Zobrazených 1–32 z 37 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézna emulzia HE 20

11.84 175.98  s DPH
Univerzálna, zušľachťujúca hmota na báze alkáliam odolných polymérov bez obsahu zmäkčovadiel. Výrazne zlepšuje priľnavosť materiálov, obmedzuje vznik napätí pri tuhnutí a tvrdnutí betónových a maltových zmesí, lebo zvyšuje ich pružnosť, znižuje nasiakavosť a zlepšuje spracovateľnosť cementom viazaných hmôt. V interiéri a exteriéri na zhotovenie adhézneho povlaku, ako zušľachťujúca prísada do mált a betónov a ako adhézny mostík pod vyrovnávacie hmoty. Spotreba: ako adhézny mostík: cca 0,15 kg/m2 (predvlhčený, očistený podklad, následné vrstvy aplikovať systémom mokrý do mokrého)                ako zušľachťujúca prísada do mált: 20% zámesovej vody                ako zušľachťujúca prísada do poterov od hrúbky 15 mm: 40% zámesovej vody.

Austrofaser PP 12 mm

14.93  s DPH
Polypropylénové vlákno vyrábané podľa normy kvality ISO 9001. Vylepšuje všetky vlastnosti betónov a minerálne viazaných stavebných látok. Vlákna sa rozdeľujú priestorovo a rovnomerne v celej betónovej a poterovej vrstve. Znižuje riziko tvorby mikrotrhlín. Spotreba: cca 0,75 kg/m3.

Betónová impregnácia TE 18

446.28  s DPH
Na použitie pripravený, 1-zložkový, transparentný, impregnačný prostriedok s obsahom rozpúšťadiel s veľmi dobrou odolnosťou proti alkaliam na báze oligomérneho siloxanu. V závislosti na kvalite a nasiakavosti podkladu vytvára hydrofóbny, vodu a olej odpudzujúci povrch bez mokrého efektu, ktorý sa ľahšie čistí. Vytvrdnutá impregnačná vrstva na povrchu podlahy je paropriepustná a odolná UV žiareniu. Vhodný pre impregnáciu minerálnych povrchov, ako sú betón, cementový poter, minerálne tekuté hmoty, atď.   Spotreba: 0,05 - 0,1 kg/m² podľa nasiakavosti podkladu

Fixovací cement

19.85 45.87  s DPH
Rýchlotuhnúci cement vyznačujúci sa minimálnym zmršťovaním po zatvrdnutí. Je ideálny pre rýchle montáže - zatvrdne behom niekoľkých minút. Na predĺženie času spracovania je možné fixovací cement miešať s kremičitým pieskom a použiť na všetky upevňovacie a montážne práce. Vhodný aj na použitie vo vonkajšom a mokrom prostredí (bez chloridov) na utesnenie presakujúcich miest a prieniku vody. Spotreba: 1kg prášku postačí na 0,7 l malty.

Impregnácia podlahy a stien IG 03

31.57 140.10  s DPH
Minerálna impregnácia na impregnovanie betónových podláh a iných betónových a minerálnych podkladov, podláh a stien. Dobre viaže prach, spevňuje povrch, čím zvyšuje mechanickú odolnosť. Bezfarebná. Spotreba: cca 0,3 kg/m2.

Injektážna emulzia Inject IM 55

21.34 85.75  s DPH
Emulzia určená na dodatočnú horizontálnu izoláciu muriva proti vzlínajúcej vlhkosti. Aplikuje sa pomocou kapilárnych knôtov KS10. Ideálna na injektáž starého tehlového muriva, muriva z pórobetónu, vápennopieskových tehál, pemzy, škvárového a kamenného muriva. Spotreba: cca 0,1kg/bm/1cm hrúbky steny, pri silne nasiakavom múre sa môže spotreba zvýšiť.

Injektážna sada Inject IS 48

196.87  s DPH
Sada na aplikáciu dodatočnej horizontálnej izolácie proti vzlínajúcej vlhkosti. Sada sa skladá z: 10 ks Injektážnej Emulzie Inject IM55 á 0,55 kg 10 ks Injetážnych lievikov SW30 (Sada neobsahuje kapilárne kôty KS)

Injektážny lievik Inject SW 30

8.31  s DPH
Opakovateľne použiteľný, plastový lievik na aplikáciu injektážnej emulzie Inject IM55.

