Zobrazených 1–32 z 46 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Antical tabletová soľ 1,5kg

3.10  s DPH
Antical tabletovaná soľ určená proti tvorbe vodného kameňa v práčkach či umývačkách riadu.   .

Calgon 3v1 Power prášok 10 praní 500g

3.99  s DPH
Bez použitia prípravku Calgon 3 v 1Vodný kameň, znečistenie a usadeniny z pracieho prípravku sa hromadia za bubnom, vo filtri a v potrubí. To môže spôsobiť nielen poruchu práčky, ale môže byť tiež zdrojom zápachov, ktoré bránia v dosahovaní dokonalých výsledkov u bielizne.

Coccolino Frutti Rossi parfum bag – parfúmované vrecúška na bielizeň 3ks/bal.

4.09  s DPH
Vankúšiky zachovajú príjemne voňavú vypranú bielizeň uloženú v šatníku môžu sa vložiť medzi oblečenie v šuflíku, zavesiť v skrini, alebo aj vo vašom aute.                                        1 balenie obsahuje 3 vankúšiky .

Coccolino voňavé vankúšiky do šatníkov 3ks/bal.

3.99  s DPH
Coccolino vonné vrecúška  s vôňou kvetov a červených plodov - 3ksVonné vrecúška sú vhodné do šatníka, botníka na prevoňanie Vašich vecí. Budete veľmi príjemne prekvapení ako tieto obrúsky prevoňajú Vašu bielizeň.

DUHA farba na textil žltá č.11 15g

1.19  s DPH
Farba vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Jedno balenie ofarbí 300 g látky.

Fine color magnet obrúsky pohlcujúce farbu 20ks

2.29  s DPH
Počas prania vplyvom pracieho prostriedku a teplej vody niektoré odevy púšťajú farbu a spôsobujú prefarbenie ostatných odevov. Obrúsky zabezpečia, že môžete prať spolu odevy rôznej farby a zabránia ich zosiveniu a prefarbeniu.

Fine color magnet obrúsky pohlcujúce farbu antibakteriálne 12ks

1.39  s DPH
Počas prania vplyvom pracieho prostriedku a teplej vody niektoré odevy púšťajú farbu a spôsobujú prefarbenie ostatných odevov. Obrúsky zabezpečia, že môžete prať spolu odevy rôznej farby a zabránia ich zosiveniu a prefarbeniu.

General Fresh bielidlo na textil 40g

0.49  s DPH
Mimoriadne efektívne bielidlo na tkaniny. Aktívne zloženie obnoví žiarivo biele tkaniny bez poškodenia.

HG čistiaci prípravok pre žiarivé biele záclony 500g

5.69  s DPH
Pôsobením prachu, kuchynských a nikotínových výparov sú záclony nevzhladné a šedivé.  HG čistiaci prípravok pre žiářivo biele záclony bez námahy odstránia tieto nečistoty, Vaše záclony nechajú žiarivo čisté a dajú im nádherne sviežu vônu.

Hlubna kryštalická sóda, 1kg

1.91  s DPH
prípravok na zmäkčenie vodyk namáčaniu veľmi znečistených odevov (montérky)pridaním k praciemu prášku pri praní v práčke zabraňuje tvorbe vodného kameňa a šetrí práčku. .

Iberia Protect utierky zachycujúce farby 15ks

3.59  s DPH
Na pranie bez nehôd! Zabraňuje nechcenému prenosu farieb. Vaše odevy budú mať aj po niekoľkých praniach pôvodnú farbu.

Jaso Comfort na škvrny sprej 290ml

3.79  s DPH
Odstraňuje rýchlo a dôkladne špinu a škvrny od ovocia a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy, čaju, kozmetických prípravkov a pod. Je vhodný na bielu i farebnú bielizeň, účinný už pri nízkych teplotách.

Obrúsky Colour Catcher Stop 20ks

5.81  s DPH
Pracie obrúsky K2R Colour CatcherNeradi triedite bielizeň, než ho dáte do práčky? Ak áno, potom vyskúšajte tieto revolučné obrúsky od firmy Henkel. Zachovajú žiarivú farbu vášho oblečenia a ochránia ho pred sfarbením.

