Zobrazených 1–32 z 123 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kallos KJMN peroxid 9% 1000ml

3.59  s DPH
Jemný a šetrný k pokožke hlavy pri zachovaní svojich vlastností. Určený na prípravu všetkých farieb a melírov na vlasy, zaručuje očakávaný výsledok odtieňov.

Kallos KJMN peroxid vodíka 6% 1000ml

3.59  s DPH
Peroxid slúži na prípravu farby a melíru. Zosvetluje o 2 stupne.

Kallos KJMN, peroxyd 12% 1000ml

3.59  s DPH
KALLOS COSMETICS - KJMN - Hydrogen Peroxide Emulsion 12% (40vol) - krémový peroxid vodíkov 1000ml. Rad neparfumovaných oxidantov ponúka skutočnú kvalitu v oblasti farbenia a odfarbovanie Vašich vlasov.

Kallos Oxi KJMN peroxid krémový 3% 1000ml

3.78  s DPH
Rad neparfumovaných oxidantov ponúka skutočnú kvalitu v oblasti zosvetľovania Vašich vlasov. Veľmi jemné zloženie, ktoré je účinné a dosiahnete s ním zosvetlenie vlasov.

Kallos Oxi krémový peroxid 3% pre profesionálne použitie 60ml

0.92  s DPH
Kallos Oxi, 60 ml, Oxidačné krémy pre ženy, Aktivačná emulzia Kallos Oxi je nenahraditeľným prípravkom k permanentným a semi-permanentným farbám na vlasy. Vlastnosti: pôsobí ako oxidačné činidlo pri farbení vlasovPoužitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

Live color XXL Ult.95 Blue

5.91  s DPH
Šokujte polopermanentnou žiarivou farbou na vlasy Schwarzkopf Live Color XXL! Vytvorte svoj jedinečný look! Polopermanentné farby sú ideálne na oživenie farby vlasov medzi permanentným farbením.  Najintenzívnejší farebný výsledok dosiahnete aplikáciou na zosvetlené vlasy.

Palette Deluxe 6-0 svetlohnedý

4.89  s DPH
Palette Deluxe Oil-Care Color, odtieň: svetlohnedázabezpečí dlhotrvajúcu a maximálne hlbokú farbutrvácna, žiarivosť až na 10 týždňov! perfektné krytie šedíns ošetrujúcim maruľovým olejomzanechá vlasy žiarivo lesklé, hodvábne jemné a ľahkéNovinka z edície Deluxe! Pre farebný sýty efekt je tu farba na vlasy Schwarzkopf Palette DELUXE Oil-Care Color. Farba na vlasy Palette Oil-Care Color s obsahom mikroolejov pôsobí do hĺbky vlasových vlákien a uzamyká v nich farebné pigmenty.