Zobrazených 1–32 z 60 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ARIEL color prací gél 70 praní 4,55l

20.49  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel odstraňuje hlboko usadené škvrny už po prvom praní. Má vynikajúce čistiace účinky na farebnú bielizeň, zanecháva ju extra mäkkú a so sviežou vôňou alpského vánku.

Ariel gel 2.31L/42PD Extra Clean

10.49  s DPH
Ariel Extra clean vyníkajúco odstraňuje škvrny už po prvnom praní. Mimoriadna čistiaca sila, ktorá si poradí s celou škálou rôznych škvŕn vďaka svojim účinným zložkám.

ARIEL Mountain Spring prací gél 70 praní 4,55l

20.99  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel odstraňuje hlboko usadené škvrny už po prvom praní.  Má vynikajúce čistiace účinky na bielu bielizeň, zanecháva ju extra mäkkú a so sviežou vôňou alpského vánku.

Ariel Mountain Spring Tekutý Prací Prostriedok 1300ml

6.99  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel s aplikačným uzáverom vynikajúco odstraňuje škvrny už počas prvého prania. Aplikačný uzáver s pružnými lamelami a vrúbkovanou plochou vám umožňuje presne dávkovať prací prostriedok a ešte pred praním ho naniesť na škvrny, rozotrieť ho a pomôcť tak škvrny odstrániť.

Ariel Prací gél Mountain Spring, 48PD

14.06  s DPH
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Ariel Mountain Spring .

Ariel Prací gél Sensitive 18PD

6.99  s DPH
Hľadáte prací gél, ktorý urobí bielizeň čistú a dodá jej sviežosť? ARIEL Sensitive 0,990 l (18 praní) je určený na jemnú bielizeň a na detskú bielizeň. Perie šetrne, jeho použitie je bezpečné, vďaka tomu sa hodí na detskú bielizeň.

Ariel tekutý prací gél 48PD Color

14.29  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Color skvele odstraňuje škvrny už pri prvom praní. Aj keď je Ariel účinný na škvrny, k bielizni je veľmi šetrný a udržuje žiarivosť jeho farieb.

Ariel Touch Of Lenor Color Tekutý Prací Prostriedok 2,64l, 48PD

14.29  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch of Lenor Color vynikajúco odstraňuje škvrny už po prvom praní. Napriek tomu, že Ariel intenzívne pôsobí na škvrny, je jemný k tkanine a zachováva žiarivosť farieb.

Ariel Touch of Lenor prací gél 4,55l 70 praní

20.99  s DPH
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch of Lenor s aplikačným uzáverom bude váš skvelý pomocník pri odstraňovaní škvŕn už pri prvom praní. Obsahuje sviežu vôňu Lenora, ktorá zaistí nielen dostatočnú sviežosť a čistotu, ale aj dokonalé odstránenie nečistôt.

Bupi prací gél 1,5l

4.59  s DPH
Bupi BABY Sensitive je špeciálny tekutý prací prostriedok vyvinutý pre jemnú detskú pokožku a ľudí s citlivou pokožkou. Svojím šetrným zložením bez fosfátov, bielidiel a s jemným parfumom je vhodný na pranie bielizne detí i dospelých s veľmi citlivou pokožkou.

Chanteclair Muschio Bianco tekuté pracie mydlo 1000ml

3.59  s DPH
Tekuté mydlo pre ručné pranie Chante Clair SAPONE DA BUCATO MUSCHIO BIANCO s objemom 1000 ml na 18 pracích dávok s prírodnou vôňou bielej moruše. Používa sa na každodenné pranie v ruke alebo práčke pre všetky jemné a farebné odevy.

Coccolino Care gél 45PD čierne a tmavé oblečenie

7.99  s DPH
Dodržujte odporúčania na štítkoch odevov. Tmavé farby perte oddelene.