Kapilárny knôt Inject KS

53.36  s DPH
Knôt na alikáciu Injektážnej emulzie Inject IM55.

Lítiová impregnácia LI 12

509.94  s DPH
Na použitie pripravená, matná, jednozložková, transparentná impregnácia bez obsahu rozpúšťadiel s veľmi dobrou odolnosťou voči alkáliamna  lítium-silikátovej báze. Pre použitie v interiéri aj exteriéri na impregnáciu a zvýšenie povrchovej pevnosti minerálnych povrchov, ako sú betón, cementový poter, minerálne nivelačné hmoty, atď. Naimpregnovaná povrchová vrstva je paropriepustná a odolná proti UV žiareniu.   Spotreba: 0,05 - 0,1 kg/m² podľa nasiakavosti

Nivelačná hmota Express FME 45

36.68  s DPH
Prášková, umelými živicami zušľachtená, samonivelačná hmota, hydraulicky vytvrdzujúca s malým pnutím. V interiéri a exteriéri na zhotovenie rovinných podláh v hrúbke vrstvy 10 mm až  45 mm v jednom pracovnom kroku, pred pokladaním podlahových krytín rôzneho druhu. Na báze bieleho cementu s extrémne vysokou počiatočnou pevnosťou (po 24 hod. > 45 N/mm2). Spracovateľná v tekutej a stierkovateľnej konzistencii. Trieda: C70/F10   Spotreba: cca 2,0 kg/m2 /1mm hrúbky vrstvy  

Nivelačná hmota FMA 30

27.39  s DPH
Samonivelačná, cementová, mrazuvzdorná nivelačná hmota s vysokou pevnosťou. Vhodná pre zhotovenie rovinných podkladov a spádovaných podláh do 3% vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Pre hrúbku vrstvy 5 - 30 mm. Zatriedenie podľa STN EN 13813: C20, F6 Spotreba: cca 1,6 kg/m2/1mm hrúbky vrstvy  

Nivelačná hmota Industrie FMI 50

43.98  s DPH
Cementová, vysokokvalitná, nivelačná hmota špeciálne vyvinutá pre vysoké zaťaženie v exteriéri a interiéri. Je ideálne pre vytvorenie podláh v priemyselných prevádzkach, skladoch, garážach, pivniciach. Vytvára bezprašný povrch, dodatočné pečatenie nie je nevyhnutné. Min. hrúbka vrstvy v 3mm, max. hrúbka vrstvy v jednom pracovnom kroku 50 mm. Zatriedenie podľa STN EN 13813: C30, F10 Spotreba: cca 1,7 kg/m2/1mm hrúbky vrstvy

Ochrana betónu a malty proti mrazu FS 10

7.31 52.41  s DPH
Tekutá prísada do betónov a mált bez obsahu chloridov zvyšujúca hydratačné teplo a urýchľujúca tuhnutie a tvrdnutie zmesi, čo vedie k podstatne rýchlejšiemu dosiahnutiu min. hodnoty pevnosti v tlaku zmesi cca 5 N/mm2, ktorá už zaisťuje odolnosť voči mrazu. V interiéri a exteriéri pre železobetón, predpätý betón, transportbetón atď., tiež pre cementové a vápenocementové murovacie malty. Pri dodržaní ostatných bežných normových opatrení umožňuje betonárske a murovacie práce do teploty -9°C.  Spotreba: 1% hmotnosti cementu, cca 3 kg/m3 betónu.

Ochrana proti odparovaniu LF 3

105.78 558.00  s DPH
Bezrozpúšťadlový, striekaním nanášateľný, rýchlo účinný náter s vysokou odolnosťou proti predčasnému odparovaniu vody. Vhodný do ineriéru aj exteriéru, na dodatočnú ochranu čerstvo vyrobených betónov a mált pred rýchlym vysúšaním vetrom a slnkom. Spotreba: 0,15 - 0,20 kg/m2.

