Zobrazených 1–32 z 58 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Calgon 3v1 Power prášok 10 praní 500g

3.99  s DPH
Bez použitia prípravku Calgon 3 v 1Vodný kameň, znečistenie a usadeniny z pracieho prípravku sa hromadia za bubnom, vo filtri a v potrubí. To môže spôsobiť nielen poruchu práčky, ale môže byť tiež zdrojom zápachov, ktoré bránia v dosahovaní dokonalých výsledkov u bielizne.

Calgon čistiace tablety do práčky 15ks

8.40  s DPH
Calgon poskytuje ochranu pred vodným kameňom a nečistotou už od 30 ˚C. Vodný kameň, nečistota a zvyšky pracích prostriedkov sa usadzujú v bubne, filtri a v rúrach.

Čikuli čistič 200ml

3.21  s DPH
Čikuli čistič 200 ml je benzínový čistič škvŕn na čistenie mastných, asfaltových a olejových škvŕn najmä z textílií, avšak aj ďalších materiálov (plasty, sklo, kovy, vytvrdené látky). .

Coccolino Frutti Rossi parfum bag – parfúmované vrecúška na bielizeň 3ks/bal.

4.09  s DPH
Vankúšiky zachovajú príjemne voňavú vypranú bielizeň uloženú v šatníku môžu sa vložiť medzi oblečenie v šuflíku, zavesiť v skrini, alebo aj vo vašom aute.                                        1 balenie obsahuje 3 vankúšiky .

Coccolino voňavé vankúšiky do šatníkov 3ks/bal.

3.99  s DPH
Coccolino vonné vrecúška  s vôňou kvetov a červených plodov - 3ksVonné vrecúška sú vhodné do šatníka, botníka na prevoňanie Vašich vecí. Budete veľmi príjemne prekvapení ako tieto obrúsky prevoňajú Vašu bielizeň.

DUHA farba na textil čierna č.17 15g

1.19  s DPH
Farba vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Jedno balenie ofarbí 300 g látky.

DUHA farba na textil žltá č.11 15g

1.19  s DPH
Farba vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Jedno balenie ofarbí 300 g látky.

Fine Bieliace obrúsky do práčky 12ks

1.39  s DPH
Bieliace obrúsky Fine White zabezpečia, že vaše oblečenie získa požadovanú belosť aj pri nízkych teplotách. Pred praním vložte obrúsok do bubna práčky medzi oblečenie.

Fine color magnet obrúsky pohlcujúce farbu antibakteriálne 12ks

1.39  s DPH
Počas prania vplyvom pracieho prostriedku a teplej vody niektoré odevy púšťajú farbu a spôsobujú prefarbenie ostatných odevov. Obrúsky zabezpečia, že môžete prať spolu odevy rôznej farby a zabránia ich zosiveniu a prefarbeniu.

Fresh drop Odstraňovač škvŕn 1l

2.57  s DPH
Fresh drop odstraňovač škvŕn 1l je určená pre biele aj farebné prádlo. Odstraňuje škvrny od kávy, čaju, vína, trávy či čokolády.

General Fresh bielidlo na textil 40g

0.49  s DPH
Mimoriadne efektívne bielidlo na tkaniny. Aktívne zloženie obnoví žiarivo biele tkaniny bez poškodenia.

HG čistiaci prípravok pre žiarivé biele záclony 500g

5.69  s DPH
Pôsobením prachu, kuchynských a nikotínových výparov sú záclony nevzhladné a šedivé.  HG čistiaci prípravok pre žiářivo biele záclony bez námahy odstránia tieto nečistoty, Vaše záclony nechajú žiarivo čisté a dajú im nádherne sviežu vônu.

Hlubna kryštalická sóda, 1kg

1.91  s DPH
prípravok na zmäkčenie vodyk namáčaniu veľmi znečistených odevov (montérky)pridaním k praciemu prášku pri praní v práčke zabraňuje tvorbe vodného kameňa a šetrí práčku. .

Iberia Protect utierky zachycujúce farby 15ks

3.19  s DPH
Na pranie bez nehôd! Zabraňuje nechcenému prenosu farieb. Vaše odevy budú mať aj po niekoľkých praniach pôvodnú farbu.

Jaso Comfort na škvrny sprej 290ml

4.49  s DPH
Odstraňuje rýchlo a dôkladne špinu a škvrny od ovocia a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy, čaju, kozmetických prípravkov a pod. Je vhodný na bielu i farebnú bielizeň, účinný už pri nízkych teplotách.

