Zobrazených 1–32 z 40 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ARIEL All in 1 Power Touch Of Lenor Color Freshness pracie kapsuly 33PD

10.99  s DPH
Dokonalé výsledky prania a dlhotrvajúca svieža vôňa! Gélové pracie kapsuly od značky Ariel All in 1 Power Touch of Lenor Color Freshness vďaka viackomorovému dizajnu oddeľujú tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a zachovávajú žiarivé farby vašej bielizne.

Ariel Color & Style Prací prášok na farebnú bielizeň 1,35kg / 18 praní

7.14  s DPH
Vynikajúce odstraňovanie škvŕn už počas prvého prania, Odstraňuje aj škvrny od potu, Prací prášok sa rýchlo rozpúšťa a nezanecháva zvyšky na oblečení, Na vašom oblečení zachová sýte farby, Pomáha odstraňovať zaschnuté škvrny, Zmierňuje priľnavosť nečistôt a škvŕn, aby sa neusadzovali na bielizni, Žiarivé výsledky prania už pri 30 °C, Ariel je k dispozícii aj ako tekutý prací prostriedok a gélové kapsuly. .

Ariel Color prací prášok 45PD 3,375kg

13.99  s DPH
Vynikajúce odstraňovanie škvŕn už počas prvého prania. Odstraňuje aj škvrny od potu.

Ariel Color prací prášok 63PD 4,7kg

20.99  s DPH
Hľadáte prací prášok, ktorý urobí bielizeň čistou a dodá jej sviežosť? Tento prací prášok využijete na farebnú bielizeň. Čo sa zloženia prostriedku týka, je ARIEL Color navrhnutý ako univerzálny prostriedok.

Ariel Mountain Spring Prací prášok 1,35kg / 18 praní

7.14  s DPH
Ariel Mountain Spring prací prášok 18 dávok 1,35 kg. Prací prostriedok Ariel Mountain Spring obsahuje zmäkčujúci prísady a je vhodný na biele a svetlé prádlo.

Ariel Prací prášok AquaPuder + Ultra OXI Effect, 38PD

10.45  s DPH
prášok na pranie Ariel AquaPuder OXI Extra Hygienesila OXI odstraňuje aj odolné a zaschnuté škvrnys unikátnou technológiou AquaPuderobnovuje belosť, dodáva nádherný vzhľad a vôňu čistotyžiarivé výsledky prania bielej bielizne už pri 30 °C Dokonalé výsledky prania a dlhotrvajúco sýte farby bielizne! Prací prášok od značky Ariel AquaPuder + Ultra OXI Effect s pridaným odstraňovačom škvŕn a penou navyše zaistí intenzívnejšie čistenie. Zároveň sa postará o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a rozjasnenie vašej bielizne.

Ariel prášok 2.85KG/38PD Lenor Unstoppables

10.49  s DPH
Nielenže odstraňuje odolné škvrny tým, že perie do hĺbky vlákien, ale predchádza aj ich opätovnému usadzovaniu a dodáva bielizni nádherný vzhľad a vôňu Lenor Unstoppables, ktorá Vás bude sprevádzať počas celého dňa. Je účinný už pri 20 °C, takže ak chcete to pravé pre svoju bielizeň, siahnite po pracom prostriedku Ariel.

Ariel prášok 3.975KG/53PD Ultra Oxi

20.99  s DPH
Keď vaše oblečenie dobre vyzerá a dobre vonia, cítite sa dobre aj vy. Na začiatok však potrebujete čo najlepšie vyprať svoje oblečenie.

Ariel prášok 45PD Montain Spring

13.99  s DPH
Prací prostriedok Ariel Mountain Spring obsahuje zmäkčujúce prísady a je vhodný na biele a svetlé prádlo. Dodáva vašej bielizni sviežosť a hebkosť.

Ariel Profesional Color 140 PD

32.24  s DPH
Prášok na pranie Ariel Professional Color je profesionálny prací prostriedok so špeciálnym zložením, ktoré zaručuje 5-hviezdičkový výsledok prania v rámci profesionálneho použitia: vynikajúce odstraňovanie škvŕn, dôkladné čistenie, dokonalá belosť, úžasná sviežosť a účinnosť pri nízkej teplote. .

Ariel Professional Práškový Prací Prostriedok Regular 10,5kg

31.91  s DPH
Prášok na pranie Ariel Professional Regular je profesionálny prací prostriedok so špeciálnym zložením, ktoré zaručuje 5-hviezdičkový výsledok prania v rámci profesionálneho použitia: vynikajúce odstraňovanie škvŕn, dôkladné čistenie, dokonalá belosť, úžasná sviežosť a účinnosť pri nízkej teplote. .

Batole prací prášok 2,4kg + Aviváž

7.61  s DPH
Znížená dráždivosť voči citlivej pokožkeVyvážené zloženie zaručuje vysokú praciu účinnosť. Obsahuje enzýmy, ktoré napomáhajú uvoľňovaniu škvŕn škrobového a bielkovinového charakteru – škvrny od trávy, krvi, dojčenskej stravy, kakaa, omáčok a inéNie je určený pre pranie vlny a prírodného hodvábuOptimálnu účinnosť zaručuje použitie aviváže Batoľa-Dermatologicky testované.

Bonux 6000g/80PD 3v1 White/Ice Fresh

11.79  s DPH
- na 80 pracích dávok- odstraňuje škvrny- zachováva oblečeniu jeho belosť- obsahuje zložku zabraňujúcu usadzovaniu vodného kameňa .

Bonux Magnolia 3v1 prací prostriedok 6kg / 80 praní

11.79  s DPH
Nový prací prášok Bonux Magnólia 3in1 pre jemnosť a sviežu dlhotrvajúcu vôňu vašej bielizne, ktorá vydrží od rána až do večera. Obsahuje nové aktívne častice pre dokonalejšie pranie a zložku zabraňujúcu usadzovaniu vodného kameňa.

