Zobrazených 1–32 z 52 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ariel Color Tekutý Prací Prostriedok 1,3l, 20PD

6.89  s DPH
Tento tekutý prací prostriedok Ariel s aplikačným uzáverom vynikajúco odstraňuje škvrny už počas prvého prania a je ideálny na farebnú bielizeň. Aplikačný uzáver s pružnými lamelami a vrúbkovanou plochou umožňuje presne dávkovať prací prostriedok a ešte pred praním ho naniesť na škvrny, rozotrieť ho a pomôcť tak škvrny odstrániť.

Ariel Mountain Spring Tekutý Prací Prostriedok 1300ml

6.89  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel s aplikačným uzáverom vynikajúco odstraňuje škvrny už počas prvého prania. Aplikačný uzáver s pružnými lamelami a vrúbkovanou plochou vám umožňuje presne dávkovať prací prostriedok a ešte pred praním ho naniesť na škvrny, rozotrieť ho a pomôcť tak škvrny odstrániť.

Ariel Prací gél Mountain Spring, 48PD

14.06  s DPH
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Ariel Mountain Spring .

Ariel Sensitive Tekutý Prací Prostriedok 1,3l

6.45  s DPH
vynikajúco odstraňuje škvrny už počas prvého prania a je ideálny na jemnú bielizeň. Aplikačný uzáver s pružnými lamelami a vrúbkovanou plochou umožňuje presne dávkovať prací prostriedok a ešte pred praním ho naniesť na škvrny, rozotrieť ho a pomôcť tak škvrny odstrániť.

Ariel tekutý prací gél 48PD Color

14.29  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Color skvele odstraňuje škvrny už pri prvom praní. Aj keď je Ariel účinný na škvrny, k bielizni je veľmi šetrný a udržuje žiarivosť jeho farieb.

Ariel Touch Of Lenor Color Tekutý Prací Prostriedok 2,64l, 48PD

14.29  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch of Lenor Color vynikajúco odstraňuje škvrny už po prvom praní. Napriek tomu, že Ariel intenzívne pôsobí na škvrny, je jemný k tkanine a zachováva žiarivosť farieb.

Ariel Touch of Lenor prací gél 4,55l 70 praní

19.21  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch of Lenor s aplikačným uzáverom bude váš skvelý pomocník pri odstraňovaní škvŕn už pri prvom praní. Obsahuje sviežu vôňu Lenora, ktorá zaistí nielen dostatočnú sviežosť a čistotu, ale aj dokonalé odstránenie nečistôt.

Coccolino Care prací gel Black 2,4l

10.71  s DPH
Nový špeciálny tekutý prací prípravok COCCOLINO Care Čierna a tmavá bielizeň účinne perie, stará sa o vašu bielizeň a chráni vaše oblečenie. Vďaka unikátnej technológii Care Serum prenikne hlboko do vlákien oblečenia, kde pomáha posilniť ich štruktúru a navráti im pôvodnú pružnosť, takže sa textília menej krčí, a uľahčuje jej žehlenie.

Lenor Gold Orchid Gél na pranie 18PD

6.44  s DPH
Je navyše prevoňaný vábivým dotykom vzácne vanilky, ktorá utišuje rozjatrené emócie a upokojuje myseľ. Snúbi sa s mimózou, akordy medové ruže a krémových broskýň.

Perle gél na pranie black – tmavá bielizeň 5,65l / 94 praní

5.03  s DPH
Prací gél Perle Color je určený pre pranie farebného oblečenia, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb.

Perle gél na pranie color 5,65l

5.61  s DPH
Prací gél Perle Univerzal je určený pre pranie všetkých typov tkanín, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb a tvar oblečenia.

Perle prací gél levanduľa 5,65l

5.03  s DPH
Prací gél Perle Lavender Color je určený pre pranie všetkých typov tkanín, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb a tvar oblečenia.

Persil Color Odor Neutralization prací gél 2,25l/45 pracích dávok

11.09  s DPH
Persil Premium gel vďaka svojej zosilnenej receptúre nastavuje nový rozmer čistoty. Obsahuje správne vybranú kombináciu odstraňovačov škvŕn a zjasňovačov na zaistenie ešte účinnejšieho odstraňovania škvŕn a novú vôňu, ktorá zaistí čerstvosť vašej bielizne do 4 týždňov.

Persil Duo-Caps Color 36 praní, 828g

10.99  s DPH
Persil Duo-Caps prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.

Persil Duo-Caps Color prací gél na farebnú bielizeň 14ks

5.17  s DPH
Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps sú špeciálne vyvinuté kapsuly na farebnú bielizeň pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri vašom praní bez najmenšej námahy. Inovatívna receptúra ??s dvojkomorovou technológiou kombinuje Persil Duo-Caps aktívny odstraňovač škvŕn aj proti tým najodolnejším škvrnám s Persil rozjasňovačom pre žiarivú čistotu v jedinej dvojitej kapsule.