Podlahové tvrdidlo BH 100

21.35  s DPH
Minerálna posypová zmes na zhotovenie integrovaných nášľapných vrstiev pre oteruvzdorné betónové podlahy a potery, ktoré sú vystavené vysokému mechanickému zaťaženiu.   Spotreba: cca 4 - 6 kg/m2. Balenie: 30 kg

Podlahové tvrdidlo BH 400

31.70  s DPH
Posypová zmes na báze kremičitých karbidov na zhotovenie oteruvzdorných a olejuvzdorných priemyselných podláh v dielňach, garážach, skladoch a výrobných priestoroch. Spotreba: cca 4 - 6 kg/m2. Balenie: 30 kg

Repol Adhézny mostík HS 1

36.51  s DPH
Adhézny mostík s vynikajúcou prilnavosťou pre vodorovné a zvislé oblasti použitia, je vhodný aj pri prácach nad hlavou. Spotreba: cca 1,5 - 3 kg suchej zmesi /m2/1 mm hrúbky vrstvy.

Repol Betónová kozmetika BK 05

35.88  s DPH
Rýchle tuhnúca oprávková a kozmetická malta, jemná, na opravu škvrnitých alebo poškodených betónových vrstiev a plôch prefabrikátov. Pre vnútorné a vonkajšie použitie. Max. hrúbka vrstvy: 2 mm. Spotreba: cca 1,4 kg/m2 na 1 mm vrstvu.

Repol Betónová stierka BS 05 G

32.46  s DPH
Hotová, šedáa, prášková, hydraulicky vytvrdzujúca oprávková hmota s minimálnym zmraštením, mrazu a poveternostným vplyvom odolná s dobrou priľnavosťou na vyrovnanie nerovonsti na betónových prefabrikátoch, dekoračných betónových plochách.  Spotreba: cca 1,5 kg/m2 na 1 mm vrstvu, max. hrúbka vrstvy: 3 mm plošné a 5 mm lokálne úpravy.

Repol Betónová stierka BS 10 W

33.69  s DPH
Hotová, biela, prášková, hydraulicky vytvrdzjúca oprávková hmota s minimálnym zmraštením, mrazu a poveternostným vplyvom odolná s dobrou priľnavosťou na vyrovnanie nerovností na betónových prefabrikátoch, dekoračných betónových plochách atď. Pre vnútorné a vonkajšie použitie na betón, murivo, omietku a ostatné minerálne podklady. Zmiešaním s Betónová stierka BS 05 G je možné dosiahnuť rôzne požadované stupne šedej pre sanované betónové plochy. Spotreba: cca 1,5 kg/m2 na 1 mm vrstvu, max. hrúbka vrstvy: 3 mm plošné a 5 mm lokálne úpravy.

Repol Epoxidová impregnácia EP 1

135.04  s DPH
Bezfarebná, 2-zložková epoxidová impregnácia s hĺbkovým účinkom, na impregnáciu a konečný náter na cementom viazaných podkladoch. Podklad môže byť aj mierne vlhký. Obsahuje rozpúšťadlá. Odolná voči chemikáliam,olejom, kyselinám a pohonným hmotám. Doporučené 1-3 nátery. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: cca 0,10 - 0,20 l/m2 pri 1 nátere.

Repol Hrubá sanačná malta SM 40

18.72  s DPH
Malta vytvrdzujúca s malým zmrštením. Na hrubé vrstvy a na reprofiláciu chybných miest vodorovne, zvisle a nad hlavou. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Trieda statickej relevantnosti R3. Pre hrúbku vrstiev od 10 - 40 mm. Spotreba: cca 2 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Jemná sanačná malta s vláknami

14.34  s DPH
Malta s obsahom umelých vlákien pre vysokú pevnosť a s malým zmrštením počas tuhnutia. Na hrubé vrstvy a na reprofiláciu chybných miest vodorovne, zvisle a nad hlavou. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Pre hrúbku vrstiev od 0,5 - 3 cm. Spotreba: cca 2 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Jemná sanačná malta SM 20