Odstraňovač škvŕn tecchi oxy white 500g

3.49  s DPH
Odstraňovač škvŕn je určený na biele prádlo. Odstraňuje škvrny od kávy, vína, ovocia, krvi a pod.

Prací prášok na záclony jaso 110g

1.29  s DPH
Prací prášok na záclony a stálofarebné textílie jaso odstraňuje sivý a žltý nádych. Je vhodný na pranie syntetických a bavlnených záclon a stálofarebných textílií v automatických práčkach.

Sanytol čistiaci prostridok proti roztočom – tkaniny, madrace, koberce 300ml

4.68  s DPH
Dezinfekčný prípravok SANYTOL proti roztočom vám zaistí hygienicky čistú domácnosť bez nepozvaných alergénov. Účinne odstraňuje 100 % roztočov a ploštíc z matracov, kobercov a tkanín, zabraňuje ich rozmnožovaniu a povrchy dezinfikuje.

Sanytol Dezinfekcia na bielizeň 500ml

3.29  s DPH
 Je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór ani zložky, ktoré by mohli poškodiť vlákno a farbu textílie. Možno použiť na pranie v práčke i pre ručné pranie i na dezinfekciu samotnej práčky.

Sanytol Dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450g

6.70  s DPH
Firma Sanytol sa na trhu prezentuje heslom Dezinfekcia novej generácie. V tomto prípade uvádza na trh dezinfekčný odstraňovač škvŕn, ktorý ničí 99,9 % mikróbov a účinne odstraňuje zaschnuté škvrny už pri teplote 20 °C.

Sanytol Dezodoračný a dezinfekčný prípravok, 500ml

3.50  s DPH
Sanytol dezodoračný a dezinfekčný prípravok odstraňuje 99,99% baktérií, plesní a vírusov bez chlóru. Mikróby prítomné v textilných tkaninách spôsobujú zápach a môžu zapríčiniť choroby alebo podráždenie pokožky.

Savo odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 900ml

6.99  s DPH
tekutý odstraňovač škvŕn na biele oblečenie od značky SAVOvyužíva kombináciu pracích účinných látok, optických zosvetľovačov a aktívneho kyslíkaúčinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a inéaplikácia priamo na škvrnu alebo pridať do praniaTekutý odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod.

Savo odstraňovač škvŕn prášok Uni 450g

6.99  s DPH
Univerzálny odstraňovač škvŕn na bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Savo odstraňovač škvŕn Uni 900ml

6.99  s DPH
Odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň značky SAVO je určený ako prídavok k bežnému praciemu prostriedku alebo na predpranie silne znečisteného oblečenia. Tento prípravok obsahuje aktívny kyslík, ktorý je schopný odstrániť škvrny od rôznych potravín.

Savo Perex Kvetinová vôňa 1,2l

3.49  s DPH
Savo Perex Kvetinová vôňa je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne v automatických práčkach, ale aj na ručné bielenie. Účinne odstráni škvrny už vo fáze predpierania.

Savo Perex svieža vôňa 1,2l

3.49  s DPH
Savo Perex Svieža vôňa je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne v automatických práčkach, ale aj na ručné bielenie. Účinne odstráni škvrny už vo fáze predpierania.

Savo Práškový odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň 450g

6.99  s DPH
práškový odstraňovač škvŕn na biele oblečenie SAVOodstraňuje škvrny od rôznych potravín, oleja, make-upu a inés aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkouodstraňuje aj nežiaduce pachyhygiena + čistotaPráškový odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň od značky SAVO využíva kombináciu pracích účinných látok s aktívnym kyslíkom a ďalšou bieliacou zložkou, ktorý pri praní účinne odstraňuje škvrny od rôznych potravín, olejov, make-upu a iných odolných škvŕn. Odstraňovač škvŕn pre bielu bielizeň je určený ako prídavok k bežnému praciemu prášku alebo na predpieranie silne znečisteného detského oblečenia, pracovných odevov, posteľnej bielizne, obrusov apod.

Škrobenka Z Kvety 500g

2.19  s DPH
Škrobenka Z s vôňou kvetín je prípravok určený na škrobenie záclon a bavlneného prádla. Záclony i prádlo získajú novší, bohatší vzhľad a príjemnú a dlhodobú apretúru.