Zobrazených 1–32 z 569 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BC bio argan. olej 51ml

4.39  s DPH
Výživný pleťový krém s argánovým olejom, bambuckým maslom (karité) a s koenzýmom Q10, s účinkom 24 hodín.  S minimom emulgátorov, s obsahom antioxidantov – inositol a vitamínu E.

BC BIO Exclusive lux.vlas.sampon 260ml

4.39  s DPH
Je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov v BIO formulácii, bez SLS, SLES, bez ropných produktov, silikónov a bez parabénov. Má značnú penivosť a veľkú čistiacu a umývacie silu, bez toho aby extrémne odmašťoval vlasy či pokožku.

BC Bio Harmanček regeneračný kondicionér 260ml

4.89  s DPH
Kondicionér je vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez silikónov, bez parabénov a bez phenoxyethanolu. Výborne priľne k vlasom a má vysokú kondicionačnú silu.

BC Bio Harmanček regeneračný vlasový šampón 260ml

4.89  s DPH
Vlasový šampón Harmanček je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov. Vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez silikónov, bez parabénov a bez konzervantov a pod.

BC BIO Keratin+argan.olej regen.sampon

4.21  s DPH
Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním šampónu Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

BC Bio Kokosovy sampon 260ml

4.49  s DPH
Šampón je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok na každodennú hygienu pre všetky typy vlasov a pokožky, v BIO kvalite, neobsahuje žiadne ropné produkty, silikóny, parabeny, SLS produkty, a iné. Dosahuje vysokú penivosť a mohutnú čistiacu silu bez extrémneho odmastnenia vlasov a pokožky.

BC BIO Kozia srvátka regeneračný kondicionér 260ml

4.69  s DPH
Unikátna a intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Tradičná kozia srvátka + rastlinné extrakty spolu v jednom modernom prípravku.

BC BIO Levandula reg.vlas.sampon 260ml

4.49  s DPH
Regeneračný vlasový šampón s levanduľovým olejom, keratínom a panthenolom. Je vyrobený ako jemný a pritom veľmi výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov.

BC BIO MED+Q10 sampon 255ml

4.39  s DPH
Prídavok pravého včelieho medu pôsobí na hojenie drobných raniek, pôsobí anti-mikrobiálne. Mlieko je doplnené o upokojujúci alantoín a hydratačný hydrokreatin.

BC BIO sampon keratin regen.260ml

4.29  s DPH
Unikátna intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov.

BC BIO vlas.voda regeneracna Keratin

3.69  s DPH
Tradičná masážna regeneračná vlasová voda. Vhodná pre narušené a unavené vlasy.

BC BIO Vlasový šampón lemongrass/limetka

4.89  s DPH
Vlasový šampón s vôňou limetky a citrónovej trávy, v BIO kvalite. Používaním šampónu Lemongrass a Limetka dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

BC BIO Vlasový šampón malina/mäta

4.89  s DPH
Relaxačný vlasový šampón s s výraznou vôňou maliny a mäty, v BIO kvalite. Používaním šampónu BIONE Malina + mäta dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Beauty Formulas Hold & Shine gél na vlasy 500ml

2.39  s DPH
Stylingový gél na zaistenie vlasov na mieste pri pohybe po celý deň. Obsahuje Pro vitamín B5 vyživuje vlasy.

BIO Bione Avena vlasový šampon na citlivú a problematickú pokožku hlavy 260ml

6.19  s DPH
Medicinálne vlasový šampón pre citlivú a problematickú pokožku so sklonom k ​​tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitelizáciu, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou. Šampón obsahuje tradičné osvedčené aktívne zložky v modernej spojení s ďalšími účinnými látkami.

