Zobrazených 1–32 z 148 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BC bio argan. olej 51ml

4.39  s DPH
Výživný pleťový krém s argánovým olejom, bambuckým maslom (karité) a s koenzýmom Q10, s účinkom 24 hodín.  S minimom emulgátorov, s obsahom antioxidantov – inositol a vitamínu E.

BC BIO Exclusive lux.vlas.sampon 260ml

4.39  s DPH
Je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov v BIO formulácii, bez SLS, SLES, bez ropných produktov, silikónov a bez parabénov. Má značnú penivosť a veľkú čistiacu a umývacie silu, bez toho aby extrémne odmašťoval vlasy či pokožku.

BC Bio Harmanček regeneračný vlasový šampón 260ml

4.89  s DPH
Vlasový šampón Harmanček je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov. Vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez silikónov, bez parabénov a bez konzervantov a pod.

BC Bio Kokosovy sampon 260ml

4.49  s DPH
Šampón je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok na každodennú hygienu pre všetky typy vlasov a pokožky, v BIO kvalite, neobsahuje žiadne ropné produkty, silikóny, parabeny, SLS produkty, a iné. Dosahuje vysokú penivosť a mohutnú čistiacu silu bez extrémneho odmastnenia vlasov a pokožky.

BC BIO Levandula reg.vlas.sampon 260ml

4.29  s DPH
Regeneračný vlasový šampón s levanduľovým olejom, keratínom a panthenolom. Je vyrobený ako jemný a pritom veľmi výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov.

BC BIO MED+Q10 sampon 255ml

4.19  s DPH
Prídavok pravého včelieho medu pôsobí na hojenie drobných raniek, pôsobí anti-mikrobiálne. Mlieko je doplnené o upokojujúci alantoín a hydratačný hydrokreatin.

BC BIO sampon keratin regen.260ml

4.29  s DPH
Unikátna intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov.

BC BIO Vlasový šampón lemongrass/limetka

4.89  s DPH
Vlasový šampón s vôňou limetky a citrónovej trávy, v BIO kvalite. Používaním šampónu Lemongrass a Limetka dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

BC BIO Vlasový šampón malina/mäta

4.89  s DPH
Relaxačný vlasový šampón s s výraznou vôňou maliny a mäty, v BIO kvalite. Používaním šampónu BIONE Malina + mäta dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

BIO Bione Avena vlasový šampon na citlivú a problematickú pokožku hlavy 260ml

6.19  s DPH
Medicinálne vlasový šampón pre citlivú a problematickú pokožku so sklonom k ​​tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitelizáciu, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou. Šampón obsahuje tradičné osvedčené aktívne zložky v modernej spojení s ďalšími účinnými látkami.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko regeneračný šampón 260ml

4.59  s DPH
Moderné spojenie regeneračného keratínu s kokosovým mliekom, makadamiovým olejom a kofeínom pre Vaše krásne vlasy. Kofeín podporuje mikrocirkuláciu, čím prispieva ku krvnému zásobovaniu vlasových korienkov.

Bione Cosmetics Bio Colour Fix regeneračný šampón pre farbené vlasy 260ml

5.99  s DPH
Vaše nafarbené vlasy zostanú pri pravidelnom používaní rady Colour FIX krásne oveľa dlhšie. Šampón je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy farbených vlasov.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný šampón keratín + kofeín 260ml

4.59  s DPH
Používaním šampónu Keratín dochádza k obnove vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa im ich pružnosť a lesk.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný šampón obohatený o keratin + kofeín 260ml

4.59  s DPH
Používaním šampónu Keratín dochádza k obnove vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa im ich pružnosť a lesk.

Bione Cosmetics Bio SOS Šampón s prísadami proti vypadávaniu vlasov 260ml

6.39  s DPH
Vlasový šampón SOS sa používa ako podporný a sprievodný šampón na umývanie vlasov pri používaní “záchranného spreja“ SOS pre mužov aj ženy. Šampón obsahuje rad moderných i tradičných osvedčených prísad použitých na podporu rastu vlasov a na obmedzenie ich vypadávania.

