Zobrazených 1–32 z 38 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ariel All In 1 Pods + Complete Fiber Protection gélové kapsuly na pranie 13PD

6.68  s DPH
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Pods + Complete Fiber Protection majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu.

ARIEL Color gélové pracie kapsuly 3v1 14ks

6.99  s DPH
Kapsuly na pranie – so sviežou vôňou na farebné prádlo. Zabudnite na dnes už nekomfortné odmeriavanie klasického prášku.

Ariel gelové tablety 12ks Extra Clean

6.99  s DPH
Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré dokážu vaše oblečenie zbaviť nečistôt a osviežia ho? ARIEL Extra Clean 12 ks sú navrhnuté ako univerzálny prostriedok. S týmito kapsulami na pranie môžete prať čo chcete, pretože obsahujú účinné zložky na všetky materiály bielizne.

Ariel gelové tablety 66ks Color

24.99  s DPH
Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré urobia bielizeň čistou a dodajú jej sviežosť? ARIEL Color 66 ks sú špeciálne navrhnuté ako univerzálny prostriedok. S týmito kapsulami na pranie môžete prať akékoľvek oblečenie, pretože sú ich súčasťou zložky na rôzne materiály bielizne.

Ariel Mountain Spring gélové kapsuly 33PD

10.99  s DPH
Prináša účinné pranie, odstraňovanie škvŕn a rozjasňovanie vášho oblečenia. Plastový obal kapsule sa vo vode úplne rozpustí už pri 30° C a uvoľní silný účinný gél, ktorý je 3× koncetrovanější v porovnaní s bežným tekutým Arielom.

Ariel Pracie kapsuly Mountain Spring, 14PD

6.99  s DPH
Viackomorový dizajn gélových kapsúl na pranie Ariel Mountain Spring oddeľuje tri zložky až do momentu prania. Tie sa starajú o čistotu, odstránenie celého radu škvŕn a udržanie stálosti a sýtosti farieb.

ARIEL Touch of Lenor gélové kapsuly na pranie 3v1 14ks

6.99  s DPH
Kapsule na pranie poskytujú 3x koncentrovaný účinok prania - pranie, odstraňovanie škvŕn a rozjasňovanie praného prádla už od 30°C. Na bielu aj farebnú bielizeň s voňou .

Lenor Amethyst & Floral Bouquet Tablety na pranie 13PD

6.25  s DPH
Gélové kapsule – perú, osviežujú, zmäkčujú, chránia farby, starajú sa o vláknaObal sa pri kontakte s vodou rozpustí a uvoľní účinné látkyPoužitie je veľmi jednoduché, nie je potrebné nič odmeriavaťBielizeň bude čistá a voňaváMysteriózny koktjel vôní – ametyst, bergamont, frézie a jazmín .

LOVELA Gélové kapsuly na pranie 12ks

6.99  s DPH
Lovela gélové kapsule obsahujú tekutý prací prostriedok so špeciálnym zložením určený pre deti už od narodenia a pre osoby s extra citlivou pokožkou a trpiaci alergiami. Balenie obsahuje 12 kapsúl .

Persil disc Regular, 28PD

10.45  s DPH
Persil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil Discs Color 28 praní, 700g

10.45  s DPH
Marketing produktuKoncentrovaný prací prostriedok na farebnú bielizeň pre všetky typy práčok. Príprava a použitiePre množstvo bielizne> 4,5 kg alebo veľmi znečistenú bielizeň použite 2 kapsule.

PERSIL Discs Color 4v1 Deep Clean pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok Persil Discs Colorskvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotáchpre odstránenie škvŕn a žiarivú farbu bieliznejedinečná kombinácia aktívnych látok poskytuje kompletné riešenie pre vašu bielizeňPracie kapsuly Discs Color 4v1 Deep Clean zaistia skvelé výsledky pracieho procesu už pri nízkych teplotách. Technológia 360° Deep Clean s unikátnym spojením účinných látok sa postará o dokonalý vzhľad vašej bielizne.

Persil Discs Regular Box 4v1, pracie kapsuly 11PD

5.49  s DPH
vhodný na bielu a stálofarebnú bielizeň a pre všetky typy práčiekúčinný už od 20 °Cpreniká do hĺbky vlákienpre žiarivú bielizeňPersil Discs 4 in 1 sa postará o čistotu vašej bielej a stálofarebnej bielizne. Preniká hlboko do tkaniny a uvoľní aj tie najodolnejšie nečistoty.

Persil Duo-Caps Lavender Color kapsuly na pranie s vôňou levandule 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Duo-Caps Lavender Color sú špeciálne vyvinuté kapsuly s dlhotrvajúcou vôňou levandule pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

PERSIL Duo-Caps Regular 36ks/36 praní- pracie kapsuly

10.99  s DPH
Pracie kapsuly Persil Duo-Caps predstavujú účinnú kombináciu tekutého odstraňovača škvŕn a zložiek pre žiarivo bielu a dokonale čistú bielizeň. Odstraňovač škvŕn pôsobí dokonca aj **na tie najodolnejšie škvrny.