Zobrazených 1–32 z 39 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ariel All In 1 Pods + Complete Fiber Protection gélové kapsuly na pranie 13PD

6.68  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Pods + Complete Fiber Protection majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel All-in-1 Touch of Lenor Unstoppables, Gelové tablety, 12ks

6.99  s DPH
Vlastnosti produktu:Čistí a odstraňuje škvrnyRozjasňujeDlhotrvajúca sviežosť s vôňou Lenor UnstoppablesVynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20°CVýnimočná čistota v jednej gélovej kapsule na pranieJednoduché používanie: Netreba dávkovať ani nalievaťAriel Lenor Unstoppables je dostupný aj ak prací prášokZloženie:> 30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% Mydlo, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, Enzýmy, optické zjasňovače, Parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. UpozornenieSpôsobuje vážne poškodenie očí.

ARIEL Color gélové pracie kapsuly 3v1 14ks

6.99  s DPH
Kapsuly na pranie – so sviežou vôňou na farebné prádlo. Zabudnite na dnes už nekomfortné odmeriavanie klasického prášku.

Ariel gelové tablety 13ks color

6.99  s DPH
Ariel Allin1 poskytuje mimoriadnu čistiacu silu iba v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel Allin1 PODS Color majú jedinečný viackomorový tvar, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú mimoriadne koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel gelové tablety 13ks Mountain Spring

6.99  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Mountain Spring majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel gelové tablety 13KS Sensitive

6.99  s DPH
Zachováva hebkosť oblečenia, ktoré najviac prichádza do kontaktu s citlivou pokožkou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vložte do bubna práčky najprv kapsulu Ariel a potom oblečenie.

Ariel gelové tablety 13ks Touch of Lenor color fresh

6.99  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Touch of Lenor Color fresh majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel gelové tablety 30KS Active Deo fresh

11.49  s DPH
gélové kapsuly na pranie od značky Ariel All in 1 Power Pods + Active Deo Freshs technológiou ochrany pred zápachomjednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievaťdlhotrvajúca svieža vôňa a rozjasnenie bieliznevynikajúce výsledky už pri teplote vody 20 °C .

Ariel gelové tablety 30ks Color&Style

10.49  s DPH
gélové kapsuly na pranie Ariel All In 1 Power Pods Color & Style + Complete Fiber Protections komplexnou ochranou vlákien - ochrana farieb, ochrana pred žmolkami a natiahnutímčistí, odstraňuje škvrny, rozjasňuje a dodáva sviežu vôňuvynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20 °Cjednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievať .

Ariel gelové tablety 30KS Extra Clean

11.49  s DPH
gélové kapsuly na pranie od Ariel All in 1 Pods + Extra Clean Powerdodatočná sila na odstraňovanie škvŕn pre extra hygienuodstraňovanie škvŕn už od prvého praniajednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievaťdodáva oblečeniu nádherný vzhľad a vôňu čistoty .

Ariel gelové tablety 41KS Color&Style

17.99  s DPH
Chráni vaše bielizeň pred stratou farby a tvaru a perfektne odstráni škvrny ktorej pri prvom praní. .

Ariel gelové tablety 46ks Extra clean

20.99  s DPH
Gélové kapsuly na pranie od Ariel All in 1 Pods + Extra Clean Powerdodatočná sila na odstraňovanie škvŕn pre extra hygienuodstraňovanie škvŕn už od prvého praniajednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievaťdodáva oblečeniu nádherný vzhľad a vôňu čistoty .

Ariel gelové tablety 52KS Mountain Spring

20.99  s DPH
Popis produktugélové kapsuly na pranie od značky Ariel All in 1 Pods Mountain Springvýhodné balenie - XXL Pack (52 pracích dávok)vynikajúce odstraňovanie škvŕn už po prvom pranídodávajú oblečeniu nádherný vzhľad a vôňu čistotyjednoduché používanie: netreba dávkovať ani nalievať .

Ariel gelové tablety 60KS Extra Clean

24.99  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Extra clean majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel gelové tablety 66ks Color

24.99  s DPH
Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré urobia bielizeň čistou a dodajú jej sviežosť? ARIEL Color 66 ks sú špeciálne navrhnuté ako univerzálny prostriedok. S týmito kapsulami na pranie môžete prať akékoľvek oblečenie, pretože sú ich súčasťou zložky na rôzne materiály bielizne.

Ariel gelové tablety 66ks Mountain Spring

24.99  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Mountain Spring majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

Ariel gelové tablety Active Deo fresh, 12ks

6.99  s DPH
Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré dokážu vaše oblečenie zbaviť nečistôt a osviežia ho? ARIEL Active 12 ks sú určené na športové oblečenie. Vďaka ich vlastnostiam s nimi budete môcť prať aj športové oblečenie.

Ariel Pracie kapsuly All in 1 Color & Style+Complete Fiber Protection, 12PD

6.69  s DPH
gélové kapsuly na pranie Ariel All In 1 Power Pods Color & Style + Complete Fiber Protectionochrana farieb, ochrana pred žmolkami a roztiahnutímčistí, odstraňuje škvrny, rozjasňuje a dodáva sviežu vôňupomáha chrániť farby aj po 50 praniachvynikajúce výsledky prania aj pri teplote vody 20 °C Dokonalé výsledky prania, dlhotrvajúca vôňa a ochrana vašej bielizne! Gélové pracie kapsuly Ariel All in 1 Power Color & Style + Complete Fiber Protection vďaka viackomorovému dizajnu oddeľujú tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a rozjasnenie vašej bielizne.