Bione Cosmetics Bio Vlasový šampón breza 225ml

4.29  s DPH
BIO vlasový a telový šampón s extraktom brezy je vyrobený ako veľmi jemný apritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov v BIO formulácii. Bez SLS, SLES a ropných produktov, bez silikónov a parabénov.

Bione Cosmetics Bio Vlasový šampón panthenol + keratin 260ml

4.29  s DPH
Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním prípravku s keratínovým hydrolyzátom dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a stárnutím.

Bione Cosmetics Bio Vlasový šampón žihľava 255ml

4.29  s DPH
BIO vlasový a telový šampón s extraktom žihľavy je vyrobený ako veľmi jemný apritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov v BIO formulácii. Bez SLS, SLES a ropných produktov, bez silikónov a parabénov.

Bione Cosmetics Cannabis Šampón na mastné vlasy 260ml

5.99  s DPH
Šampón na mastné vlasy CANNABIS Šampón Bione = koncentrát. Vydrží omnoho dlhšie.

Cannabis BIO 260ml sampon lupiny

4.29  s DPH
Cannabis šampón proti lupinám je veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov, s účinkom proti tvorbe lupín. Dosahuje vysokej penivosti a mohutnej čistiacej a umývacej sily, bez extrémneho odmastenie pokožky i vlasov.

Charcoal šampón s čiernym uhlím 400ml

3.89  s DPH
Šampón Xpel Cleansing Charcoal. Šampón Xpel Cleansing Charcoal dokonale čistí vlasy a odstraňuje všetky nečistoty.

Dr. Sante Coconut Hair šampón s kokosovým olejom pre suché a krehké vlasy 250ml

2.19  s DPH
Šampón dobre napení, ľahko sa opláchne a pripraví vlasy na starostlivosť. Extra hydratačný a jemný čistiaci šampón na vlasy s kokosovým olejom je určený pre suché a lámavé vlasy.

Elegance žihlavový šampón, 1l

1.49  s DPH
Kvalitný žihlavový šampón od českého výrobcu Elegance,  účinne umyje vlasy a dodá im žiarivý lesk. .

Fresh Juice Body Peeling Orange & Cinnamon – telový peeling pomaranč a škorica 200ml

1.79  s DPH
Telový peeling s extraktom z pomaranča a škoricového oleja obsahuje malé čiastočky z kokosovej škrupiny, ktoré šetrne zbavujú pokožku keratinizovaných buniek. Pokožka je po aplikácií tohto peelingu jemná a výborne hydratovaná.

Gliss Kur obohacujúci šampón Bio-Tech Restore 250ml

3.39  s DPH
Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Použite obohacujúci šampón Gliss Kur Bio-Tech Restore. Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Ochrana krehkých vlasov pred budúcim poškodením vyžaduje špeciálny režim starostlivosti.

Gliss Kur Purify & Protect dámsky šampón 400ml

4.89  s DPH
Regeneračný šampón predstavuje špeciálnu vlasovú kozmetiku určenú pre normálne, suché a poškodené vlasy bez lesku.  Obsahuje výťažky zo semien moringy, ktorá obnovuje povrch vlasov a chráni ich pred znečisteným vzduchom.

Gliss Kur šampon 250ml Supreme Length

4.82  s DPH
Gliss Kur Supreme Length šampón na vlasy pôsobí priamo na bunkovú štruktúru vlasov, ktorú posilňuje a regeneruje pomocou lipidov Micro-Repair. Zohľadňuje potreby dlhých vlasov, ich náchylnosť k poškodeniu a mastným korienkom.

Gliss Kur Supreme Lengh Keratin serum šampón na vlasy s obsahom keratínu 400ml

4.89  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať kvalitou a vyskúšajte regeneračný šampón SCHWARZKOPF GLISS KUR Supreme Lenght 400 ml. Vďaka účinnému Keratínovému séru šampón regeneruje poškodené vlasy a zároveň posilňuje bunkovú štruktúru vlasov, čím zabraňuje ďalšiemu poškodzovaniu.