Persil Expert Color koncentrovaný prací prostriedok 20 praní / 1460ml

5.39  s DPH
Persil Color ColdZyme s nemeckou technológiou je perfektné riešenie pre vaše farebné oblečenie - dokonalá čistota a žiarivosťuž od 20 °C v modernej gélovej forme. Nový Persil ColdZyme s nemeckou technológiou odstráni škvrny ešte účinnejšie a to už od 20 °C.

Persil expert gél universal 20 pracích dávok

5.39  s DPH
Gélová alternatíva pre žiarivo biele oblečeniePersil s nemeckou technológiou je univerzálnym riešením pre perfektnú čistotu a žiarivé farby vášho oblečenia už od 20 °C aj v modernej gélovej forme. Šetrnejší k vášmu oblečeniu!Nižšie teploty ponechávajú farby žiarivé a vlákna v nezmenenom tvare dlhší čas.

Persil gél Color Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Persil Odor Neutralization Color.

Persil gél Regular Odor Neutralization 18PD

5.21  s DPH
Unikátna technológia pre neutralizáciu zápachuÚčinné zloženie enzýmov a tenzidov pre perfektne čistú a sviežu bielizeňTechnológia 4v1: odstránenie škvŕn, zachovanie žiarivých farieb, dlhotrvajúca sviežosť a hĺbková ochrana vlákienDeep Clean zloženie preniká do hĺbky vlákien a tam odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrnyPre všetky druhy oblečenia: biele, bavlnu, syntetiku, športové oblečenie .

Persil Power-Gel prací gél na bielu bielizeň 5,11 l / 70 praní

15.90  s DPH
Vhodný pre všetky druhy práčok i na ručné pranie. Najnovšie receptúra ​​Persil ColdZyme s nemeckou technológiou s novou kombináciou enzýmov teraz prináša výsledky pri odstraňovaní škvŕn už od 20 ° C.

PERSIL prací gel 2.5l color

11.04  s DPH
PERSIL Color prací gél 50 praní 2. 5L O 40% koncentrovanejší v porovnaní s predchádzajúcim farebným gélom.

Persil Regular Deep Clean Odor prací gél 2,25l/45 pracích dávok

11.08  s DPH
Prací gél Persil Against Bad Bad Zápachy s jedinečnou technológiou neutralizácie zápachu zaisťujú perfektné výsledky prania a neutralizáciu nepríjemných zápachov. Inovatívna formulácia Persilu prenikne hlboko do vlákien, aby odstránila aj tie najtrvalejšie škvrny a neutralizuje pachy pre dokonalú čistotu a sviežosť vášho oblečenia.

Persil Regular, univerzálny prací gél na bielu a stálofarebnú bielizeň, 2,5l

11.00  s DPH
Koncentrovaný prací gél PERSIL Regular gél s tekutým odstraňovačom škvŕn predstavuje univerzálny prací prostriedok na bielu a stálofarebnú bielizeň, ktorý je vhodný na ručné pranie a pre všetky druhy práčok. Jeho veľkou prednosťou je nemecká technológia ColdZyme s unikátnou kombináciou enzýmov, ktorá účinne odstraňuje nečistoty pri nízkej teplote už od 20 °C.

PERSIL Sensitive gél prací prostriedok 20 pracích dávok

5.39  s DPH
Persil Sensitive prací gél je prispôsobený požiadavkám citlivej pokožky, a tak napomáha predchádzať podráždeniam kože. Vďaka jemnému zloženiu je vhodný aj na pranie bielizne alergikov a tých najmenších.

Persil Sensitive prací gél pre citlivú pokožku 50 praní

11.04  s DPH
Gél Expert Sensitive Gél je určený najmä pre ľudí s citlivou pokožkou a deti. Neobsahuje žiadne farbivá a je dermatologicky testovaný.

Persil Sensitive prací gél pre citlivú pokožku 5,11 l / 70 praní

15.90  s DPH
Koncentrovaný prací gél pre biele a stálofarebné prádlo PERSIL Sensitive Gél v sebe spája úžasnú prác silu na strane jednej, na strane druhej potom neuveriteľnú jemnosť. Ľahko odstráni aj odolné škvrny.

Perwoll Care & Repair 45 praní 2,7l

7.49  s DPH
Špeciálny prací prostriedok na oblečenie každodenného používania, ktorý obmedzuje žmolkanie a strapkanie vlákien. .

Perwoll Color & Fiber prací gél pre intenzívne farby, pevnosť a pružnosť vlákien 2,7l / 45 praní

7.49  s DPH
Vráťte svojej bielizni svieže farby a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll Color Renew Advanced Effect, ktorý sa účinne stará o farebnú zložku všetkých textílií.