Bio Bione kozia srvátka vlasový a telový šampón 260ml

4.69  s DPH
Obsahuje tradičné osvedčené aktívne zložky v modernom spojení s ďalšími účinnými látkami. Osvedčený základ šampónov Bione s prídavkom kozej srvátky, extraktu Cannabis, je doplnený o obľúbený lecitín a panthenol, pre posilnenie rastu vlasov obsahuje populárny kofeín.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko bezoplachový kondicionér 260ml

4.59  s DPH
Bezoplachový kondicionér s Macadamiovým olejom pre všetky typy vlasov. Unikátne spojenie regeneračného keratínu s makadamiovým olejom a kokosovým mliekom pre Vaše krásne vlasy.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko regeneračný kondicionér 260ml

4.59  s DPH
Unikátne spojenie regeneračného keratínu s kokosovým mliekom a s makadamiovým olejom pre Vaše krásne vlasy. Elegantná a rýchla aplikácia, výborná účinnosť, veľmi malá spotreba.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko regeneračný šampón 260ml

4.59  s DPH
Moderné spojenie regeneračného keratínu s kokosovým mliekom, makadamiovým olejom a kofeínom pre Vaše krásne vlasy. Kofeín podporuje mikrocirkuláciu, čím prispieva ku krvnému zásobovaniu vlasových korienkov.

BIO BIONE Vlasová voda Cannabis s pantenolom pre vyšší lesk a objem účesu 215ml

3.69  s DPH
Používaním vlasovej vody Cannabis dochádza k zvýšeniu objemu účesu a k vyššiemu lesku vlasov. Obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej rastliny.

Bione Cosmetics Bio Bezoplachový kondicionér v spreji keratín + kofeín 260ml

4.59  s DPH
Unikátna a intenzívna regenerácia pre všetky typy vlasov. Používaním kondicionéru Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Bione Cosmetics Bio Cannabis regeneračný kondicionér na vlasy s ukľudňujúcim účinkom 260ml

4.29  s DPH
Vlasový oplachový kondicióner je veľmi jemný a výdatný prípravok pre všetky typy vlasov v BIO formulácii, bez SLS, SLES, bez ropných produktov, . .

Bione Cosmetics Bio CANNABIS Šampón proti lupinám pre mužov 260ml

4.29  s DPH
Dosahuje vysokej penivosti a mohutnej čistiacej a umývacej sily, bez extrémneho odmastenie pokožky i vlasov. Úžitkovými vlastnosťami je BIO regeneračný šampón šetrný ako k telu, tak k prírode.

Bione Cosmetics Bio Colour Fix regeneračný šampón pre farbené vlasy 260ml

5.99  s DPH
Vaše nafarbené vlasy zostanú pri pravidelnom používaní rady Colour FIX krásne oveľa dlhšie. Šampón je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy farbených vlasov.

Bione Cosmetics Bio Exclusive Bezoplachový luxusný kondicionér Q10 260ml

4.39  s DPH
Unikátny, moderný, ľahký, jemný a výdatný kondicionér pre všetky typy krátkych a stredne dlhých vlasov. Bez ropných produktov, parabénov, výhradne s hypoalergénne parfumáciou.

Bione Cosmetics Bio Krémová vlasová maska obohatená o keratín s olejom z obilných klíčkov 260ml

4.39  s DPH
Používaním masky Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť, lesk a neštiepia sa.

Bione Cosmetics Bio Lak na vlasy panthenol + keratin 200ml

4.29  s DPH
Pre spevnenie a maximálnu regeneráciu Vašich vlasov. Hydratačný a známy regenerátor vlasov panthenol je doplnený o hydrolyzát keratínu s aminokyselinami, ktoré dokážu opraviť poškodené miesta aj na odrastené vlasy chemickou cestou, rýchlo a efektívne.

Bione Cosmetics Bio Pivný vlasový šampón 260ml

4.29  s DPH
Tradičný, populárny, jemný a výdatný šampón pre každodenné použitie pre všetky typy vlasov a pokožky. Obsahuje sladové minerály, aminokyseliny, sacharidy, chmeľové živice, terpény, fytosteroly, vitamíny - všetko pre Vaše krásne a zdravé vlasy.