Ariel Pracie kapsuly All in 1 Pods Color&Style, 46PD

20.99  s DPH
pre čistú bielizeň so sviežou vôňouodstraňuje škvrny, rozjasňujeúčinný už od 20 °Cchráni vlákna pre stratou farby, žmolkovaním, natiahnutím Vyperte svoju bielizeň s profesionálnymi výsledkami s Ariel All In 1 Pods + Complete Fiber Protection. Jeho čistiaca sila je účinná už pri 20 °C.

Ariel Pracie kapsuly All in 1 Power Color, 52PD

20.99  s DPH
gélové kapsuly na pranie od značky Ariel All in 1 Power Pods Colorúčinne odstraňujú škvrny z bieliznepomáhajú zachovať sýte farby a chránia textíliejednoduché použitie - netreba dávkovaťskvelé výsledky prania už pri teplote vody 20 °C Dokonalé výsledky prania a dlhotrvajúco sýte farby bielizne! Gélové pracie kapsuly od značky Ariel All in 1 Power Color vďaka viackomorovému dizajnu oddeľujú tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a zachovávajú stálosť a sýtosť farieb vašej bielizne.

Ariel Pracie kapsuly Mountain Spring, 14PD

6.99  s DPH
Viackomorový dizajn gélových kapsúl na pranie Ariel Mountain Spring oddeľuje tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a udržanie stálosti a sýtosti farieb.

LENOR 3v1 spring awakening kapsule na pranie 47 ks

22.40  s DPH
Gélové kapsuly LENOR vôňa jarných kvetov 3 v 1 s príjemnou vôňou jarných kvetov, prírodného pačuli a bieleho cédra sa vhodia priamo do zadnej časti bubna práčky, kde sa pri praní úplne rozpustia a z vašej bielizne skvele odstránia všetky nečistoty a škvrny. Vypraná bielizeň je krásna na pohľad i jemná na dotyk.

Lenor Amethyst & Floral Bouquet Tablety na pranie 13PD

6.25  s DPH
Gélové kapsule – perú, osviežujú, zmäkčujú, chránia farby, starajú sa o vláknaObal sa pri kontakte s vodou rozpustí a uvoľní účinné látkyPoužitie je veľmi jednoduché, nie je potrebné nič odmeriavaťBielizeň bude čistá a voňaváMysteriózny koktjel vôní – ametyst, bergamont, frézie a jazmín .

Lenor Color Gold Orchid Pracie kapsuly 44PD

20.38  s DPH
gélové kapsuly na pranie od značky Lenor All in 1 Pods Color Gold Orchidvyčistí oblečenie do hĺbky s dokonalým výsledkoms vôňou vanilky a s tónmi mimózy, medu, ruže a krémovej broskyneochrana a zjemnenie vlákien a fariebvýhodné balenie - XL Pack 44 praníGélové pracie kapsuly Lenor All in 1 Pods Color s vôňou Gold Orchid nesmú chýbať v žiadnej domácnosti! Pracie kapsuly s 5 účinkami – čistia, osviežujú, zmäkčujú bielizeň, chránia farby a ošetrujú vlákna. Pracie kapsuly Lenor All in 1 Pods Color vyčistia vaše oblečenie do hĺbky s dokonalým výsledkom a zanechajú dlhotrvajúcu vôňu vanilky s tónmi mimózy, medu, ruže a krémovej broskyne.

Lenor Spring gélové kapsule 13PD

6.49  s DPH
Kapsule na pranie Lenor s vylepšeným zložením perú dôkladne a výsledkom je žiarivo čisté prádloS vôňou jarných kvetov a prírodnými tónmi pačuli a bieleho cédraObsahujú technológiu vôňa aktivované dotykom, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu sviežu vôňuS technológiou zaisťujúce hebkosť a ochranu vlákienOchrana proti šednutiu bielizneZloženie: > 30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15%, Mydlo, <5% Neiónové Povrchovo Aktívne, Látky, fosfonáty, polykarboxyláty, Enzýmy, Optické Zosvetľovače, Parfumy, Alpha-Isomethyl, Ionone, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool .

Lenor tablety Gold Orchid 13PD

6.49  s DPH
Vyskúšajte kapsule na pranie Lenor 3v1 pre neodolateľný zážitok:1. Perú.

Persil disc Regular, 28PD

10.45  s DPH
Persil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil discs 11PD levander

5.49  s DPH
Gélové kapsuly na pranie Persil Discs 4v1 Deep Clean Plus Lavender Freshnes. vysoko účinná štvorkomorová technológiaodstraňujú škvrny, dlhodobo prevoňajú bielizeňrozjasňujú farby a starajú sa o textilné vláknatechnológia Deep Clean Plus preniká hlboko do vlákien Pracie kapsuly Persil Discs 4v1 Deep Clean Plus Active Fresh zaistia skvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotách.

Persil Discs Regular Box 4v1, pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
vhodný na bielu a stálofarebnú bielizeň a pre všetky typy práčiekúčinný už od 20 °Cpreniká do hĺbky vlákienpre žiarivú bielizeňPersil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil Duo-Caps Lavender Color kapsuly na pranie s vôňou levandule 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.