Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Antibakteriálny gél Dr. Szmich 50ml

5.19  s DPH
Čistiaci antibakteriálny gél na ruky 50 ml 70% obsahu alkoholu!Ošetrujúci gél s antibakterálnym účinkom bez použitia vody s obsahom Aloe Vera a D-panthenolom. Použitie: Naneste malé množstvo gélu (cca 3 ml) na ruky a dôkladne rozotierajte po dobu minimálne 30 sekúnd.

Balíček starostlivosť o ruky (krem,mydlo 2ks,dezinfekčný gél)

6.59  s DPH
Strieborná voda: zabraňuje rozmožovaniu viac než 650 druhom baktérií, vírusov a húb vďaka schopnosti zabraňovať prístupu kyslíka do jednobunkových mikroorganizmov, čím sa podnebie na ich vznik a dalšie rozmožovanie úplne zastaví. Zároveň pomáha udržiavať správne pH vašej pokožkyRužová voda: má antialergické a zjemňujúce účinky, tonizuje a vyhladzuje vašu pokožku.

Bradolife Gél na dezinfekciu rúk s antibakteriálnou zložkou 50ml

2.19  s DPH
Čistiaci a dezinfekčný gél bez vody. Poskytuje ochranu nielen pred dobre známymi baktériami, ale aj pred plesňami a vírusmi.

Indulona čistiaci gél na ruky Aloe vera 80ml

2.49  s DPH
Čistiaci gél na ruky od značky Indulona je hygienický prostriedok na ruky, ktorý čistí ruky bez použitia mydla a vody a pôsobia účinne proti vírusom a baktériám. Táto nová rada čistiacich gélov účinne čistí ruky, odstraňuje nečistoty a vďaka obsahu aloe vera zanechá pokožku upokojenie a sviežu.

Indulona čistiaci gél na ruky Panthenol 80ml

2.49  s DPH
Čistiaci gél na ruky od značky Indulona je hygienický prostriedok na ruky, ktorý čistí ruky bez použitia mydla a vody a pôsobia účinne proti vírusom a baktériám. Táto nová rada čistiacich gélov účinne čistí ruky, odstraňuje nečistoty a vďaka obsahu penthenolu zanechá pokožku upokojenie a sviežu.

Lilien antibakteriálny gél na ruky 50 ml

4.99  s DPH
Antibakteriálny gél na ruky s okamžitým účinkom a obsahom Aloe vera. Antibakteriálny gél na ruky Lilien 50 ml ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách.

MarvitaGel hygienický gél na ruky s výťažkom z aloe vera 80ml

4.99  s DPH
Marvita med hygienický gél na ruky, aloe vera antibakteriálne, dezinfekčné a osviežujúce. Veľkosť ideálna na cesty.

Perspi Antibacterial sprchový gel 200ml

7.59  s DPH
Antibakteriálny sprchový gél, ktorý pomáha pri zápachu spôsobenom nadmerným potením. Sprchový krém bol vyvinutý tak, aby čistil pokožku a eliminoval nepríjemný telesný zápach na problémových miestach ako je podpazušie, chodidlá atď.

Sanytol dezinfekčný gél 1L

11.49  s DPH
Väčšina infekčných chorôb sa šíri rukami. Vďaka svojmu zloženiu s trojitým účinkom dezinfekčný gél na ruky dezinfekčný prostriedok Sanytol eliminuje 99,9% baktérií, Candida albicans, vírus H1N1.

Sanytol Dezinfekčný gél na ruky 75ml

4.99  s DPH
Sanytol Dezinfekčný gél na ruky :Vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit.

Sanytol dezinfekčný gél na ruky Sensitive 75ml

4.99  s DPH
Odstraňuje 99,9% * baktérie, plesne, vírusy. Účinné proti vírusu chrípky A H1N1, Listeria, salmonella, herpes vírusu  atď.

Sterillium dezinfekčný prípravok na ruky 100ml

3.35  s DPH
Sterillium je klasický prípravok na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk. Prípravok sa vyznačuje vynikajúcim a okamžitým účinkom, dobrými reziduálnymi a dlhotrvajúcimi účinkami a vynikajúcu kožnú znášanlivosťou aj pri dlhodobom používaní.

Utierky antibakteriálne vlhké Fresh`n soft 60ks

3.11  s DPH
Antibakteriálne utierky na rýchle a hygienické očistenie rúk a celého tela. Nahrádza použitie antibakteriálneho mydla, zabíja 99,9% baktérií.

Welldone Fine dezinfekčný prostriedok na ruky 400ml

2.99  s DPH
Je nepostrádateľný v každej situácii, kde je potrebná rýchla dezinfekcia ruky. Používanie: Používať bez riedenia! Je to prostriedok s kombinovaným účinkom, čistí a dezinfikuje ruky v jednom.