Zobrazuje sa všetkych 29 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Diava vlhčené utierky na nábytok 30ks

2.28  s DPH
na všetky druhy nábytkuvytvára antistatickú vrstvuchráni pred usádzaním prachu .

Fresh hygienické vreckovky classic 10ks/bal.

0.78  s DPH
Hygienické vreckovky Fresh Classic vyrobené z mäkkého a odolného materiálu. Balenie 10 ks.

Fresh hygienické vreckovky Menthol, 10ks

0.73  s DPH
Hygienické vreckovky Fresh s prídavkom mentolu vyrobené z mäkkého a odolného materiálu. Balenie 10 ks.

Hygienické vreckovky Kleenex mini originál

1.83  s DPH
Hygienické vreckovky Kleenex mini originál                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              .

KLEENEX® Original, papierové vreckovky, 3vrstvy, 10x10ks

1.76  s DPH
100 kusov delikátnych papierových vreckoviek Kleenex Original s dotykom hodvábu. .

Tento Butterfly hygienické vreckovky 10ks

1.21  s DPH
Papierové vreckovky sú praktické do každej kabelky, batohu aj len tak do vrecka. Balenie po desiatich kusoch je veľké tak akurát a vreckovku budete vždy mať po ruke.

Tento Family Sensitive Aloe Vera hygienické vreckovky 3-vrstvové 10x10ks

1.33  s DPH
Tento Family Aloe Vera sú jemné 3-vrstvové vreckovky s príjemnou vôňou Aloe vera, ktorá má antialergické účinky. Vyrobené zo 100% celulózy.

Tento Hygienické vreckovky Panda 10×10, 100ks

1.29  s DPH
Hygienické vreckovky Tento s hravým dizajnom pandičiek vás jednoznačne rozveselia. Jemná a mäkká textúra je vďaka 3 vrstvám odolná voči roztrhnutiu.

Tento Kozmetické utierky v boxe, 58ks

1.19  s DPH
kozmetické utierky od značky Tentov rôznych vyhotoveniachpraktický boxíkinteriérový doplnok58 univerzálnych kozmetických utierokKozmetické utierky Tento sú extra jemné a balené v praktickej krabičke. Vyberte si z rôznych dizajnov, podľa štýlu vášho interiéru.

Tento Sensitive Easy breath Eucalyptus oil vreckovky (10x10ks)

1.38  s DPH
Papierové vreckovky Tento sú 3-vrstvové hygienické vreckovky z čistej celulózy.  Vďaka tomuto materiálu sú mäkké a pevné.

Zewa sofis aloe balsam, 4-vrstvové hygienické vreckovky, 10x9ks

2.77  s DPH
Starostlivosť z výťažkov aloe vera a zároveň príjemná vôňa harmančeka.  Dni začervenanej a podráždenej pokožky okolo vášho nosa sú navždy preč.

Zewa Softis Style papierové vreckovky 4-vrstvové, mix farieb 80ks

2.77  s DPH
Obľúbené papierové vreckovky popredného výrobcu ZEWA teraz nájdete v praktickom rodinnom balení po osemdesiatich kusoch.  Štvorvrstvové vreckovky sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho papiera, preto vynikajú bezkonkurenčnou jemnosťou a pevnosťou.