Jeleň mydlo jadrové 200g

1.49  s DPH
Tradičné jadrové mydlo s jeleňom, svojou kvalitou predčí mnohé moderné pracie prostriedky, a pritom je za dostupnú cenu. Je vysoko účinné na predpieranie škvŕn a navyše je šetrné k prírode i pokožke.

Jeleň mydlový prášok Color 60PD 3kg

9.49  s DPH
Mydlový prací prášok. Perie aj pri vysokých teplotách.

Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky 250 ml

4.99  s DPH
Tekutý čistič práčky Lanza Washing Machine Cleaner Express Fresh s objemom 250 ml vďaka unikátnemu zloženiu účinne čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prípravku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky.  Udržuje jej vnútornej časti hygienicky čisté a zaisťuje tak jej optimálnu prevádzku a dlhšiu životnosť.

Namo Prostriedok na namáčanie prádla 600 g

1.35  s DPH
Uľahčuje pranie, znižuje spotrebu pracích prostriedkov. Varianta balenia: 600g .

Obrúsky Colour Catcher Stop 20ks

5.81  s DPH
Pracie obrúsky K2R Colour CatcherNeradi triedite bielizeň, než ho dáte do práčky? Ak áno, potom vyskúšajte tieto revolučné obrúsky od firmy Henkel. Zachovajú žiarivú farbu vášho oblečenia a ochránia ho pred sfarbením.

Odstraňovač škvŕn tecchi oxy 500g

3.49  s DPH
Odstraňovač škvŕn je určený na prádlo. Odstraňuje škvrny od kávy, vína, ovocia, krvi a pod.

Odstraňovač škvŕn tecchi oxy white 500g

3.49  s DPH
Odstraňovač škvŕn je určený na biele prádlo. Odstraňuje škvrny od kávy, vína, ovocia, krvi a pod.

Prací prášok na záclony jaso 110g

1.29  s DPH
Prací prášok na záclony a stálofarebné textílie jaso odstraňuje sivý a žltý nádych. Je vhodný na pranie syntetických a bavlnených záclon a stálofarebných textílií v automatických práčkach.

Q-Power Odstraňovač škvŕn 1l

2.16  s DPH
Odstraňuje odolné škvrny a nečistotyneobsahuje chlórje šetrný k látkam a farbám .

Sanytol čistiaci prostridok proti roztočom – tkaniny, madrace, koberce 300ml

4.68  s DPH
Dezinfekčný prípravok SANYTOL proti roztočom vám zaistí hygienicky čistú domácnosť bez nepozvaných alergénov. Účinne odstraňuje 100 % roztočov a ploštíc z matracov, kobercov a tkanín, zabraňuje ich rozmnožovaniu a povrchy dezinfikuje.

Sanytol Dezinfekcia na bielizeň 500ml

3.29  s DPH
 Je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór ani zložky, ktoré by mohli poškodiť vlákno a farbu textílie. Možno použiť na pranie v práčke i pre ručné pranie i na dezinfekciu samotnej práčky.

Sanytol Dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450g

6.70  s DPH
Firma Sanytol sa na trhu prezentuje heslom Dezinfekcia novej generácie. V tomto prípade uvádza na trh dezinfekčný odstraňovač škvŕn, ktorý ničí 99,9 % mikróbov a účinne odstraňuje zaschnuté škvrny už pri teplote 20 °C.

Sanytol Dezodoračný a dezinfekčný prípravok, 500ml

3.50  s DPH
Sanytol dezodoračný a dezinfekčný prípravok odstraňuje 99,99% baktérií, plesní a vírusov bez chlóru. Mikróby prítomné v textilných tkaninách spôsobujú zápach a môžu zapríčiniť choroby alebo podráždenie pokožky.

Savo odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 900ml

6.99  s DPH
tekutý odstraňovač škvŕn na biele oblečenie od značky SAVOvyužíva kombináciu pracích účinných látok, optických zosvetľovačov a aktívneho kyslíkaúčinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a inéaplikácia priamo na škvrnu alebo pridať do praniaTekutý odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod.

Savo odstraňovač škvŕn prášok Uni 450g

6.99  s DPH
Univerzálny odstraňovač škvŕn na bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Savo odstraňovač škvŕn Uni 900ml

6.99  s DPH
Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.