kapilárny knôt Inject KS

53.36  s DPH
Knôt na alikáciu Injektážnej emulzie Inject IM55.

Repol Adhézny mostík HS 1

36.51  s DPH
Adhézny mostík s vynikajúcou prilnavosťou pre vodorovné a zvislé oblasti použitia, je vhodný aj pri prácach nad hlavou. Spotreba: cca 1,5 - 3 kg suchej zmesi /m2/1 mm hrúbky vrstvy.

Repol Betónová kozmetika BK 05

35.88  s DPH
Rýchle tuhnúca oprávková a kozmetická malta, jemná, na opravu škvrnitých alebo poškodených betónových vrstiev a plôch prefabrikátov. Pre vnútorné a vonkajšie použitie. Max. hrúbka vrstvy: 2 mm. Spotreba: cca 1,4 kg/m2 na 1 mm vrstvu.

Repol Betónová stierka BS 05 G

32.46  s DPH
Hotová, šedáa, prášková, hydraulicky vytvrdzujúca oprávková hmota s minimálnym zmraštením, mrazu a poveternostným vplyvom odolná s dobrou priľnavosťou na vyrovnanie nerovonsti na betónových prefabrikátoch, dekoračných betónových plochách.  Spotreba: cca 1,5 kg/m2 na 1 mm vrstvu, max. hrúbka vrstvy: 3 mm plošné a 5 mm lokálne úpravy.

Repol Betónová stierka BS 10 W

33.69  s DPH
Hotová, biela, prášková, hydraulicky vytvrdzjúca oprávková hmota s minimálnym zmraštením, mrazu a poveternostným vplyvom odolná s dobrou priľnavosťou na vyrovnanie nerovností na betónových prefabrikátoch, dekoračných betónových plochách atď. Pre vnútorné a vonkajšie použitie na betón, murivo, omietku a ostatné minerálne podklady. Zmiešaním s Betónová stierka BS 05 G je možné dosiahnuť rôzne požadované stupne šedej pre sanované betónové plochy. Spotreba: cca 1,5 kg/m2 na 1 mm vrstvu, max. hrúbka vrstvy: 3 mm plošné a 5 mm lokálne úpravy.

Repol Epoxidová impregnácia EP 1

135.04  s DPH
Bezfarebná, 2-zložková epoxidová impregnácia s hĺbkovým účinkom, na impregnáciu a konečný náter na cementom viazaných podkladoch. Podklad môže byť aj mierne vlhký. Obsahuje rozpúšťadlá. Odolná voči chemikáliam,olejom, kyselinám a pohonným hmotám. Doporučené 1-3 nátery. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: cca 0,10 - 0,20 l/m2 pri 1 nátere.

Repol Hrubá sanačná malta SM 40

18.72  s DPH
Malta vytvrdzujúca s malým zmrštením. Na hrubé vrstvy a na reprofiláciu chybných miest vodorovne, zvisle a nad hlavou. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Trieda statickej relevantnosti R3. Pre hrúbku vrstiev od 10 - 40 mm. Spotreba: cca 2 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Jemná sanačná malta s vláknami

14.34  s DPH
Malta s obsahom umelých vlákien pre vysokú pevnosť a s malým zmrštením počas tuhnutia. Na hrubé vrstvy a na reprofiláciu chybných miest vodorovne, zvisle a nad hlavou. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Pre hrúbku vrstiev od 0,5 - 3 cm. Spotreba: cca 2 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Jemná sanačná malta SM 20

19.48  s DPH
Sanačná malta s vynikajúcou priľnavosťou k betónu. Nanáša sa ručne alebo strojovo na vodorovné plochy, zvislé plochy a plochy nad hlavou. Vhodná na opravy a reprofiláciu chybných miest na železobetónových konštrukciách. Trieda statickej relevantnosti R4. Hrúbka vrstvy 5 - 20 mm. Spotreba: cca 1,9 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Ľahká malta LM 20

19.98  s DPH
Sanačná malta s vynikajúcou priľnavosťou k betónu. Nanáša sa ručne, alebo strojovo na zvislé plochy a plochy nad hlavou. Vhodná na opravy a reprofiláciu chybných miest na železobetónových konštrukciách. Hrúbka vrstvy 5 - 80 mm. Trieda statickej relevantnosti R3. Spotreba: cca 1,7 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Ochrana výstuže BS 7

14.90  s DPH
1-zložkový základný náter proti korózii a adhézne premostenie na báze cementovosyntetickej živice. Jednoduché spracovanie s výbornou priľnavosťou na oceľ a betón. Vysoká schopnosť tesnenia proti vode a chloridom. Spotreba: cca 0,2 kg/bm výstuže pri dvoch náteroch.

Repol Oprávková malta RM 04

31.70  s DPH
Malta vytvrdzujúca bez zmrštenia. Určená na hrubé vrstvy a na reprofiláciu vodorovných chybných miest. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Pre hrúbku vrstvy od 1,5 do 5 cm. Spotreba: cca 2,0 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.