Zobrazených 1–32 z 196 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Alpa Dent ústny dezodorant 30ml

2.39  s DPH
Svieži dych zaručuje extrakt mäty piepornej a eukalyptu, ktoré priaznivo pôsobia na sliznicu ústnej dutiny. Je určený na dezodoráciu ústnej dutinyPre osvieženie ústnej dutiny, kedykoľvek potrebujete Použitie: Prípravok sa používa podľa potreby.

Banat dino junior soft zubná kefka pre deti

1.17  s DPH
Mäkká zubná kefka pre deti od 2 do 5 rokov. Špeciálna zubná kefka na spoločné čistenie mliečnych aj druhých zúbkov.

Banat Flip-Flap detská zubná kefka soft

1.18  s DPH
BANAT MINNO mäkká zubná kefka pre deti od 5 rokov. Špeciálna detská kefka na spoločné čistenie mliečnych i druhých zubov.

Banat minno detská zubná kefka mäkká

1.17  s DPH
Zahaľte sa do čistého hodvábu. So sprchovacím Gelom Dove Silk Glow a Objavte Zmyselný pocit pri sprchovaní! .

Batman ústna voda od 6rokov

6.69  s DPH
Ústna voda bez alkoholu s jahodovou príchuťou pre deti od 6 rokov. Vďaka obsiahnutému fluoridu pomáha spevniť zubnú sklovinu a slúži ako ochrana proti zubnému kazu.

Batman zubná pasta Mint 75ml

2.89  s DPH
Detská zubná pasta s mentolovou príchuťou s obrázkom Batmana s obsahom fluoridu pre zvýšenie pevnosti zubnej skloviny a ako prevencia proti zubnému kazu. .

Beauty Formulas Active Tučniak zubná kefka pre deti 3-6 rokov 2ks/mix farieb

1.99  s DPH
Beauty Formulas detská zubná kefka 3+ v tvare tučniaka (2kusy v balení). Unikátny inovatívny dizajn kefky je určený pre deti vo veku 3 a viac rokov.

Beverly Hills Black zubná pasta 100ml

6.37  s DPH
Vycerí zuby a ukážte žiarivý úsmev, z ktorého pôjde každý do kolien. Bieliaca zubná pasta od Beverly Hills Formula dodá vašim zubom tú správnu iskru.

Beverly hills Formula perfect white/black zubná pasta sensitive 130g

6.37  s DPH
Zubná pasta Beverly Hills je ideálna pre každého, ktorého zuby sú príliš citlivé na teplo, chlad, sladkosť, kyslosť a čistenie. Bola špeciálne navrhnutá s kombináciou rozpúšťacích činidiel a prísad proti zubnému kameňu, ktoré chránia vaše zuby pred škvrnami.

Beverly Hills zubná pasta Formula Perfect White 100ml

6.48  s DPH
Zubná pasta Beverly Hills Formula Perfect White odstráni z vašich zubov nevzhľadné povrchovej zafarbenie. Fluoridy sa zároveň postarajú o to, aby bola sklovina chránená pred zubným kazom.

Biela perla ZP 75ml Intenzívne bielenie

8.49  s DPH
Prinavráťte svojim zubom prirodzenú belosť s enzymaticko-oxidačnou zubnou pastou biela perla intenzívne bielenie. Využíva kombináciu prírodného enzýmu a oxidačného bielenia pre odstránenie povrchového, ale i hlbšieho zafarbenia zubnej skloviny.

Biela perla ZP 75ml Sensitive

6.49  s DPH
Zubná pasta bieliaca, enzymatická určená na použitie pre osoby s citlivými zubami.   .

Biomed zubná pasta charcoal 100g

3.63  s DPH
Organická zubná pasta BIOMED CHARCOAL obsahuje 3 Typy uhlia: bambusové, aktívne čierne uhlie a drevené uhlie, ktoré efektívne čistia zubnú zuby, odstraňujú zubný povlak a bielia zubnú sklovinu. Kalcium hydroxyapatit posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu.

Biomed zubná pasta Sensitive 99% Natural 100g

3.63  s DPH
Organická zubná pasta BIOMED SENSITIVE s extraktom z jadier červeného hrozna chráni zuby pred vznikom zubného kazu a podporuje zdravie ďasien. Kalcium hydroxyapatit a L-Arginín posilňujú, obnovujú zubnú sklovinu a znižujú jej citlivosť.

Biomed zubná pasta SuperWhite 99% Natural 100g

3.63  s DPH
Organická bieliaca zubná pasta BIOMED SUPERWHITE s kokosovým olejom a prírodným papaínom pre jemné bielenie citlivých zubov. Vychutnajte si úplnú harmóniu s prírodou! 98% zložiek prírodného pôvodu.

Bione Cosmetics Bio Dentamint Ústna voda cannabis 500ml

4.70  s DPH
Ústne vody DENTAMINT potláčajú prítomnosť a rozvoj mikroorganizmov a tým pôsobia proti parodontitíde a zubnému kazu . Neutralizujú kyslé pH v ústach , zaručujú voňajúci dych a dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti v ústach .

