Zobrazených 1–32 z 34 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Diava vlhčené utierky na nábytok 30ks

2.28  s DPH
na všetky druhy nábytkuvytvára antistatickú vrstvuchráni pred usádzaním prachu .

Ellie vreckovky kozmetické box 100ks

1.03  s DPH
Kapesníčky papierové v krabici 100ks, 2vrstvovej ELLIE jemné kozmetické kapesníčky v praktickej papierovej krabičke, po použití jedného je další pripravený k okamžitému použitiu. .

Hyg.vr.Kleenex 10x10ks Jahoda

1.77  s DPH
Trojvrstvové papierové vreckovky s vôňou jahody. 10ks v bal.

Hygienické vreckovky Kleenex mini originál

1.83  s DPH
Hygienické vreckovky Kleenex mini originál                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              .

Kleenex vreckovky balzam

1.83  s DPH
Štvorvrstvové papierové vreckovky s výťažkom z nechtíka lekárskeho, ktorý chráni pokožku. Eliminujú tak vznik podráždenia v okolí nosa.

KLEENEX® Original, papierové vreckovky, 3vrstvy, 10x10ks

1.76  s DPH
100 kusov delikátnych papierových vreckoviek Kleenex Original s dotykom hodvábu. .

Q Soft Hyginické vreckovky 3-vrstvové 10x10ks

1.00  s DPH
Hygienické papierové vreckovy Q-SOFT sú pevné trojvstvové vreckovky. V balení je 10x10 kusov.

Q soft papierové vreckovky pivoňka 3 vrstvové 80ks

1.29  s DPH
Q soft papierové vreckovky dizajn pivonka 80ks 3vrstvové - krabicové  .

Tento Butterfly hygienické vreckovky 10ks

1.21  s DPH
Papierové vreckovky sú praktické do každej kabelky, batohu aj len tak do vrecka. Balenie po desiatich kusoch je veľké tak akurát a vreckovku budete vždy mať po ruke.

Tento Family Sensitive Aloe Vera hygienické vreckovky 3-vrstvové 10x10ks

1.33  s DPH
Tento Family Aloe Vera sú jemné 3-vrstvové vreckovky s príjemnou vôňou Aloe vera, ktorá má antialergické účinky. Vyrobené zo 100% celulózy.

Tento Hygienické vreckovky Panda 10×10, 100ks

1.29  s DPH
Hygienické vreckovky Tento s hravým dizajnom pandičiek vás jednoznačne rozveselia. Jemná a mäkká textúra je vďaka 3 vrstvám odolná voči roztrhnutiu.

Tento Kozmetické utierky v boxe, 58ks

1.50  s DPH
kozmetické utierky od značky Tentov rôznych vyhotoveniachpraktický boxíkinteriérový doplnok58 univerzálnych kozmetických utierokKozmetické utierky Tento sú extra jemné a balené v praktickej krabičke. Vyberte si z rôznych dizajnov, podľa štýlu vášho interiéru.

TENTO Natural Oils Almond hygienické vreckovky 10× 10 ks

1.72  s DPH
Hygienické vreckovky Tento Premium Almond Oil. prémiové 4-vrstvové vreckovkyvyrobené z jemného papiera, zo 100 % celulózys pridaným olejomhrejivá mandľová vôňa Mäkké hygienické vreckovky Tento Natural Oils Almond Oil sú obzvlášť jemné k vášmu nosu.

Tento Natural Oils Jasmine Oil hygienické vreckovky 4 vrstvové, 10x10ks

1.79  s DPH
Hygienické vreckovky Tento Natural Oils Jasmine Oil. 4-vrstvové hygienické vreckovkys balzamom a vôňou z prírodných olejovs jazmínovou delikátnou vôňouhodvábne jemné a šetrné Mäkké hygienické vreckovky Tento Natural Oils Jasmine Oil sú obzvlášť jemné k vášmu nosu.

Tento Sensitive Easy breath Eucalyptus oil vreckovky (10x10ks)

1.49  s DPH
Papierové vreckovky Tento sú 3-vrstvové hygienické vreckovky z čistej celulózy.  Vďaka tomuto materiálu sú mäkké a pevné.

Vreckovky 4 vrstvé Elegance mix 110ks

1.99  s DPH
Kozmetické 4 vrstvové vreckovky - dodávame rôzne motívy, vždy podľa toho aký motív je skladom. Vrecovky sú balené v papierovej krabičke formou ZZ pre pohodlnú manipuláciu.

Vreckovky hyg.TENTO Family Coll.box120ks

1.49  s DPH
Hygienické vreckovky Tento Family 120ks. Obaly sú vyrobené 100% z papiera a dajú sa ľahko recyklovať.

Vreckovky Paw Patrol 4-vrstvové

1.69  s DPH
Papierové vreckovky s motívom Winx určené nielen pre deti. .

Vreckovky Peppa Pig 3-vrstvové 60ks/krabica

1.99  s DPH
Vreckovky v krabičke Prasiatko Peppa / modré plavky s potlačou určené nielen pre deti. Škatuľka obsahuje 60 ks / 3 vrstvových vreckoviek.

Zewa Everyday papierové vreckovky 2-vrstvové 100ks

1.61  s DPH
Zewa papierové vreckovky Everyday box sú teraz dostupné aj v balení po sto kusoch. Vreckovky sú vyrobené len z toho najkvalitnejšieho materiálu a poskytujú svojim užívateľom pevnou a zároveň veľmi jemnú, dvojvrstvovú textúru.

Zewa sofis aloe balsam, 4-vrstvové hygienické vreckovky, 10x9ks

2.77  s DPH
Starostlivosť z výťažkov aloe vera a zároveň príjemná vôňa harmančeka.  Dni začervenanej a podráždenej pokožky okolo vášho nosa sú navždy preč.

Zewa Softis Style papierové vreckovky 4-vrstvové, mix farieb 80ks

2.77  s DPH
Obľúbené papierové vreckovky popredného výrobcu ZEWA teraz nájdete v praktickom rodinnom balení po osemdesiatich kusoch.  Štvorvrstvové vreckovky sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho papiera, preto vynikajú bezkonkurenčnou jemnosťou a pevnosťou.