19.48  s DPH
Sanačná malta s vynikajúcou priľnavosťou k betónu. Nanáša sa ručne alebo strojovo na vodorovné plochy, zvislé plochy a plochy nad hlavou. Vhodná na opravy a reprofiláciu chybných miest na železobetónových konštrukciách. Trieda statickej relevantnosti R4. Hrúbka vrstvy 5 - 20 mm. Spotreba: cca 1,9 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Ľahká malta LM 20

19.98  s DPH
Sanačná malta s vynikajúcou priľnavosťou k betónu. Nanáša sa ručne, alebo strojovo na zvislé plochy a plochy nad hlavou. Vhodná na opravy a reprofiláciu chybných miest na železobetónových konštrukciách. Hrúbka vrstvy 5 - 80 mm. Trieda statickej relevantnosti R3. Spotreba: cca 1,7 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Ochrana výstuže BS 7

14.90  s DPH
1-zložkový základný náter proti korózii a adhézne premostenie na báze cementovosyntetickej živice. Jednoduché spracovanie s výbornou priľnavosťou na oceľ a betón. Vysoká schopnosť tesnenia proti vode a chloridom. Spotreba: cca 0,2 kg/bm výstuže pri dvoch náteroch.

Repol Oprávková malta RM 04

31.70  s DPH
Malta vytvrdzujúca bez zmrštenia. Určená na hrubé vrstvy a na reprofiláciu vodorovných chybných miest. Spracovanie ručne aj strojovo, mokrým alebo suchým procesom striekania. Maximálna zrnitosť 4 mm. Pre hrúbku vrstvy od 1,5 do 5 cm. Spotreba: cca 2,0 kg suchej zmesi na liter zabudovanej malty.

Repol Silikónová impregnácia S 4 – Anti grafity

16.97 268.95  s DPH
Prostriedok na impregnáciu fasád s extrémnou odolnosťou voči plesniam, riasam a machu. Jednozložkový, paropriepustný na báze oligomerného siloxanu s obsahom rozpúšťadiel. Na pohľadový betón, prírodný kameň, škridlu a pod. Zamedzuje škodám spôsobeným vnikaním vlhkosti do muriva. Spotreba: cca 2-3 m2/l podľa podkladu.

Repol Zálievková malta VM 30

17.96  s DPH
Hotová, rýchlotuhnúca, reoplastická, zmrašťovanie kompenzujúca zálievková malta s vysokou mechanickou pevnosťou na dokonalé zaliatie kotevných otvorov strojov a zariadení v interiéri aj exteriéri, v miestach, kde dochádza k opakovaným teplotným výkyvom. Pre vrstvy malty od 4 mm do 150mm, lokálne do 300mm. Spotreba: cca 2,0 kg/m2/1mm.

Repol Zálievková malta VM 40

23.58  s DPH
Hotová, zmraštenie kompenzujúca, objem zväčšujúca, zálievková malta s rýchlym nábehom pevností a veľkou konečnou pevnosťou. Má výbornú prídržnosť k betónu a železobetónu, spĺňa podmienky normy EN 1504-3 (trieda R4) a EN 1504-6! Vhodná pre použitie v exteriéri a interiéri s odolnosťou proti mrazu a posypovým soliam. Vhodná na zalievanie kotiev, stĺpov, pätiek. Pre hrúbky od 8mm do 150mm, lokálne do 300mm. Spotreba: cca 2,0 kg/m2/1mm.  

Repol Zálievková malta VS 10

17.96  s DPH
Univerzálna, počasiu a mrazom odolná zálievková malta. Vyniká výbornou tekutosťou, preto je obzvlášť vhodná na vypĺňanie malých dier, ako napr. pri výrobe prefabrikátov a pri zalievaní malých nerovností, dier alebo kotiev. Má veľmi rýchly nábeh pevnosti, a po vytvrdnutí veľmi vysokú pevnosť v tlaku. Je rýchlotuhnúca, ďalšie montážne práce sú možné po cca 60 min. Tuhne bez pnutia, prasklín a zmien objemu, má výbornú priľnavosť k podkladu. Neobsahuje chloridy, nespôsobuje koróziu oceľových častí. Max. hrúbka 10 cm. Spotreba: cca 2,0 kg/m2/1mm.