Bione Cosmetics Bio Dentamint Ústna voda med + propolis 500ml

4.70  s DPH
Ústne vody DENTAMINT potláčajú prítomnosť a rozvoj mikroorganizmov a tým pôsobia proti parodontitíde a zubnému kazu . Neutralizujú kyslé pH v ústach , zaručujú voňajúci dych a dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti v ústach .

Bione Cosmetics Bio Dentamint ústná voda mentol 500ml

4.70  s DPH
Ústne vody DENTAMINT potláčajú prítomnosť a rozvoj mikroorganizmov a tým pôsobí proti parodontitíde a zubnému kazu. Neutralizujú kyslé pH v ústach, zaručujú voňajúce dych a dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti v ústach.

Bione Cosmetics Bio Dentamint Ústna voda rakytník 500ml

4.70  s DPH
Ústne vody DENTAMINT potláčajú prítomnosť a rozvoj mikroorganizmov a tým pôsobia proti parodontitíde a zubnému kazu . • Neutralizujú kyslé pH v ústach , zaručujú voňajúci dych a dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti v ústach.

Blend a Dent krém na protézy Original 47g

5.47  s DPH
Blend a dent  je fixačný krém na zubné náhrady so silnou fixáciou. Poskytuje zubnej náhrade stabilitu po celý deň, pritom ju ale môžete kedykoľvek ľahko vybrať.

Blend-a-dent fixačný krém na zubnú náhradu Neutral Extra Stark 47g

5.03  s DPH
Krém napomáha upevňovať zubnú náhradu v dutine ústnej. Fixačný krém Blend-a-dent zabezpečuje:extra silné držanie protézyochranu sliznice pred mechanickým poškodením,komfort pri nosení.

Charcoal bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlím 100 ml + zubná kefka

4.20  s DPH
Zubná pasta Xpel s obsahom aktívneho uhlia, ktoré má antibakteriálne vlastnosti, zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu z úst a odstraňuje škvrny spôsobené čajom, kávou, červeným vínom atď. Zanecháva ústa svieži a čistá po celý deň.

Colgate Advanced White Charcoal zubná pasta 75 ml

2.38  s DPH
Zubná pasta Colgate Advanced White Charcoal pomáha vďaka obsiahnutej zložke aktívneho čierneho uhlia obnoviť belosť zubov. Účinne bojuje proti pigmentácii a škvrnám na zuboch spôsobenými pitím kávy či čaju.

Colgate Max White And Protect zubná pasta s bieliacim účinkom 75ml

3.89  s DPH
Nová zubná pasta Colgate® Max White & Protect bieli povrch zubov, obnovuje a chráni zubnú sklovinu s pomocou 3 aktívnych minerálov. Jeho klinicky overená technológia využíva pokročilé čistiace kryštáliky na efektívne odstránenie povrchových škvŕn, zatiaľ čo ochranné soli a posilňujúce minerály pomáhajú navrátiť zubom stratený vápnik.

COLGATE Max White Expert 75ml

5.95  s DPH
COLGATE Max White Expert White, zubná pasta s bieliacim účinkom obsahuje peroxid vodíka, ktorá čistí nielen povrch zubov, ale aj ich vnútorné zafarbenie. .

Colgate Natural Extracts Charcoal + White zubná pasta 75 ml

2.51  s DPH
Zubná pasta Colgate Natural Extracts Charcoal + White je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom.

Colgate Natural Fruit 3-5 rokov, zubná pasta 50ml

1.69  s DPH
posilňuje zubnú sklovinuchráni zuby pred zubným kazompríjemná chuť pre detiColgate zubná pasta Smiles prispieva k ochrane ústnej dutiny a zubnej skloviny pre silné rastúce zuby. Naviac má príjemnú chuť a je najvhodnejší pre deti od 3-5 rokov.

Colgate Naturals Coconut & Ginger zubná pasta 75ml

2.59  s DPH
Túžite po neodolateľnom úsmeve? Vyskúšajte zubnú pastu na citlivé zuby s univerzálnym efektom COLGATE Naturals Coconut & Ginger. Jej zloženie obsahuje účinné prírodné extrakty z kokosu a zázvoru a ďalej minerály pre čistý, svieži a zdravý úsmev.

Colgate Plax Herbal Fresh ústna voda bez alkoholu 500ml

5.38  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Herbal Fresh obsahuje výťažky z čaju a citrónu s osviežujúcou, príjemnou chuťou bez pocitu pálenia. Poskytuje 24/7 ochranu pred zápachom z úst*.

Colgate Plax Multi Protection Soft Mint 500ml

5.46  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Multi Protection Soft Mint pre kompletnú starostlivosť s jemnou príchuťou bez alkoholu. .

Colgate Propolis zubná pasta 100ml

1.44  s DPH
COLGATE Propolis pochádza z prírody. Hnedá látka zbieraná včelami z rastlín vylučujúcich živicové látky.