Coccolino Care gél 45PD farebné oblečenie

7.99  s DPH
Gél Coccolino Care odstráni z vášho oblečenia aj odolné škvrny a nečistoty. Vďaka špeciálnej receptúre s ošetrujúcim sérom sa stará o tkaniny pri každom praní a chráni ich pred budúcim poškodením.

Coccolino Care prací gel 60PD biele oblečenie

10.71  s DPH
Tekutý prací prípravok Coccolino Care White. unikátna technológia Care Sérum preniká hlboko do vlákientextília je menej krčivá a ľahšie sa žehlíprémiová starostlivosť rozžiari bielu farbu oblečeniapomáha posilniť štruktúru vlákien a navracia im pôvodnú pružnosť Tekutý prací gél na bielu bielizeň Coccolino Care White zaručí prémiovú starostlivosť o vašu bielizeň! S unikátnou technológiou Care Serum preniká do hĺbky vlákien bielizne, posilňuje ich štruktúru a zachováva ich pružnosť.

Coccolino Care prací gel 60PD farebné oblečenie

10.71  s DPH
Vďaka unikátnej technológii Care Serum prenikne hlboko do vlákien oblečenia, kde pomáha posilniť ich štruktúru a navráti im pôvodnú pružnosť, takže sa textílie menej krčia a uľahčuje ich žehlenie. Zloženie:5-15%: Aniónové povrchovo aktívne látky<5%: Enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, polykarboxyláty, mydlo, butylphenyl methylpropional, citronellol, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone .

Coccolino Care prací gel Black 2,4l

10.71  s DPH
Nový špeciálny tekutý prací prípravok COCCOLINO Care Čierna a tmavá bielizeň účinne perie, stará sa o vašu bielizeň a chráni vaše oblečenie. Vďaka unikátnej technológii Care Serum prenikne hlboko do vlákien oblečenia, kde pomáha posilniť ich štruktúru a navráti im pôvodnú pružnosť, takže sa textília menej krčí, a uľahčuje jej žehlenie.

Coccolino Care Vlna a hodváb tekutý prací prípravok 75PD, 3l

12.60  s DPH
Jedinečné Care Serum prenikne hlboko do vlákien oblečenia, kde pomáha zjemniť ich štruktúru a chrániť pôvodnú pružnosť. Špeciálna starostlivosť o citlivé tkaniny, vlnu a hodváb.

Lanza Expert Color prací gél 3,96l

8.85  s DPH
Prací gél Lanza Expert na farebnú bielizeň, 60 dávok v sebe spája tri zložky zaručujúce perfektnú čistotu a sviežosť vašej bielizne. Sila bio-enzýmov v kombinácii so silou pracieho prostriedku s mydlom dokonale vyperie vašu bielizeň a navyše ju zanechá príjemne prevoňanú.

Lenor Gold Orchid Gél na pranie 18PD

6.44  s DPH
Je navyše prevoňaný vábivým dotykom vzácne vanilky, ktorá utišuje rozjatrené emócie a upokojuje myseľ. Snúbi sa s mimózou, akordy medové ruže a krémových broskýň.

Lenor prací gél gold orchid color 67 pracích dávok

22.99  s DPH
Vyskúšajte tekutý prací prostriedok Lenor Gold Orchid pre dôkladné vypratie a nebeskú sviežosť Lenoru. Objavujte vôňu Gold Orchid inšpirovanú akordmi vzácnej orchidey majstrovsky zmiešanej s gurmánskymi tónmi vanilky zmyselne podčiarknutými tónmi ambry.

Lenor Spring Awakening prací gél 990ml

6.44  s DPH
Až budete zahalení do vône jarných kvetín s prírodnými tónmi pačuli a bieleho cédru, môžete sa tešiť na zážitok, ktorý vás nabije energiou a zdvihne vám náladu. Budete sa cítiť dokonale svieži a ako znovuzrodení.

Lenor Spring Awakening tekutý prací prostriedok 67 pracích dávok

19.35  s DPH
Lenor predstavuje prací gél Spring Awakening 2 v 1 ako záruku čistoty a vône pri praní vašej bielizne. Precízne vyperie špinu a zloženie obsahujúce špeciálne zložky zároveň zabráni šednutiu.