Ezel prací prostriedok ručné pranie farebné a biele prádlo 1kg

2.19  s DPH
Prací prostriedok s účinným zložením na odstraňovanie škvŕn. Vaše prádlo bude krásne čisté, žiarivé a prevoňané jemnou kvetinovou vôňou.

Ezel Premium Automat prací prostriedok na biele prádlo 3kg

4.49  s DPH
Prací prostriedok s účinným zložením na odstraňovanie škvŕn. Vaše prádlo bude krásne čisté, žiarivé a prevoňané jemnou vôňou orgovánu.

Ezel Premium Automat prací prostriedok na čierne prádlo 1.5kg

2.39  s DPH
Prací prostriedok s účinným zložením na pranie čierneho prádla s ochranou farieb. Vaše prádlo bude čisté a dlhodobo prevoňané jemnou vôňou.

Lanza Color Fresh & Clean prací prostriedok na farebnú bielizeň 90PD 6,3kg

9.99  s DPH
Prací prášok na farebnú bielizeň LANZA Fresh & Clean Color zabezpečí vašej bielizni nielen čistotu a sviežosť, ale aj nádherne žiarivé farby. Lanza vašu farebnú bielizeň perfektne vyperie, a to vďaka svojmu inovovanému zloženiu.

Lanza Expert 7,5kg/100PD color

14.52  s DPH
LANZA Expert Color prací prášok na farebné oblečenie dokonale vyperie, odstráni nečistoty - aj tie najodolnejšie škvrny a zanechá Vaše prádlo dokonale čisté a svieže. LANZA Expert Color prací prášok na farebné oblečenie 7,5kg = 100 praníNa odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn pridajte do vášho prania Vanish.

Lovela prací prášok hypoalergénny 5kg

12.90  s DPH
Ekonomické 5 kg balenie pracieho prášku Lovela na bielu bielizeň. Prací prášok Lovela je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o dojčenskú a detskú bielizeň.

Lovela prací prášok hypoalergénny color 5kg

13.49  s DPH
Výhodné 5 kg balenie pracieho prášku Lovela na farebnú bielizeň. Prací prášok Lovela je špeciálne vyvinutý na starostlivosť o dojčenskú a detskú bielizeň.

Monteráček Prací prostriedok na mastnú špinu 500g

3.29  s DPH
MONTERÁČEK PRACÍ PROSTRIEDOK NA MASTNÚ ŠPINU - prací prostriedok rozpúšťa a odstraňuje mastnú špinu z tkanin už pri teplote do 60°C.  Perie bez vyvárky montérky, pracovné plášte, utierky a iné látky znečistené tukmi a olejmi.

Persil Color prací prášok, 45PD, 2,925kg

11.09  s DPH
Persil prášok s technológiou Deep Clean Technology obsahuje starostlivo vybrané účinné látky, ktoré odstránia najodolnejšie škvrny. Vnikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie škvrny, aby sa dosiahli vynikajúce výsledky pri umývaní.

Persil Deep Clean, Prací prášok na pranie, 2,925kg, 45PD

11.09  s DPH
Hľadáte prací prášok, ktorý vaše oblečenie zbaví zašlých škvŕn? PERSIL Prací prášok je vhodný ako univerzálny prostriedok. S týmto pracím práškom vyperiete úplne čokoľvek, pretože obsahuje zložky na farebnú, bielu a ďalšiu bielizeň.

Persil PowerCaps Expert 56PD

14.99  s DPH
Kapsule na pranie Persil Power Caps s technológiou Deep Clean obsahujú jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek, ktoré pôsobia proti odolným škvrnám. Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najmenšie molekuly špiny pre dokonalý výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil prací prášok Deep Clean Color 18PD, 1,17kg

5.21  s DPH
Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Výborne sa rozpúšťa a na tkaninách preto nezanecháva nežiaduce stopy.

Persil prášok Sensitive, 45PD 2,925kg

11.09  s DPH
Príprava a použitiePerte farebnú a bielu bielizeň oddelene. Nepoužívajte na hodvábne a vlnené textílie.

Q Power prací prášok na monterky 600g

1.55  s DPH
Kvalitne odstráni mastnotu a špinu. Prací prostriedok pre pranie a námačanie.

SAVO prací prášok na bielu bielizeň bez chlóru 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte svoju bielu bielizeň zažiariť čistotou. S pracím práškom Savo na bielu bielizeň oživíte všetko svoje biele oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

SAVO prací prášok na farebnú aj bielu bielizeň 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte svoju bielizeň zažiariť čistotou. S univerzálnym pracím práškom Savo na bielu aj farebnú bielizeň oživíte všetko svoje oblečenie a vtlačíte mu späť punc novoty.

SAVO prací prášok na farebnú bielizeň bez chlóru 3,5kg / 50 praní

11.09  s DPH
Zbavte sa odolných škvŕn a nechajte všetky farby svojej bielizne zažiariť. S pracím práškom Savo na farebnú bielizeň oživíte všetko svoje farebné oblečenie a vtlačte mu späť punc novoty.

SAVO prací prostriedok universal, 70PD

13.79  s DPH
Prášok na pranie Savo Bez chlóru - na farebné aj biele oblečenie. hygiena + čistotašetrne a účinne odstráni škvrny na oblečenípre hygienicky čistú bielizeň a skvelé výsledkobsah: 4,9 kg = 70 pracích dávok Univerzálny prací prášok Savo bez chlóru si účinne poradí aj s odolnými škvrnami na farebnej aj bielej bielizni a navyše pomáha odstraňovať baktérie.