Lovela Baby tekutý prací gél Color 32PD

11.49  s DPH
prací gél na farebnú bielizeň od Lovela Babys nedráždivou, jemnou vôňouvhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožkuhypoalergénne zloženievhodné od prvého dňa života Lovela Prací gél na farebnú bielizeň vyniká svojím absolútne hypoalergénnym a kvalitným zložením, ktoré je vhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožku, ktorá si žiada tú najjemnejšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť. Lovela prací gél má nežnú vôňu, ktorá je výrazne jemnejšia ako u bežných pracích prostriedkov.

LOVELA Prací gél Color 4.5l

13.80  s DPH
prací gél na farebnú bielizeň od Lovela Babys nedráždivou, jemnou vôňouvhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožkuhypoalergénne zloženievhodné od prvého dňa životaLovela Prací gél na farebnú bielizeň vyniká svojím absolútne hypoalergénnym a kvalitným zložením, ktoré je vhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožku, ktorá si žiada tú najjemnejšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť. Lovela prací gél má nežnú vôňu, ktorá je výrazne jemnejšia ako u bežných pracích prostriedkov.

LOVELA Prací gél White 4.5l

13.80  s DPH
prací gél na bielu bielizeň od Lovela Babys nedráždivou, jemnou vôňouvhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožkuhypoalergénne zloženievhodné od prvého dňa životaLovela Baby Prací gél na bielu bielizeň vyniká svojím absolútne hypoalergénnym a kvalitným zložením, ktoré je vhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožku, ktorá si žiada tú najjemnejšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť. Lovela prací gél má nežnú vôňu, ktorá je výrazne jemnejšia ako u bežných pracích prostriedkov.

Perle gél na pranie black – tmavá bielizeň 5,65l / 94 praní

5.03  s DPH
Prací gél Perle Color je určený pre pranie farebného oblečenia, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb.

Perle gél na pranie Black 1,7l

2.59  s DPH
Periel colorl prací gél na bielizeň.  Dokonale vyperie vašu bielizeň, poradí si so škvrnami či zašednutým stopami po škvrnách a pritom chráni farby, ktoré si zachovajú svoju žiarivosť i po mnohých praniach.

Perle gél na pranie color 5,65l

5.61  s DPH
Prací gél Perle Univerzal je určený pre pranie všetkých typov tkanín, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb a tvar oblečenia.

Perle gél na pranie univerzálny 5,65l

5.03  s DPH
Dokonale vyperie vašu bielizeň, poradí si so škvrnami či zašednutým stopami po škvrnách a pritom chráni farby, ktoré si zachovajú svoju žiarivosť i po mnohých praniach. Silný prací prostriedok pre brilantný vzhľad plný jasných farieb.

Perle prací gél levanduľa 5,65l

5.49  s DPH
Prací gél Perle Lavender Color je určený pre pranie všetkých typov tkanín, ktoré zanecháva čisté a svieže. Zachováva žiarivosť farieb a tvar oblečenia.

Persil Color Expert Levanduľa 2.5l

11.19  s DPH
Persil Color Lavender Freshness ColdZyme s nemeckou technológiou dokonale odstráni aj tie najodolnejšie škvrnyuž od 20 °C, rozžiari farby vášho oblečenia a zároveň mu dodá dlhotrvajúcu sviežosť levandule. ÚČINNÝ UŽ OD 20 °CNový Persil ColdZyme s nemeckou technológiou odstráni škvrny ešte účinnejšie a to už od 20 °C.

Persil Duo-Caps Color 36 praní, 828g

10.99  s DPH
Persil Duo-Caps prací prostriedok s Deep Clean technológiou na farebnú bielizeň obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych látok, ktoré bojujú proti tým najodolnejším škvrnám. Prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najmenšie molekuly špiny pre bezchybný výsledok a žiarivo čisté oblečenie.